Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo to môže znamenať ?

dnp
29. dec 2014

Ahojte, som tu nová. Chcela by som sa informovať a opýtať. Menštruáciu som mala 2 týždeň od začiatku mesiaca okolo 8 - 9teho. Ovuláciu som si nevšimla. S partnerom sme mali pohlavný styk 10 dní a 12 dní po menštruácii, išlo to do mňa. Ak som si kukla plodné dni, no len cez ovu kalkulačky, keďže neviem kedy bola alebo nastala - ovu vyšla na 24. december (mám pravidelný 28 dňový cyklus). Mám bolesti v podbrušku a som týždeň pred menštruáciou. Problém ale čo chcem povedať je, že som neustále nachladnutá, koncom minulého mesiaca som brala antibiotiká a rôzne iné lieky. V podbrušku ma pichá od styku, nie stále ale sem tam to cítiť. Nemám nejaké príznaky ako som si všimla, že niektoré baby tu píšu, nevoľnosť, žiadne pachy, chute, ospalá síce som, ale kto by nebol keď nie raz šupnem do postele len v ranných hodinách 🙂 , žiadne citlivé prsia ani časté močenie. každý deň je úplne bežný deň. Ďalšie ešte ak idem na WC - pociťujem niekedy pálenie, kus pichnutie taká kus bolesť trošku tiež. Nemám žiadne výtoky, ani som nemala, skôr sucho stále. Čo si myslíte, je to od toho, že som tehu alebo je to skôr zapríčinené všetko tým, že som neustále chorá a prechladnutá? A inak robila som si tehu test jeden týždeň po styku - 3 dni po ovu - negatívny. Skúšala som si pozerať rôzne príspevky tu, ale priamo som nenašla, čo som chcela. Mne to akosi nedá spávať. Čo sa týka tehu, na to pripravená nie som aj keď mám už na to vek, ale plánované to teda nie je. Teda furt myslím aj na jednu vec aj na druhú - nedá mi pokoj aj či môžem byť tehotná ale zároveň strach z toho neustáleho prechladnutia je strašný. Ešte dodám, že mávam PMS syndróm no a ten zvyknem tiež mať už týždeň pred menštruáciou očakávanou. Čo si myslíte, podľa vás, čo by to mohlo byť? Už si asi namýšľam a to ku všetkému, či tehotenstvo, či choroba, či PMS syndróm. Ďakujem za rady.

vavrenka
29. dec 2014

aj ten najcitlivejsi test (citlivost 10) ti ukaze, ci sie alebo nie si tehu cca 10-11 dni od ovulacie, niektorym kockam aj skor 8-9 den, ale nie je to bezne. 3 dni po ovu ti neukaze nic, lebo este oplodnene vajicko nedoputovalo do maternice, nezahniezdilo sa tam a tym padom, nezacalo produkovat tehotensky HCG hormon

bosoriak
29. dec 2014

Skor si myslim, ze ta bolest je zapricinena nejakym zapalom, ten moze pokojne suvisiet s tym prechladnutim, chorobami a antibiotikami. Rezanie, palenie, aj minimalne, moze byt prejavom zmenenej mikroflory v posve prave kvoli chorobe a uzivaniu ATB. Odporucam zacat brat probiotika, vypytat si v lekarni nejake cipky na vkladanie na upravu posvovej mirkoflory (pre mna najlepsie GynoCaps) plus kupit si vyplach Rosalgin. Ak sa ale pridaju nejake ine priznaky - vytoky, bolest v podbrusku, silna bolest pri moceni - urcite treba ist k lekarovi.

Ak aj by si bola tehotna, je to ako pise @vavrenka - ziadny test ti 3 dni po styku neukaze spravny vysledok. Test sa odporuca robit v termine menstruacie. A ked nechces byt tehotna, tak existuje antikoncepcia a nemusis sa stresovat. To myslim v dobrom, nerypem.

Drzim palce.

minnie55
29. dec 2014

Moze to byt aj tehotenstvo, aj PMS aj zapal, kedze si nachladena. Najskor to bude to posledne. Pockaj do terminu menstruacie a ked ju nedostanes, urob si test. Zbytocne tu budeme spekulovat, nema to zmysel.

bambulka2015
29. dec 2014

Na tvojom mieste by som isla k lekarovi. ani nie tak na gyndu, skor k vseobecnemu. Mne to pripada skor na zapal mocoveho mechura ako tehu. Palenie pri moceni je jeden priznak zapalu.
a co sa tyka tehu, keby si aj bola, tehu priznaky vobec nemusis mat aj cele tehotenstvo.

stepanka274
29. dec 2014

Ja som pred 17timi rokmi iisla k lekarke,liecila ma antn.na zapal.moc.mechura a vyklulo sa z toho tehu. Robko bude mat17.
drzim palce

kliara
29. dec 2014

Vyzerá to na ešte nie úplne doliečený zápal.

sibalka21
29. dec 2014

Nie toto nebude tehotenstvo. Pokial citis palenie a pichanie pri moceni ide urcite o zapal. Nemas ziadne priznaky a toto jedine urcite nieje priznak tehotenstva. A robit si test tri dni po ovu su zbytocne vyhodene peniaze

Tu začni písať odpoveď...

Odošli