Črevná viróza v 2. trimestri

magnumka6238
16. sep 2015

Chcem sa spýtať už asi 10 deň bojujem so žalúdočnými problémami. Nemám ani hnačku ani nezvraciam, ale ma bolel žalúdok dosť, bola som slabá malátna. Začala som si dávať probiotiká, a smectu bolesti už nemám v žalúdku ani brucho ale stále nie som fit a dnes som sa začala ešte aj potiť.
Neviete mi poradiť čo si na to dať, ako sa toho zbaviť a ako dlho môže taká viróza trvať??Budem vďačná za každú radu🙂

mata1001
16. sep 2015

Ja by som sla k dr....si tehu,zle sa citis....my to nevyriesime...lepsie ked ta vysetri lekar...

seahorse27
16. sep 2015

Smecta je uplne zbytocna, ak nemas hnacku. Odporucam kvapky Hylac - su na upravu flory v crevnom trakte. Ak uz nemas ani krce, tak je to uz hadam na ustupe. Mne taketo virozy trvali max 4 dni, potom este nejake dozvuky (slabost, bolest brucha po jedle) este 2-3 dni. 10 dni je dost...ak sa to v priebehu 1-2 dni vyrazne nezlepsi, isla by som na tvojom mieste pre istotu k dr. - praktickému. A daj si na par dni dietku - len lahke jedla (suchare, ryza, varene zemiaky, mrkva, struhane jablko, kuracie maso - hlavne malo tuku a nekorenit). Zelam skore uzdravenie.

magnumka6238
autor
16. sep 2015

Sak tak to mam v plane 🙂 ak to neprejde tak pojdem k dr. Zas🙂 uz som bola pred tyzdnom a kazala probiotika. Ze je to asi crevna viroza. Ale este stale mi neni dobre aj ked ako som pisala zaludok ma uz neboli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre