Čo znamenajú bolesti pri pohlavnom styku?

mandy2
23. okt 2006

Ahojte, mozno je to dost intimna otazka 😕 , ale chcela som sa opytat, ci mavate niekedy pri milovani, alebo potom bolesti. Niekedy sa mi to stava, ale niekedy mam aj pocit, ze nie som dostatocne vzrusena. Neviem, ci to je pricina, alebo to signalizuje nejaky problem... 😝

charity
21. mar 2016

@meca Liecil sa aj partner a nemali ste pocas liecby styk az kym ste obaja neboli vylieceni?

meca
21. mar 2016

@charity ano nemali sme styk az teraz chlap je ok bol na urologii

charity
21. mar 2016

@meca Uff. Tak ak si gynekologicky ok, tak neviem... Este kedysi som citala o zene, ktora vzdy po kyslom jedle mala takyto problem...

meca
21. mar 2016

nie som ok mam uz stale taketo problemy svrbenie, palenie po sexe. Bola som dlho sama, ale takyto bolestivy sex som uz davno nemala.

charity
21. mar 2016

@meca Alergia na spermie alebo kondom?

meca
21. mar 2016

@charity alergiu na spermie kde zisťujú?
kondom sme teraaz mali

lydia302
21. mar 2016
Používateľ lydia302 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lydia302.

@meca a u gynekologa si bola?

charity
21. mar 2016

@meca Asi na reprodukcnej imunologii. Ale myslim, ze to spoznas aj sama: daj si spermie na inu sliznicu a uvidis... Alebo na kozu...

womankc
21. mar 2016

Ja napríklad som mala bolesti pri styku keď som mala cystu na vaječníku , toto čo viaceré uvádzate je pre mňa nová informácia , s času na čas mám aj ja pobolievanie, nikdy som sa na to takto nepozrela, že by to mohlo byť z nedostatočného vzrušenia

benshi
21. mar 2016

mam ten istý problém,sex som si nikdy neužila,neviem čo je orgazmus a to už sme skúšali všeličo.Sex si len odtrpím, na druhý den páli tam dole.Tiež som bola liečená tabletkami a gynekolog mi nič nenašiel.

agnes9
21. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@womankc pre mna je to tiez uplne nova informacia, vobec som o tom nevedela

meca
21. mar 2016

Idem o 2 týždne na gyndu po mesiaci an kontrolu.... Mala som asi 3 mesiace prestavku v sexe kedze som stale mala nejake bakterie. Bola som aj malo mokra aj ked sme pouzili lubrikant.

charity
21. mar 2016

@benshi Sama dokazes dosiahnut orgazmus alebo nikdy v zivote si ho nedosiahla?

@meca Lubrikantu nikdy nie je dost. Jasne, ze mas problemy, ked nebolo dost vlhkosti... Proste ste osuchali sliznice. Takze pridajte na lubrikantoch a bacha, existuje aj bolestiva reakcia na konkretny lubrikant. V sexshopoch maju specialny lubrikant, ktory je pre precitlivelo reagujucich /bez parfemu, uplne cisty/.

drotenka
21. mar 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

@meca snad sa ti polepsi, je to teraz lepsie ked ste boli bez?

benshi
21. mar 2016

@charity napisem ti spravu

womankc
21. mar 2016

@agnes9 človek sa tu občas dozvie aj prínosné informácie ...

meca
21. mar 2016

@charity my mame lubrikant doer medical skin gynekolog. A ty aky odporucas? Myslim, ze tam bude iny problem kedze bolelo to hned ako vnikal nemala byt sliznica z coho osuchana. Pred par rokmi sa mi objavila zlata zila a teraz pri sexe mi vybehla :(

meca
21. mar 2016

@drotenka my sme mali teraz sex s kondomom kedze som po liecbe antibiotikami

lucineska
18. júl 2016

ahojte.. idem sa tu s vami poradiť.. 🙂 sme s priateľom už pomaly rok a pol, a mám problém pri sexe dosiahnuť orgazmus.. nemala som ho ani raz, (je to môj prvý sexuálny partner).. myslím, že je chyba vo mne, neviem sa asi sústrediť.. trápi nás to oboch.. prosím poraďte, určite niesom sama, čo má s tým problém. ďakujem 🙂

mizu89
18. júl 2016

@lucineska tak s tymto som mala aj ja problem.na zaciatku sa mi nikdy nepodarilo dosiahnut orgazmus iba moj partner(terajsi manzel) vzdy dosiahol a ja nula bodov.ale potom po case som s tym nemala problem.hocikedy aj viac krat za sebou sa mi podari.no su chvile ze sa snazim az do vycerpania a aj tak nic .mozno skus lubrigant alebo dlhsie predohri. 🙂

lucineska
18. júl 2016

presne toto trapi aj mna.. on stale, aj viackrat a ja nic.. ani naznak :/ musime vyskusat, alebo fakt potrebujem len ten cas

mizu89
18. júl 2016

@lucineska popripade skus tie somariny(prstence) co sa navlecu na penis aby zena dosiahla to co chcela. 😀 alebo poskusaj sama bez partnera a mozno sa to rozhybe. 😀

lucineska
18. júl 2016

@mizu89 tak o tomto som este nepocula, ale velmi ma to nelaka 😀
praveze ked si to robim sama, probem nemam.. ale pri sexe to nejak NEJDE

mizu89
18. júl 2016

@lucineska uvolni sa poskusaj polohy a mozno na nieco prides.

lucineska
18. júl 2016

@mizu89 no tak snad ano 😢

mizu89
18. júl 2016

@lucineska neplac bud rada ze ta tvoj priatel ma rad a ze ma tolko trpezlivosti.iny by zutekali a vyuzili.kazdy sme nejaky

lucineska
19. júl 2016

@mizu89 😝

enusamt
29. aug 2016

ahojte, nečítala som všetky komentáre, tak neviem či tento konkrétny problém sa už preberal... Ale skúsim... Čo sa týka nášho manželského sexu, tak všetko je ok... vo vnútri málokedy cítim nejaké pocity okrem pohybov, čiže som vnútorný orgazmus ešte nikdy nezažila... iba vonkajší... čo problém nerobí, nakoľko viem, že mizivé percento žien ho zažije... ide o to, že čím viac som uvoľnenejšia, tým viac ma to bolí... pretože, keď sa úplne uvoľním a umožním mužoví prístup na doraz, tak mám pocit, že ma bodá nožom a je to neskutočná bolesť... asi preto, že mi naráža na kŕčok, netuším... preto musíme opatrne alebo určité polohy, kde ten prienik až taký hlboký nie je...
neraz som to spomínala doktorke, ale vždy ma odbila so smiechom, že väčšinou to býva naopak, že môžem byť rada, že nie som ten prípad...

suma sumárum, zažíva toto aj nejaká iná? je to bežné alebo som svojský prípad? 🙂

lucineska
30. aug 2016

@enusamt ako keby som o sebe písala.. 🙂

charity
30. aug 2016

@enusamt Ahoj. Skus inu dr. Tvoj problem moze suvisiet napriklad s endemetriozou alebo zrastami alebo s kopou inych dg.
Kazdopadne to normalne nie je.