Cysta alebo tehotenstvo?

majulikhubova
12. júl 2019
Ahojte ,neviem ci tu taka tema je. Ak ano ospravedlňujem sa. Ak je tu nejaka zienka kt ma s tymto skusenost budem rada ak zareaguje. 😞 ide o to. Ze po Ms ktoru som mala hned po nej na 6ty den cyklu sme trochu s mm nedavali pozor.uz mame dve deti. Tretie neplánujeme,no 5 dni na to som.zacala mat echt tehotenske priznaky, všetky naraz pomaly, hlava,podbrusko,navaly,zavraty,nevolnost,dokonca zv.tvorbu slin ktoru skm mala pri oboch detoch. No prva faza cyklu presla,prisla druha,kedy ostalo ibapodbrusko,a pridali sa bolest svalov,caste mocenie od zaciatku,zimnice,a krize, prsia,...priznam sa najorv som si myslela ze budem tehu. Aj ked ovu po ms..co ja viem ale stava sa. No skor sa priklanam k hormonalnej cyste . No tu ma zase napadá ci dokaze do takej miery ovplyvnit cyklus tymi priznakmi?. Tehu test je negat. Mam 7dni do ms. Co je.dost no vzhladom k dajme tomu ovu po ms,test by uz nieco mohol zaznamenať,si myslim. Každopádne bud.týždeň idem ku gyn. A idem si dat aj stitnu skontrolovat,no dovtedyydovtedy casu a casu..tak dakujen. neadekvatne komenty si nechajte pre seba. 😉 vdaka pekne.
7dni pred. Nakolko som si bola . Teray mám 6 dni
do ms.
veronikaszabova
12. júl 2019
@majulikhubova tehotenske priznaky by si nemala tak skoro
majulikhubova
autor
12. júl 2019
@veronikaszabova bude to zniet divne. Ale mam zaznacene pri oboch deťoch ako to bolo. Vtedy som mala ovu cca 14 den cyklu. Hned 5-6dni na.to priznaky, preto mi to aj teraz sedelo. A 5 dni pred ms pri synovi pozitivny test. Pri dcere 3 dni pred ms. Mam to zaznacene.este aj príznaky ake som mala pri oboch. Preto vravím ze aj by mi.to sedelo. Ale mam pocit ze asi to ono nebude.
lucka12399
12. júl 2019
@majulikhubova ja si tiez myslim ze na priznaky je skoro ale ok. Vsak pockaj do príchodu ms a potom rob test..
macko1007
12. júl 2019
@veronikaszabova
@lucka12399 baby neverili by ste ale ja som tiez tak skoro zacala mat priznaly..od podbrusla,cez tocenie hlavy ,caste mocenie..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli