Črevná viróza - stále teplota

copen
22. okt 2016
Používateľ copen je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od copen.

Dobrý deň,

v piatok (14.10) som dostal zimnicu a následne hnačku, ktorá v pondelok prešla. Doteraz však mám teplotu každý deň 37,5 aj keď už nemám hnačku. Čím to je? Celý deň ležím, od pondelka sa stravujem normálne (šunka, zemiaky, mäso), pijem čaje, ovocné šťavy. Nemal som žiadne antibiotíka, iba Coldrex. Trošku ma aj hlava pobolieva.

Vopred ďakujem za odpoveď ako postupovať.

S pozdravom

ada510
22. okt 2016

Zapal v tele .. telo sa s ni snazi bojovat preto mate teplotu nasadit dietu a Endiex

copen
autor
22. okt 2016
Používateľ copen je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od copen.

Preco Endiex ked uz nemam hnacku cca 4 dni?? Uz si davam iba probiotika a normalnu stravu lebo som zoslabol.

ada510
22. okt 2016

A u lekara ste bol? Nieco tam zjavne este je

copen
autor
22. okt 2016
Používateľ copen je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od copen.

Bol, povedal, že keď hnacka presla, v krku som nic nemal, ze to treba vyležať, ale odvtedy presli 4 dni a nic, stale vecer mam 37,2-37.5

dominika6
22. okt 2016

@copen
Paralen 2x denne ,caj s medom a citronom...a vylezat

leeenka26
22. okt 2016

@copen toto je teplota ktora moze este pretrvavat. Ak by do par dni nepresla potom by som to riesila hlbsie.

zuzu1000
22. okt 2016

Presne toto som mala ja pred 2 týždňami nakoniec som skončila u lekára a zistil mi zápal priedušiek lebo mi to vrazilo z tej virózy na priedušky nasadil mi antibiotiká a v pondelok idem do práce 10 dni som bola PN,drz sa