Čo znamenajú bolesti pri pohlavnom styku?

mandy2
23. okt 2006

Ahojte, mozno je to dost intimna otazka 😕 , ale chcela som sa opytat, ci mavate niekedy pri milovani, alebo potom bolesti. Niekedy sa mi to stava, ale niekedy mam aj pocit, ze nie som dostatocne vzrusena. Neviem, ci to je pricina, alebo to signalizuje nejaky problem... 😝

posahana
13. dec 2010

Dobrý..mam taky problem....uz dost dlho....ze ma to tam stipe aj pali...a uz fakt neviem co mam sprawit....tolko liekov som si davala...budem rada ked mi odpsiete!!!!!! ☹ 😠

posahana
13. dec 2010

@lindux

dobry....aj mna to stale stipe...neviem preco....poradte mi!!

romaroma
13. dec 2010

@posahana navstiv lekara, ked si poskusala kopu liekov na vlastnu past, to nie je dobra cesta (resp. ake lieky si poskusala? a ako dlho?)

5petka5
1. jan 2011

Mám tiež jeden problém ..včera sme ma chcel môj frajer preprstovať ale už pri jednom prste som pociťovala bolesť a pálenie ..fakt neviem čo to bude ..som z toho zúfalá :(

lucinkamaj
12. feb 2011

Ahojte, mám velmi vážny problém.....celé dni mi je super, necítim ani zápal, ani výtok nemám ani nič, a začnem mať s partnerom pohlavný styk a najradšej by som steny škrabala lebo to je pálenie ako hrom, častokrát musíme prestať lebo mi je až do plaču.....potom sa zas nemilujeme napríklad týžden a cez ten týžden mi je uplne super..žiadne pálenie, bolesti a ked si myslím že je to v poriadku znova to začne, ale len počas pohlavného styku tie bolesti rpetrvávajú....neviem čo mám robiť, skúšala som hocijaké ženské čaje, brusnice dookola hocijaké liečby, poradteee ak s tym ma niekto nejaké skúsenosti...:(

siss_sz
13. feb 2011

@lucinkamaj a u lekara si bola? to sa takto neda radit, on ta pozrie, spravi vyter...zisi, ci tam nieco mas alebo nie... mozes mat nejaku bakteriu, aj ked necitis nijake palenie, svrbenie, vytoky...

lucinkamaj
13. feb 2011

Ahoj, no bola som všetky mi urobil a všetko aj ok, ja si myslím že som na priatela alergická, že mám nejaké averziu voči nemu alebo niečo také...už ma napáda hocičo...

papaya303
22. feb 2011

@andel7766 ahooooooj tiež som rodila cisárskym rezom a mám to isté čo opisuješ aj ty.......neskutočnú bolesť citím ked manžel do mna vniká...........nechápem prečo.....písala som už jednemu gynekologovi tu na fore poradil mi lubrikant kedže ešte kojím......že vraj je to suchou pošvou.........ale mne sa to nejako nepozdáva....niekedy ani lubrikant nepomože...už som z toho zufala a neviem ako to vyriešiť asi pojdem za gynekologom .......nechce sa mi veriť že by sa& to tam dole tak dlho hojilo ved malá už má 10 mesiacov.......

andel7766
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kalifa28
23. feb 2011

@papaya303
@andel7766 pozrite sa kolko má moja malá, prirátajte k tomu skoro celé tehu a presne tolko ja celibátujem 🙂) či ešte aj moj chudak manžel, to neviem, ale vobec by som sa nečudovala, keby nie 😝 rodila som cisarskym, ale bolest je tam furt sakra !!!! a už ma to serie 😢 😢

dadis
23. feb 2011

@kalifa28 ty brdo!

andel7766
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kalifa28
23. feb 2011

@andel7766 nebola, skor by sa mi asi zisiel psychiater 🙂 u mna to bude asi niečo psychickeho razu... nejako sa neviem uvolnit, nemam na sex naladu (možno pre tu bolest) som unavená, malá je dost naročne dieta na moju pritomnost pri kazdej jej cinnosti, som z nej vyčerpaná a sex je to posledné, čo ma napadne, ked pride večer... ale stale si myslim, že to prejde, že Saška je malá, máme ine starosti a priority, čo ja viem... na ine, alternativne 🙂 sposoby, ako uspokojit partnera mam chut stále, len nech mna necha na pokoji.... choré, ale neviem si s tým pomoct...

timuskin
25. feb 2011

@mirettim
ahoj ja mám takisto podobný problém, na zvlhčenie používame lekárnicky olivový olej aby manžel do mňa ľahšie vnikol, ale takisto som si sex ešte nikdy poriadne neužila. vždy mám bolesti v pošve. no napriek tomu máme už 2ročného syna. myslela som, že po pôrode to bude lepšie ale nič sa nezmenilo. tiež si myslím že je to v mojej psychike, idem sa milovať s vedomím, že znova to bude bolieť-neviem na to nemyslieť...

lucinkamaj
12. mar 2011

Ahojte, tak ja som mala taký problém, že celé dni v pohode ale sex bol pre mna utrepnie, to bola bolesť....šla som na gynekologiu a zistili mi ureaplazmu. Lekár mi predpisal antibiotika, asi tak na tri týždne, plus Rosalgin ( výplach )....tri týždne sme s priatelom vydržali a prešlo to a je mi super, nebolí nič. Tabletky Mycocyst, Gynoflor, Rosalgin a este nejake antibiotika..mimochodom Rosalgin vrelo odporúčam...a k tomu mi dal krém Lomexin pre vnutorne a vonkajšie použite...tri týždne som siii oddychla, poliečila sa..a teraz nemám slov od radosti..🙂 a ešte ureaplazmy vám nezistie na bežnej preventívke....ak má teda niekto taký podobný problém ako....že cele dni super a pri sexe otras.

hukaka
30. mar 2011

ahojte baby som tu prvý krát, čítala som si niektoré vaše správy a tiež mám podobný problém. No môj problém spočíva v tom, že niekedy počas styku ma to bolí ale už dnu, inokedy nie. Možno je to tým, že nie som dostatočne uvoľnená, ale vždy na druhý deň ma strašne bolí v bokoch a v zadu na chrbte, je to až nepríjemné. Je veľmi zaujímavé, že vždy keď vypijem aspoň pol litra ženského alebo prasličkového čaju vždy to zmizne. Bola som už s tým niekoľko krát u gyndy, ale vždy mi povedal že to je v poriadku, bola som aj na nefrológii, že či to nemám z obličkami, no ona mi povedala, že to môžem mať z baktérií, ktoré sa roznesú počas styku, no tak teda neviem. Myslím si, že to mám zápalového charakteru, a už neviem či to dakedy prestane. Poraďte.

hukaka
30. mar 2011

nemyslím bolesť bokov ale v krížoch

lucinkamaj
8. apr 2011

Ahoj hubaka, no ja som to mala ozaj podobné, ale to ti na obyčajnej preventívke neurobia....ani tu ureaplazmu...vyskusaj Rosalgin tekutý....stojíí aplikátor 5 eur...a tie prásky asi 20 centov myslim..mne to naozaj pomohlo a to osm chodila na gyndu ako na klavír roky ! teraz len na tomto fičím a alchemilkový čaj

susnicek
10. apr 2011

Ahojte aj ja mám problém. Pri sexe som neni vôbec vlhká a potom to strašne bolí:(. Kedysi to bolo úplne naopak. Neviem čo už mám s tým robiť. Čím to môže byť??

pikino
7. máj 2011

Ahojte ja mám s týmto problem už dobrých desať rokov, ale ja som zvykla pri styku aj strašne krvácať, lekár našiel asi 2cm ranku na krčku a poradil mi aby som si kupila floragyn penu, obsahuje striebro aposobi protizapalovo a sťahovačne, odvtedy som nemala absolutne žiadny problem. A potom sa to všetko zasa pokazilo po cisaraku. Mám presne ten problem čo vy, jednoducho mám take bolesti že sa do mňa manžel ani nedostane a zatínam zuby trochu sa to zlepšilo ked som prestala dojčiť ale zasa sa mi vrátilo krvácanie po každom styku a už je to v takej faze že aj týždeň v kuse krvácam po sexe. Aby som nezabudla z ranky na krčku sa spravil myom tak to pripisujem aj tomu. K gynekologovy chodím pravidelne cyto je v poriadku proste to všetko robí ten myom, naposledy mi predpísal nejaké hormony lebo mi aj blbne cyklus ale ešte som ich nezačala brať. Ja osobne si myslím, že tie bolesti od pôrodu su čisto psychické, pretože niekedy ma to nebolí vôbec a inokedy idem zomreť od bolesti. Myslím, že vo velkej miere za to môže unava a ako vela z vás píše nechuť vôbec mať nejaký sex lebo už dopredu čakame že to bude bolieť. :(

orgovanka
7. máj 2011

Ahojte,ja mam tri deti na cisarak,tiez som mala taky problem,ale len ked boli deti miminka,myslim,ze to bolo vplyvom stresu,prebdene noci,potom sa nedokazala uvolnit pri styku.Velmi mi pomohli kupele z himalajskej soli a olejova predohra 🙂,maznanie a maznanie,potom to uz vobec nebolelo.

naty1987
13. máj 2011

ahoj baby neviem co sa stalo ale musim sa spytat vas bolesti pri styku mam len obcas(a su mierne) ale to potom prejde a je dobre teraz sa uz 2 rok snazime o mimco a vcera po styku som zacala ruzovo spinit do toho prisli bolesti podbruska ako na ms(aj ked je este skoro na nu) to preslo asi do minuty a prisli bolesti krizov a laveho vajecnika ale strasneee nevedela som sa pohnut nic len som lezala a cakala ze to prejde ☹ potom to preslo a ja som zaspala na druhy den po spineni a bolesti ani stopa toto sa mi este nestalo.............

dakujem za odpovede sama netusim co to moze byt?? mohol mi priatel tak narazat do krcka ze som zacala s toho spinit a potom som aj tie bolesti dostala????

smejko55
17. máj 2011

Ahojte , mám problém , s priateľom som mala prvý pohlavný styk a začal ma bolievať pravý vaječník , mám 15 rokov , od čoho by to mohlo byť ?

tiffany81
22. máj 2011

ahojte baby...ja mám taký problém,že ma už asi dva týždne velmi páli koža na genitáliach zvonka a mám to aj začervenalé☹a po styku aké mám silné pálenie,ani nehovorím!!!bola som aj na gynekologii,vraj nalez je v poriadku a je to alergia...ale ja si aj spodné prádlo periem zvlášť a plácham to potom aspon dva,tri krát v teplej vode,lubrikant nepoužívam a vysadila som aj mydlo na intímnu hygienu,umyvam sa len vodou a stale ma to velmi páli,,,už som na nervy!!!nemáte podobnú skúsenosť?vdaka

camerka
23. máj 2011

V priebehu mesiaca sa ti meni hladina hormonov, ja mam tak asi tyzden pred a tyzden po menzese tiez sucho v posve a styk je bolestivy.Telo asi takto signalizuje, ze nie je cas na milovanie, vlastne najvacsiu chut mam vzdy pocas plodnych dni v strede cyklu. Ak citis bolest, skus pocas tychto par dni sanemilovat a pockaj si na tie lepsie dni.Ak teda vylucujes kvasinky, alebo zapal....

sinea20
29. máj 2011

Ahojte moj problem trva uz vyse roka a pol....pred dvoma rokmi som isla na preventivnu prehliadku kde mi zistili kondylomi (pri posvovom vchode)...nasledne som chodila k venerologicke a vypalovali mi ich....bola som preliecana aj na e.coli, ureaplazmy, candidy.....vsetko to trvalo pol roka a myslela som si , ze sa tym vsetko skoncilo a budem zit tak ako predtym....opak je pravdou. Som vdacna za mojho priatela, ktory je tolerantny a este stale je so mnou....len nam to uz obidvom lezie na nervy....Vzdy ked cheme mat sex, neskutocne ma to pali, boli ,stipe a pri posvovom vchode sa mi vytvoria praskliny....ktore nasledne 1 tyzden liecim MULTI-GYNOM....Gynekologicka mi povedala, ze partner do mna zle vnika....co je blbost,lebo po dvoch rokoch nezacal do mna vnikat inak....Som z toho smutna, uz by som prijala aj babo, len na to by sme museli mat sex a nie len chabe pokusy ☹ budem vdacna za kazdu radu .....

siss_sz
30. máj 2011

@sinea20 a mozno by vam babo pomohlo... mne gynekolog raz povedal, ze sa to po porode upravi (hoci ja som nemala nic liecene, len som vraj viac stahovala svaly ci co)... a naozaj sa to po porode (prirodzenom, nie CS) upravilo... a tiez sme "bojovali" dovtedy pri sexe... 😉

sinea20
30. máj 2011

@siss_sz len ja som nikdy nemala s pohlavnym stykom problem.... len sa to tak zrazu objavilo 😖
ako keby sa mi ten vchod zuzil..... nechapem

0any
17. okt 2011

ahojte, ja by som sa len chcela spytat, mate iste viac skusenosti ako ja ☹. pred dvama tyzdnami som mala prvykrat pohlavny styk a priserne to bolelo, priatel sa nevedel domna vobec dostat. teraz sme to skusili opat a aj po pohlavnom styku ma vsetko boli........ vobec to neprestava..... co s tym? prosim poradte mi, ak mate niekto taketo skusenosti dakujem

siss_sz
19. okt 2011

@0any kolko dni po pohl.styku ta to boli? ono zaklad je asi pre teba...a pre pratela hlavne... pomalaaa dlhaaa predohra, naozaj byt trpezlivy a az potom vniknut...lebo ak sa to bude nahodou viac razy opakovat, tak mozes to potom mat uz "zakompovane v hlave",... budes sa bat, ze "co ak to bude zase boliet" apotom budes stuhnuta... ono v podstate, vsetko je v hlave... a dostatocne zvlhnutej posve 😉