Čo vám pomohlo na akné?

nikanika3
7. máj 2017

Ahojte 🙂 čo vám pomohlo na akné? Ja mám 21 a akné na chrbte a postupne sa to rozšírilo aj na stehná, stále to isté dookola 🙂 vyskúšala som už veľa liekov a nič nepomohlo. Prosím poraďte mi hoci aj babské recepty 🙂 hocičo,čo vám pomohlo 🙂 ďakujem 🙂

kika0810
8. máj 2017

Mňa do 36 liečili na akné - mala som hlavne na lícach a krku- až mi liečiteľka zistila a potom aj testy potvrdili alergiu na kravske mlieko ... moja 16 r.dcera to tiež skúsila bez mlieka a veru sa jej chrbát pekné čistí a nerobia sa jej ďalšie...takže kľudne to môže byť aj u teba niečo podobné....Skús alergologicke

alazala
8. máj 2017

Obe moje dcéry brali curacne, zabralo super. Predpisuje to kozny lekar, berie sa minimalne polroka

roxy2
8. máj 2017

Áno curacne. Syn mal silné akné, bral ho rok a teraz má peknú pleť.

anabeth
9. máj 2017

čo si mám predstaviť pod- vyskúšala som veľa liekov? mastičky z lekárne? treba isť k lekárovi, na krv, vylúčiť zápal, intolerancie,
babské recepty sú na jeden dva pupienky a nie na také rozsiahle akné po puberte
dnes už sú učinné lieky´( aj keď kontroverzné), prelieč sa čím skor, kým budeš plánovať dieťa

lauramal
19. máj 2017
Používateľ lauramal je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lauramal.

balicek anti akne znacka happyskin obsahuje krem na tvar, mydlo ktore si nanesies na tvar a nechas posobit 15-20 minut potom zmyjes a vodicka ardent s ktorou si precistis plet da sa pouzivat aj ako odlicovac 🙂 kupis to na ich webovej stranke happyskin sk

lubicamala
5. okt 2017
Používateľ lubicamala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lubicamala.

Ak mozem poradit, ja osobne som mala skoro presne ten isty problem, nic nezaberalo a nakoniec mi kozna poradila pouzit dermaroller, pouziva sa to tak, ze si po naneseni pilingu, kremu proste nejakeho pripravku na plet masirujes 2-3 min postihnute miesto dermarollerom. Mne osobne to naozaj pomohlo, sestra to pouziva proti celulitide, ja na akne aj jazvy po akne.. ja konkretne mam tento dermaroller https://www.margaretkashop.sk/Kozmeticke-derma-valceky-c19_358_4.htm nieje drahy a drzi mi uz dost dlho, takze skus, toto by ti malo pomoct urcite

nuska
5. okt 2017

Super je aloe vera so žihľavou. Prečisti telo a akné sa upraví. Keď tak ešte natierať z aloe alebo so sprejom prvej pomoci. ˇAk by ste chceli viac info, píšte