Čo vám pomohlo na problémy s krčnou chrbticou okrem liekov?

henka80
31. júl 2021

Co vam pomohlo na problemy s krcnou chrbticou okrem liekov? Napr. Zacali ste spavat na anatomickom vankusi z pamatovej peny, a pod? Dakujem.

fleur1111
31. júl 2021

@henka80 cvičenie a masaz

lindusss2016
31. júl 2021

@henka80 este nikomu na problemy s krcnou chrbticou lieky nepomohli... to, ze za chvilu citis lepsie, lebo odide bolest, nie je ziadna vyhra. Ako sa pise vyssie, jedine pravidelne cvicenie a obcas masaz

alenka7777
31. júl 2021

@henka80 presne tak. kasli na lieky, zacni cvicit, obcas masaz. treba pravidelnost a vytrvalost a uvidis, ze sa to zlepsi.

tami2014
31. júl 2021

@henka80 suhlasim, pravidelne cvicenie.

luccija
31. júl 2021

@henka80 zbytočný Ti bude vankúš, keď napríklad celý deň robíš za Pc a zle sedis, alebo máš vysunutu platničku....máš za sebou vyšetrenie u neurológa, MRI?

luccija
31. júl 2021

@henka80 mne pomáhajú cviky na krčnú chrbticu začala som cvičiť pravidelne sú to ľahké naťahovacie cviky pozri na YouTube rýchla fyzioterapia má na rôzne problémy kríze, hrudna chrbtica.Dolezite je uvoľniť skrátené svaly

masinka
31. júl 2021

@henka80 dat vyssie monitor

babababka
1. aug 2021

masáž a teplý šál.

ovaaa
1. aug 2021

Pravidelné plávanie, masáž a cviky na chrbticu.

siska53
1. aug 2021

@henka80 cvicenie.. dost mi pomaha cvicenie s takym cechom - vaclav vocasek. Podla cinskeho ucenia, je to fakt ucinne, ma viac cviceni zameranych podla typu problemu.. len som cadto leniva a vyhovaram sa, ze nemam cas..ale ..ked to cvicievam, je mi o dost lepsie. Su to parminutove cviky, do 10 minut max... Takze zvyknem 2-4 typy odcvicit, daktore maju 5, ine 7, ci 8 minut..

19mejko
1. aug 2021

Mne pomohol anatomicky vankus Paris od materasso, predtym som spavala na klasickej hlavnici to bol des, vstavala som rano s bolestami krku, potom som si kupila tento anatomicky tvarovany a ziadne bolesti nemam, no prve noci som si musela nan trosku zvyknut no je to super vec

gdpr
1. aug 2021

Rehabilitácie, biolampa, elektroliečba, správne držanie tela, viac pohybu - ak máš sedavé zamestnanie tak aspoň každý večer strečing na pol hodinku

0evita0
1. aug 2021

@henka80 Ahoj ja som s tym bojovala dlho , , mne pomohlo cvicenie zacalo to najprv doma len tak na zemi podla youtube ,,,,neskor som zacala aj behat bud rano alebo vecer podla toho ako pracujem ,,,jedine pohyb a cviky ti pomozu ziadne rehabka je to blbost inac dolezite je aj ako spavas

titla
1. aug 2021

Pomohol mi pilates, ale musim mat aj vhodny vankus, inak mam tendenciu zobudit sa so zablokovanou a stuhnutou sijou. Ale riesenim u mna bolo pravidelne cvicit.