Črevná chrípka - prevencia

scandinavia
21. sep 2016

Ahojte baby, mame momentalne navstevu a vsetci u nas (7ludi) postupne za posledne dva dni zacalo vracat a hnackovat:( pre mna je crevna chripka najvacsi postrach.. viete pls poradit nejaku ucinnu prevenciu okrem hygieny?? Napr mozem preventivne uzivat probiotika, cierne uhlie? Ma to zmysel a da sa tomu svinstvu zabranit?

moni244
21. sep 2016

@scandinavia každé ráno za štamprlík domácej 🙂 prevencia ako má byť

janinah
21. sep 2016

@moni244 my sme takto prevenciovali teraz v Izraeli anepomohlo 😒

@scandinavia nezabrániš asi,ak je to vírus...,treba vetrať a poriadne si ruky umývať

mandy29
21. sep 2016

No probiotika mozes uzivat ale to ti nepomoze...teraz je vsade nejaka viroza...u nas prv starsi syn,potom tatik,dnes mladsi...pevne dufam ze mna to obide...inak ja mam z toho tiez hrozu...

dzatka
21. sep 2016

Ja mám s toho tiež des.Ja som to mala V siedmom mesiaci tehotenstva, myslela som že predčasne porodím,hotová katastrofa.Dcéra to často priniesla so škôlky,keď sa narodil malý tak som investovala do rotavírusovej vakcíny,má 5 rokov A ešte to nemal a dúfam že ani nebude.

sisaka
21. sep 2016

Pracujem v nemocnici a najlepšia prevencia, ktorá je u nas v práci neustále zdôrazňovaná je umývanie rúk! Dôkladne! V domácnosti dezinfekcia kúpeľne, žiadne spoločne uteráky a izolácia chorého ak je mozna

scandinavia
autor
15. okt 2016

@sisaka
@dzatka
@mandy29 baby dostala som to vtedy:D cela rodina sme to mali..a nic nepomohlo:D no konecna
@janinah