Dá sa ešte zohnať Wobenzym?

petuska652
27. aug 2022

Ahojte, neviete niekto či sa dá ešte zohnať wobenzym? V lekárni je dlhodobý výpadok tohto a aj iných podobných liekov.. nikto mi nepovedal prečo. Akurát že mám skúsiť českú republiku alebo Rakúsko, ale žial nemám momentálne cestu..
Neviete niekto náhodou či sa prestal predávať úplne alebo je len výpadok?🤷‍♂️ Ďakujem

drake122
27. aug 2022

Skutočne, asi len zahraničie.

bosorka2302
27. aug 2022

da sa z ciech objednat aj cez eshop ak maju na sklade

bosorka2302
27. aug 2022

teraz je strasne vela liekov vypadok neviem preco cholagol, fenistil kvapky , calcium , kaloba, cipky od teploty pre deti, absolutne bezne lieky maju vypadok ja netusim co ta vlada robi

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bosorka2302
27. aug 2022

@bilberryday tak hadam minister zdravotnictva by mal s tym daco robit a vlada je cira katastrofa, matovic bipolar a zvysok sa natahuju ako male deti.

bosorka2302
27. aug 2022

@niekto2hy tie nahrazky ale nemaju vsetky ucinne latky, a efekt je slabsi. skusenost znamej

tykat
27. aug 2022

@petuska652 u Wobemzymu je celosvetovy nedostatok enzymov. Maju to aj na stranke. Nahrada nie je kedze tento problem maju vsetci vyrobcovia.

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bosorka2302
27. aug 2022

@bilberryday ja nie som z fachu aby som nevrhovala, ani sa nehrabem do politiky. nech riesia ti, co su v tom odbornici. Ja som vo svojom odbore dobra pomohla som velmi vela ludom takze nech si kazdy robi svoju pracu

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
777januska777
27. aug 2022

@bosorka2302 vláda, vláda, vláda aj za škaredé počasie bude môcť vláda?