Čo zaberie na bolesť obličiek?

6. mar 2021

Ahojte prosim poradte co zaberie na bolest obliciek? Celkovo som zdava, nic mi nie je nemam ziadne zdravotne problemy. No vcera vecer ma z nicoho nic zacali boliet oblicky. Isla som spat, mam pocit ze ked som si lahla a isla spat sa to zmiernilo, rano tiez ok, no opat mam pocit ze to pomaly zacina. Som v praci a pracujem, nemam sedave zamestnanie, preto nemozem oddychovat a lezat doma v klude. Poradte co by mohlo zabrat? Urologicky caj by mohol pomoct?

nikpa
6. mar 2021

Ak sú to naozaj obličky a nie kríže tak by som si dala minimálne vyšetriť moč. Urologickym čajom nič neskazis ale nečakaj od neho zazraky.

simsalabim
6. mar 2021

Ak su to oblicky, treba to urcite vysetrit a cim skor, kedze to moze byt aj zivot ohrozujuce. Dcere dobre od bolesti oblicky zaberala No-Spa 3xdenne. Ale teba mozno iba bolia krize od sedenia, ako vies, ze su to oblicky?

luccija
6. mar 2021

Ak nemocis s rezanim môžeš byť len seknuta.Mas problémy s obličkami?veľa vody a urologicky caj

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankapepe
6. mar 2021

Ak ťa bolia obličky už si mala byť u lekára.
Ako ja nechápem.... bolí ťa zivotne dôležitý orgán a ty povieš, že nemôžeš oddychovať....

vevesh
6. mar 2021

Ja nechcem strasit, ale u mna to bol prejav korony. A urcite by som s bolestami obliciek nesedela kludne v praci....

simca06022011
6. mar 2021

Ako vieš, ze ta bolia obličky?

autor
6. mar 2021

Dievcata predo pisete o sedeni v praci?? Predsa som napisala ze NEMAM sedave zamestnanie ze robim fyzicky. Nie je to velka bolat ani nic dnes sa citim fajn, len vcera vecer to bolelo. Na to ze su to oblicky som vydedukovala z obrazkov. Ale boli ma chrbat krk a aj krize tak mozno aj z toho to je.

cacianka
6. mar 2021

V lekarni su kúp sirup, poradia.aj uro čaj a nedzutym vela tekutín.
Brusnice su top, takze niečo s nimi.

luccija
6. mar 2021

To budeš mať chrbticu, keď Ťa aj krk boli.Daj sú niečo od bolesti a na uvolnenie

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
6. mar 2021

@viestta nemyslim, ze to je tak vzdy, asi zavisi od daneho problemu. Dcera mala vazny problem s oblickami a bolesti nemala sustavne, mala lepsie a horsie obdobia. U autorky to naozaj kludne moze byt chrbtica.