Čo si myslíte o silikónoch?

silviavivien
16. feb 2013

Mám dve deti a prsia hrozne,chcela by som ich urcite by mi to pridalo na sebavedomi ale bojím sa

michaelamilan
17. feb 2013

Nevidím dôvod prečo nie......ak si nedáš nejaké mega neprirodzené ako Plačková a pridá Ti to na sebavedomí, tak už začínaj hľadať toho správneho chirurga!!!! To je základ úspechu......a keď sa to páči aj tvojmu mm, tak to už absolútne nevidím dôvod prečo nie!!!!! 🙂 prajem veľa šťastia! 🙂

simonka16
17. feb 2013

Ahojte ...možem vyjadriť svoj názor ja - ja nie som za zasahy do prírody nerozumiem ludom ktorý sa podriadujú trendom .... velke prsia su pekné lebo co ? muži povedali ? pozrite sa ja mám 20 rokov a prisa 4ky ... a chrbtica ma bolí každý den 11 rokov som tancovala s vystretým chrbtom a sú mi skor príťažou nehovoriac o tom že mam 50kg (niesom tučná skor chudá len mam proste velke prsia) a každý sa mi v lete nepozerá do očí .... nedala by som si ich zmenšiť ani zväčšit príroda to tak zariadila tak taká som ...podla mojho názoru sme blázni ked lezieme pod nož a pcháme is do tela škodliviny pripáda mi to ako keby sme si od Boha pýtali nador tumor a rakovinu ... tak ako ked niekto fajčí ...??? prosí niekoho o nádor ? alebo pije alkohol ... ja toto nikdy nepochopím...a potom plačme nad lˇudmi ach...mlada bola ...a zomrela na rakovinu ...a denne fajčila 5 cigariet achhh bože .... ale ak toto má byť pre niekoho symbol krásy tak prosím... ( nehovorím o operáciach ktoré su nevyhnutné alebo nám strpčujú život ... ale aby niekto nemal sebavedomie lebo nemá kozy ,,, chorá spoločnsť a prepáčte ak som sa niekoh dotkla je to moj názor každý má svoj 🙂)

http://www.city-data.com/forum/fashion-beauty/4...

vefi89
17. feb 2013

a ja ani nemám cecky, a sebavedomie mi nechýba. čo je to chyba, či vada, že ich nemám? 😀😀 do tela by som si cudzie teleso nedala len preto, že by to mohlo vyzerať aj lepšie. aj zub som si dala na korunku, len aby som si nemusela nastreliť, lebo aj to je cudzie teleso.
nechápem jedno. vyjde módny trend a hneď sa vyše polovica ľudí na to chytá. to chcete vyzerať ako číňanky? že miliarda ľudí a z toho 3/4 sa od seba nedá odlíšiť? 😀 😀

zu2za3na
17. feb 2013

ja som najprv bola proti tomu ale poznám zopár ľudí, čo si silikóny dali spraviť a sú s tým veľmi spokojní. niekedy rozmýšľam aj ja či si dať alebo nie lebo po dieťati mi prsia trocha ovisli keď sa stratilo mlieko. Len či na to budem mať :D lacnejšie asi výjde kvalitná podprsienka. Skôr by som si dala prsia ale vytvarovať ako zväčšiť...len ešte nevymysleli metódu ako to spraviť bez skalpela. Ja mám sklon k rozťahovaniu jaziev, takže to by som teda vyzerala hrozne keby sa operácia nevydarila. Takže každého osobná vec a človek by to mal robiť pre seba nie pre druhých, ale aby sa páčil najmä sebe.

nikolet_89
17. feb 2013

kebyze mam peniaze ja osobne by som do toho tiez sla...len je to dost drahe bohuzial 😒

lucka1987
17. feb 2013

je to tvoje telo, ty si s nim urob tak aby si toho nelutovala. Neklasaj tak nizko, aby ti obycajna vec ako silikony zdvihali sebavedomie. aj ked dopomoct mozu. Ja som za. nemam voci nim ziadne namietky, ak su pekne urobene a nie su z ich ziadne mega bomby. 😉 ale co sa tyka tvojho sebavedomia, tam hladaj napravu aj sama v sebe nie len v silikonoch

awalancha3
17. feb 2013

................gelove nechty nepovazujem za zasah do prirody.... ved vam vase vlastne nevytrhaju a nenasadia namiesto nich gelove......mate svoje vlastne nechty, len namiesto obycajneho laku to pretru gelom alebo akrylom, takze nezamienat si pojmy; a k tym prsiam..... keby som bola jednoducha zienka, mlada s malickymi a cele dni by mi vymyvali mozog bulvar, masmedia, celebriťky, tak jednoducho by som nevladala odolavat tomu tlaku; kedze ale nie som z tych intelektualne najjednoduchsich ludi, mam svoj vek, rozhlad a skusenosti- tak viem, že silikon v prsiache je pre beznu ženu, ktora sa nezivi svojim telom len klamna iluzia sebavedomia a moze to priniest fyzicke aj psychicke komplikacie. Na druhej strane ludia chcu byt klamaní, najma muži a nie je trend venovat sa duševnu, ale fyzicnu a konzumu, takze silikony do toho krasne zapadaju a vela zien sa s klamnou iluziou uspokoji...takže ak pocitujes, že chces silikony a prave to a nic ine ta povzbudi a zlepsi tvoj dusevny a fyzicky stav- tak smelo do toho, pretože potom to bude v sulade s tvojim myslenim a nazormi.

oskorusa
17. feb 2013

sebavedomie dodá aj kvalitná podprsenka 🙂. Ja osobne by som do toho nešla - predsa len, je to operácia v celkovej anestéze - treba rátať s rizikami, a je to cudzie teleso v tele na pomerne chúlostivom mieste - treba zvážiť rodinnú záťaž v zmysle rakoviny. A po operácii zostane jazva, ktorá tiež môže byť zdrojom ťažkostí. Ale proti gustu žiaden dišputát.

swarovski
17. feb 2013

Ja som za 🙂 ked bude treba, určite si dám spevnit a spraviť nejaké pekné dvojky 😉

barbora59
17. feb 2013

Odporúčam , išla som 13mes po pôrode 🙂