Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dávali ste si robiť nové zuby?

veronikakos
8. máj 2016

Ahojte. Hladam zubnu kliniku, kde vedia kvalitne spravit pekne nove zubky s co najprirodzenejsim vzhladom. Bez ohladu na cenu. Mate nejake skusenosti? Mam zuby znicene od fajcenia. Fajcit som prestala pred styroma rokmi. No pamiatka mi ostala. Prosim poradte mi. Ďakujem

gir
8. máj 2016

MUDr. Evka Abelovská - Zvolen

marcelatje
8. máj 2016

Ak si už rozhodnutá asi ťa nič nepresvedčí. No z vlastnej skúsenosti ti vravím že ani najlepšia náhrada, korunka,mostík či implantát sa vlastným zubom nevyrovná. Keby som vedela to čo teraz tak pred rokmi mením zubára a bola by som určite spokojnejšia.

maxiva
8. máj 2016

ja som na tom podobne.teraz mi idu robit styry korunky,lebo mam strasne odflaknute blombovanie na prednych zuboch.pod blombami mam kazy.takze styry predne horne zubky mi idu prerabat na korunky.ina moznost neni,lebo zuby by mi uz blombovanie nevydrzali.a poviem ti,ze sa tesim,konecne sa budem moct usmiat.zubar mi povedal,ze mi ich aj vyrovna tymi korunkami.mam ich aj trosku krive.zatial sa mi paci ako mi to planuju porobit.som zvedava na realitu 😀 😉 chodim do primadent.aj dcere som tam dala spravit dve blomby a musim povedat,ze pekna praca.ma dve stolicky zablombovane.zuby vyzeraju ako detotknute,akoby tam nikdy kaz nebol

rose32
8. máj 2016

Ahoj.ja mam teraz po operacii mam zubne implantaty zatial ale davam si zuby robit.a poradim ti ze je tu skupinka Chcem mat krasne zuby tam sa dozvies viac😉

tinqua
8. máj 2016

Ahoj odporucam Martin Šrank v Nitre, mne spravil 4 korunky a super, krasne, velmi prirodzene, jedna stoji 150

Tu začni písať odpoveď...

Odošli