Cukrovka a Covid-19. Dostali ste sa z toho?

22. feb 2021

Ahojte, poznáte niekoho kto ma cukrovku a mal covid a zvládol to v pohode? Alebo ako to prebiehalo? Mam strach z tejto kombinácie nakoľko to môj blízky akurát prežíva 😔

nikpa
22. feb 2021

Babka 78 rokov, co si pamätám berie lieky na cukor. Okrem toho na tlak a ma Parkinsona, čiže plus ďalšie lieky a mala ľahký priebeh. Je to veľmi individuálne, veľa zdravia prajem 🙏

mogaa
22. feb 2021

Covid je vždy lotéria....je kopec 80ročných s kopou diagnoz ktorí mali ľahký priebeh a rovnako sú 30-tnici dovtedy zdraví vitálni ľudia bez diagnoz čo končia na kyslíku......takže klasika - nasadiť D,zinok, C, betaglukány, veľa piť, oddychovať, často vetrať......najdôležitejšie sú tie vitamíny , vetranie a veľa veľa piť (najlepšie teplého.čaj, vývar.....

marikaan
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pseudomonas87
22. feb 2021

Môj švagor mal cukrovku prvého typu od 6 tich rokov, mal kašeľ, bol slabý,chrípkové príznaky,zvládol to ale dobre.

majamat
22. feb 2021

poznam - 90r, cukrovka na inzuline, bezpriznakovy priebeh.

blumie
22. feb 2021

Stryko 55, prekonal covid a ma cukrovku, musi si aj pichat injekcie, cize neviem ktory typ cukrovky to je (to spominam lebo viem, ze niektori si davaju len tabletky napr. moja babka ma len tabletku). Skoncil na kysliku v nemocnici, bol tam zhruba 2 tyzdne, ale uz je doma zivy a zdravy.

adula12
22. feb 2021

Moja teta 70r bola v nemocke, ale skor ju tam liecili na cukor ako covid. Pretoze lieky co brala na covid jej zvysovali cukor, mala az 86 cukor. Takze dlhsie trvalo kym ju nastavili. Potom si doma este 10 dni musela pichat 5xdenne nejake lieky. V nemocke bola asi 5dni, davali jej kyslik, ale inak covid bol v pohode.

lenka1993
22. feb 2021

Manžel 30 ročný. Diabetik na inzulíne + astma a covid prežil zo soplikom a jednodňovou teplotou 🙂

sigma510
24. feb 2021

Poznám. Dotyčný ani nevedel ze ma covid.

makaram
23. máj 2022

Ahoj. Ja som akurat 2 tyzdne po Covide. Mam cukrovku 2.typu,som na liekoch a este stale nie som ok.Priebeh by som opisal ako stredne tazko-lahky 😀 Vysoke horucky,bolest hlavy,tazkosti s dychanim,sople,strata cuchu a chuti. Stale som fufnavy a mam problem,ze sa mi dost zdvihol cukor.