Čo znamenajú bolesti v bruchu?

dianka16
6. apr 2013

uz druhy tyzden mam bolesti brucha ,take pichlave, bodave, co to moze byt,nemate skusenosti?

soldi
6. apr 2013

@dianka16 creva, zaludok, cysta, zapal.... co sme my doktori???
keby som vedela diagnostikovat choroby cez net, uz som davno za vodou 😀

gervidda
6. apr 2013

Skusala si susene slivky? ( bez srandy )

nibiru
6. apr 2013

noo od chlamidii,cyst,zapal vaječníkov,maternice,brušnej dutiny to môže biť naozaj hoci čo!

awalancha3
6. apr 2013

uvedom si, ze brusna dutina je od branice az po spodok tela, je to najrozsiahlejsia oblast s mnohymi organmi... je saksakra rozdiel ak ta boli na pravej strane, ci na lavej, ci tesne pod plucami alebo na spodnej casti tela...a to nie je vsetko, bolestou brucha sa prejavuju aj psychicke traumy alebo poruchy cinnosti tela nesuvisiace priamo s organmi v brusnej dutine.....vymenujem ti čo by to mohlo byt ako priklad: samonatravenie criev, prve priznaky zapalu apendixu, rakovina krcka maternice v najvyssom stadiu, PMS, podrazdeny zlcnik, podrazdena slezina, pretazena pecen, zapal ladvin, zapal mocovodov, stres a naervozita, natiahnute medzirebrove svaly v lumbalnej casti, spuchnute hrube crevo s nepriechodnostou, podrazdene a lokalne zapalene tenke crevo, zaludocny vred.......chapeme sa? alebo opis absolutne detailne lokalizaciu, cas a trvanie bolesti, intenzitu a my ti skusime zuzit mozne diagnozy, alebo si sadne na net,no nepis na MK, ale studuj clanky o tvojich priznakoch. predsa len dam odporucanie: daj si dietku a pi viac cistej vody, ak po 2-3 dnoch bolesti neprejdu.... navstiv take to zariadenie. kde ordinuju studírovaní ludkovia v bielych pláštoch

zuzi0911
6. apr 2013

Mna takto bolelo podobne bolelo 3 tyzdne.raz pod lavym rebrom,potom pod prevym,v okoli pupka ....skoncila som na infuzkach hladovka 3 dni.a diagnoza podrazdeny pankreas.treba ist na vysetrenie len tak sa dozvies co to je