Čudné bolesti

dnp
14. apr 2015

Ahojte baby, chcela by som sa vás opýtať, či neviete niektorá čo môže byť toto. Strašne ma bolia na dotyk bradavky, sú citlivé. Podbruško sem tam cítiť tiež. Ešte k tomu ma začala bolieť aj chrbtica. Pohlavný styk som mala ešte 7. marca - tedy mi vyšli neplodné dni údajne. Mrchu som dostala 26teho marca a bola normálna, silná - trvala 5 dní ako u mňa stále a prišla presne na 28. deň, tiež mám mu presnú ako hodinky. Teraz mám týždeň pred mrchou a tento cyklus som pohlavný styk už nemala, naposledy toho 7. marca pred mesiacom a týždňom. Čo si myslíte, čo to môže byť ? Myslíte, že by to mohlo byť tehotenstvo ? Zvykla som mať predmenštruačný syndróm skoro stále, ale nevšimla som si nikdy takto citlivé prsia. Alebo to môže byť ešte niečo iné ? Nejaké prechladnutie, PMS ? Ešte chcem povedať, že pri poslednej mrche som si pre istotu urobila aj tehu test a vyšiel negatívny. Díky za rady.

nemenno
14. apr 2015

@dnp test si robila pred alebo po menštruácii?? koľko dní po styku presne si robila test?

sibalka21
14. apr 2015

@dnp mozes mat ovulaciu, mala si normalnu MS takze to asi nebude tehotenstvo, skus este jeden test a ked bude negativny tak vyckaj do MS, moze to byt len PMS. Telo je nevyspytatelne, to ze si to predtym nemala, neznamena ze sa to teraz nemoze zmenit 🙂 vela stastia

dnp
autor
14. apr 2015

@nemenno test som si robila pred MS a asi cca 11 - 12 dní po styku

dnp
autor
14. apr 2015

@sibalka21 ... áno úplne bežná menštruácia, akú som mala stále .. presne na 28. deň a trvala presne 5 dní a to je tiež rovnaké - do teraz sa to nemenilo .. do ďalšej menštruácie mám týždeň ..

dnp
autor
14. apr 2015

@sibalka21 ... ešte som zabudla dodať, že som si povšimla aj niečo také ako nejaký slabý úúúúplne slabý výtok do hneda

malena123
14. apr 2015

aj ja som riesila podobny problem v januari. mala som akoby tehotenske priznaky, citlive prsia, nafuknute brucho, bolesti chrbta, a take cudne pichanie v podbrusku, no tehotensky test bol negativny. predtym som taketo priznaky nemala, jedine ked som bola tehotna, vtedy som mala take citlive prsia. po mrche sa to zlepsilo, no zacala som spinit. doktorka ma vysetrila, a ze vraj vsetko je ok. no tolko som jej chodila na krk, az mi dala tabletky norethisteron. teraz sa uz mam lepsie, ale to cudne pichanie stale nechce prejst a znepokojuje ma to
@dnp

dnp
autor
14. apr 2015

@melena123 ... chrbtica ma však bolí už dlhšie, ale cítiť podbruško a prsia som začala len včera ... ako hovorím, týždeň pred menštruáciou .. pred tým úplne klasiká menštruácia a pre istotu spomínaný tehu test, ktorý vyšiel negatívny .. preto chcem vedieť, aké máte skúsenosti, lebo mám strach čo by to mohlo byť a možno len zbytočne stresujem ...

bonaqa2013
14. apr 2015

to tehu nie je, je to bežný stav pred menzesom.

malena123
15. apr 2015

@dnp mne ta citlivost prs presla uplne po menzesi, akurat to pichanie v podbrusku nie... a mozem ti povedat, aj ja poriadne stresujem. podla mna bolest vzdy signalizuje, ze nieco nie je v poriadku. prave rozmyslam ze by som sla k inemu lekarovi na vysetrenie, len aby som pocula viac nazorov. snazime sa o babatko, tak nechcem riskovat. co ked je to nieco vazne

dnp
autor
17. apr 2015

@bonaqa2013 ... myslíš, že bežný stav pred menzesom ? Dneska je to 4. deň čo ma bolia tie bradavky, ale len bradavky, prsia nie ... bradavky a ešte podotknem, že len na dotyk, v pohode môžem ležať aj na bruchu, ak chodím tiež nebolia, ak mám podprsenku nebolia ... no ak sa ich dotknem - tedy bolia úplne dosť .. teraz som si všimla, že ma bolia kríže, viac na ľavej strane na chrbtici .. som 5 dní pred menštruáciou ... Tak myslíš, že predmenštruačný syndróm ? Bola by som inak moc rada, ak by si mala pravdu ..

dnp
autor
17. apr 2015

@malena123 ja som síce mala nechránený pohl. styk ale pred viac ako mesiacom a týždňom, teda mrcha prišla ako stále ako som písala na 28. deň, trvanie 5 dní, žiadna slabá - poriadna ako stále .. neviem no som zvedavá čo to bude, snáď fakt PMS