Čo znamená slabo ružový výtok?

smokenakova
22. jún 2013

Dobry den chcem sa spitat aby mi dakto poradil meska mi menzes 2 tizne pichly mi aj vivolavacku a menzes nigde mam aj cistu na pravom vajecniku a dnes mi ide slabo ruzovy vitok ale menzes to urcite nebude co by to mohlo byt

vefi89
22. jún 2013

žeby tá cysta?

traktor
22. jún 2013

..ruzovy vytok môze byt aj zacinajuci menzes...sarapatu môze robit aj ta cysta..pricin môze byt viacej a najlepsia rada..odpoved nehladaj tu, ale u svojho gynekologa, lebo len ten ta vie vysetrit a povedat ti k tomu viac...drz sa

katka116
22. jún 2013

Jednoznacne chod k svojemu gynekologovi. Inak podla mna je umenie napisat prispevok a vo vacsine pripadov sa netrafit s makkym alebo tvrdym i, y ☹

abbeylee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
linda20111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
talula
22. jún 2013

to, ze niekto nevie gramatiku je jedna vec, ale aby sa niekto kvoly tomu napisal nieco take ako linda20111 je uz vrchol!!!!

zaneta123
22. jún 2013

je veľmi smutné, že riešite gramatiku niekoho, kto potrebuje poradiť, nie každému je dopriate ovládať dokonale pravopis a gramatiku. Doteraz som si myslela, že koník je o vzájomnej pomoci a radách, prosím neničte mi moje ilúzie, aby sa človek bál napísať a požiadať o radu
smokenakova .... a tebe radím pokiaľ ti pichli vyvolávačku, tak určite riešiš problém so svojím gynekológom, určite ho kontaktuj, on najlepšie pozná tvoj zdravotný stav a asi ti poradí lepšie ako my 😉

linuska1
22. jún 2013

@smokenakova od pichnutia vyvolavacky ti menzes pride do 10 dni.. v niektorych pripadoch to trva az 15 dni... takze este kludne cakaj... on urcite pride... 😉
@linda20111 a ty si uvedomujes ze nezalozila temu o tom aky je nazor na jej vyzor a gramatiku????? take poradkyne bez foto mam rada.... 🙄