Čo znamenajú bolesti pri pohlavnom styku?

mandy2
23. okt 2006

Ahojte, mozno je to dost intimna otazka 😕 , ale chcela som sa opytat, ci mavate niekedy pri milovani, alebo potom bolesti. Niekedy sa mi to stava, ale niekedy mam aj pocit, ze nie som dostatocne vzrusena. Neviem, ci to je pricina, alebo to signalizuje nejaky problem... 😝

charity
30. aug 2016

@lucineska Tak ukaz partnerovi ako dosahujes orgazmus sama. Neskor Ti to moze urobit on rovnako. Potom ten Tvoj sposob zakomponujte do milovania... ;)

lucia2509
8. máj 2017

Ahoj baby, pred pár dňami som sa sem zaregistrovala aby som si prečítala ako ste riešili bolestivý sex po porode. Ja sa takto trápim už pol roka :/ čítala som že pomáhajú aj lurigačné gély tak som sa na to pýtala mojej doktorky a tá mi odporučila jeden gél nebycrom. Najskor som sa to bála doma vytiahnuť pred muža ale po týždni natierania mám asi lepší pocit. mám to používať dva týždne tak o týžden vám napíšem ako sme na tom 🙂 zatial som rada že si možem bez stresu lahnuť do postele 🙂 majte sa pekne

smokenakova
13. júl 2017

Dobry den ma niekto skusenosti krvacam tri tyzne a pri pohlavnom styku ma to boli zacnem este viac krvacat brucho ma boly ked sa krcim aj ked stojim co to moze byt dakujem

jankatinkakristinka
16. aug 2017

Tiež mávam také problémy. Neviem čo mám robiť. Nemôžem si užiť milovanie. Som s toho na nervy. Ako to mám riešiť. Môj gynekológ mi robil kultivačné testy a všetky vyšli negatívne. Nemám ani žiadnu pohlavnú chorobu a toto trápenie.

Sú to hormóny? Nerobil mi ešte hormonálny profil. A hraje v tom hlavnu úlohu aj psychika??

Ale môžem sa priznať ak mám ovuláciu tak je to iné. Vždy keď sme sa s priateľom milovali počas ovulácie tak ma to nebolelo a nebolo to trápenie. Ale ak nemám ovuláciu tak vo vagíne je suchosť alebo polosuchosť.

Nikdy v živote som nemala zápal ani vo vonkajších a vo vnútorných pohlavných organoch. A ani žiadny zápal močového mechúra.

Krvný obraz nič neukázal žiadne zápalové markéry. Všetko bolo v norme a negatívne.

Baby neviete ako sa toho zbaviť a užiť si posteľné hrátky s drahým. Mám divoké predstavy a nemôžem si splniť ani jednu jedinú túžbu 😢

A čo bylinky alebo niečo iné? Skúsenosti??

jankatinkakristinka
16. aug 2017

@smokenakova nie je poranená vagína alebo poranený kŕčok maternice?
Inak toto nie je normálne. Mala by si ísť ku gynekológovi. Lebo krvácať po pohlavnom styku nie je normálne a niečo nie je v poriadku.

Lekár vyšetri a stanoví diagnózu a stanoví liečbu.

Držím palce nech to nie je nič vážne.

radulka33
3. dec 2017

Ahojte baby , chcela by som sa spytat mala ste niektora alebo mavate po pohlavnom styku bolesti v podbrusku , ale len po polohe od zady , myslim ked ste na styroch, zacalo mi to len teraz nedavno.viete mi porad prosim? Dakujem 🙂

enusamt
3. dec 2017

@radulka33 poradit mozem len to,ze "neaplikovat" bolestive polohy... tiez to mavam.. ale casto pomoze aj iny uhol

radulka33
3. dec 2017

Aha tak.takze to neni nic vážnejšie hej? Aj ked som mala nechraneny styk , teda mam ho stale 🙂

enusamt
3. dec 2017

@radulka33 jednoducho niektore zeny maju citlivy spodok.. keby to bolo vazne,tak to moc boli alebo sa objavi aj krv 🙂

lucia2509
8. dec 2017

@jankatinkakristinka
skús nebycrom, mne veľmi pomohol. je to taký gél 🙏