Čo si myslíte o tomto postupe lekára?

kikuskkka
2. aug 2013

ahoj maminy, chcela by som pocut vas nazor na postup mojho lekara....vcera som tam isla s tym ze dva dni po skonceni normalnej menstruacie som zacala opat krvacat, a trva to prakticky dodnes. Povedala som mu ze to trva uz dva tyzdne, sem tam s jedno-dvojdnovou pauzou a zas dokola...nie je to velmi silne krvacanie, tak na jednu vlozku denne, bolesti mam len take jemne akoby menstruacne....antikoncepciu beriem nonstop vyse troch rokov....nato ma vysetril, vajecniky vravel ze su v poriadku,maternica,dutina tiez, tak ze to bude zrejme hormonalneho charakteru, kazal mi dobrat ATK a uplne ju vysadit, ze to bude asi z nej, predpisal mi Ascorutin a dovidenia....ako nahradu mi odporucil Pharmatex globule....co si o tomto myslite? mate s tym skusenosti?

cawes
2. aug 2013

@kikuskkka postupoval spravne dobrat anti a hotovo

egyptanka
2. aug 2013

Chcelo by to cytologiu a hormonalny profil po dobrati HAK.

nivi
2. aug 2013

moze to byt z HAK tiez som to mala. ja som ju vysadila hned a odvtedy uz ziadnu nechcem.

kikuskkka
autor
2. aug 2013

@egyptanka to mi nespominal, len ze ked budu este dake problemy tak mam dobehnut...:-/

egyptanka
2. aug 2013

@kikuskkka urcite ale najprv skoncit s HAK. Mozno ti telo dava najavo, ze je plne hormonov.

samantha185
2. aug 2013

@kikuskkka aj mne sa to stalo ... dokonca dvakrat... naskor mi zmenil antikoncepciu a bolo asi rok dobre, potom sa to zapakovalo, tak som ju vysadila uplne.. telo asi potrebuje pauzu..

kikuskkka
autor
2. aug 2013

@samantha185 asi ano....ja ju beriem od 17tich vlastne :-/ potom sa nam narodila mala a od porodu beriem znova uz skoro 4 roky :-/ stale tu istu

samantha185
2. aug 2013

@kikuskkka daj si pauzu a skus nejaku inu

livocka21
2. aug 2013

@kikuskkka nevidim chybu v jeho postupe...ma prvadu 🙂

aristka
2. aug 2013

vyšetril ťa ako mal,treba postupovať podľa jeho rady a ak by to neprestalo alebo sa to zhoršilo,treba znovu vyhľadať dr.....

mimka11111
2. aug 2013

@kikuskkka ahoj, v januári som mala podobný problém,až na to, že neberiem antiku,ani nič iné...po skončení mms,resp.jej neskončení, som špinila celý mesiac....vyšetrenie u dokyho = hormonálna porucha, nasadila mi duphaston, krvácať som ale neprestala...celý cyklus som prešla týmto špinením,potom prišla normálna mms a po nej bolo všetko ok

kikuskkka
autor
2. aug 2013

@mimka11111 ahoj, takze po ms by to uz mohlo skoncit? dost ma to obmedzuje teraz v lete, nemozem sa ani ist kupat na kupko a celkovo, ak to nie je v poriadku tak som z toho na nervy

natalienka12
2. aug 2013

@kikuskkka ak ti záleží na svojom zdraví, tak antikoncepciu vysaď a ako správne radili baby, ja by som si dala aj cyto urobiť, mimomenštruačné krvácanie je príznakom rakoviny krčka, ale ak ti toto vyšetrenie bolo nedávno robené, tak asi lekár nepovažoval za nutné to urobiť.

googlinqa
2. aug 2013

urobil dobre a nepouzivam ziadnu hormonalnu antikoncepciu, pretoze skodi

kikuskkka
autor
2. aug 2013

@natalienka12 vcera mi robil kompletne vysetrenia, USG aj stery, za tie vysledky si mam zavolat o dva tyzdne, ale keby je to rakovina tak to tam uz ako skuseny gynekolog vidi, nie? keby boli na krcku nejake zmeny, ci sa mylim?!

natalienka12
2. aug 2013

@kikuskkka no pokiaľ by to bolo pokročilé štádium tak asi áno, ale dyspláziu by určite nevidel

kikuskkka
autor
2. aug 2013

@natalienka12 no tak toto uz hadam nie :D uvidim co povedia vysledky ale ked mi vobec nic nenasiel, zrejme to budu fakt tie hormony, ako pisu baby... hadam :-/

fuvola
2. aug 2013

@kikuskkka Nemysli hneď na to najhoršie. Aj ja som si tým prešla, hoci som nebrala žiadnu ATK, ale mala som to zo stresu a u mňa to trvalo 2,5 mesiaca. U dokiho som bola častejšie ako doma, ale nakoniec všetko dobre dopadlo. Ja som potom brala MultiMacu z aloe vera od FLP, hormóny sa dostali pekne do rovnováhy a o rok neskôr sa mi narodila krásnučká dcérka. Držím palce, aby aj u Teba dopadlo všetko OK.

kikuskkka
autor
2. aug 2013

@fuvola dakujem, dufam ze aj dopadne....stalo sa mi to prvykrat, tak som v miernom strese 🙂