Decolen na ovisnuté prsia a vaše skúsenosti

excelent1
23. máj 2012

ahojte kočky ,máte skúsenosti s decolenom?pomáha to na ovisnuté prsia po kojení?ked to prestanem brať prsia naspať spľasnú?píšte ktoré Ste brali tieto vitamíny.môžu sa aj v kojení? 😉 😉

excelent1
autor
23. máj 2012

ani jedna neskúšala tento zázrak na krásne poprsie???? 😅

klarika25
1. jún 2012

ahoj,no ja ti ich teda neoporučam,ja som riadne pribrala po nich,teraz som si kupila Superprsia+štihla linia a te kapusly su uplne ine,ved ten decolen je ako biely prasok a navyse.Vobec sa mi uz na pohlad nezdali ako dake prírodne tablety.Začala som uzivat superprsia,uvidim čo to spravi ale ani nemam chut tak jest po nich ako po decolene,dufam ze mi to pomoze tiez na prsia hlavne tak som zvedava.ale je tam sutaz daka o auto,poslala som ten čiarovy kod,mozno vyhram to autičko ked uz nič🙂)))

excelent1
autor
5. jún 2012

@klarika25 ako to vyzerá?naliali sa Ti prsia?stále Ti nechutí jesť?

ilona3
5. jún 2012

@klarika25 tiez som po tom pokukovala lebo sa chystam v lete prestat dojcit a uz teraz mam prsia dost biedne a co uz potom ☹
aj som rozmyslala nad silikonmi ale chyba mi odvaha, podpora manzela a tiez prachy 😀
zaroven dufam ze ked prestanem dojcit trochu schudnem, lebo stale nepbleciem nohavice spred tehu. takze ale podla toho co pises na decolen mam asi zabudnut?
prosim ta ako dlho uz superprsie uzivas?

klarika25
6. jún 2012

ahoj,no papam stale rovnako a mam pocit ze v podprde to vyzera lepsie a ani nevyliezaju ako predtým🙂)uvidime ako to bude dalej ale dufam ze len a len lepsie sakra🙂)Sice nečakam zazraky ale fakt mam pocit ze je to lepsie,ja na silikony tiez nemam prachy a raz planujem aj druhej bejby,a ked pri druhom priberem ako pri malom 25 kg tak ani silikače by mi nepomohli,koza sa natiahne a čo potom,znova len zakrok.treba skusit,ja som sa nato dala ,uvidime..sice je kazde telo ine ale mozno my sme te štastne ktorým to zabere🙂)na decolen kasli čosi,teto si davam tusim 3 týz sa mi zda

tatianka1985
16. jún 2012

Ahojte, ja som si tiež kúpila prípravok Super prsia+štíhla línia (tbl ale aj krém), užívam zatiaľ len tri dni, ale som veľmi zvedavá čo to spraví, lebo moje prsia sú po ukončení dojenia v hroznom stave. Veľmi ovisnuté a schudnuté, normálne sa hanbím nielen sama pred sebou, ale aj pred mojim partnerom. Na decolem som ani nepomyslela, lebo som počula o ňom, že vôbec nezaberá. A na tie super prsia som naozaj zvedavá, či ozaj fungujú tak ako tvrdí Judíniová 🙂))

tatianka1985
16. jún 2012

ups, oprava Judínyová 🙂 🙂 stáva sa 🙂

valika32
3. júl 2012

@excelent1

ahoj,no pozri si moj prispevok ,vobec by som do toho nesla a po novom čo mi povedala kamoska čo pracuje v lekrani uz duplom nie..bohvie kto to aj vyraba ,ja by som uz to toho nesla ani za svet,radsej treba pridat a kupit si kvalitný produkt čo moze byt aj na trhu,nie niečo čo aj tak budu sťahovat z lekarni podla mna

adinek
5. júl 2012

@valika32 a čo ti povedala kamoška v lekárni??? Ja tiež pracujem v lekárni a mám s nimi aj osobnú skúsenosť, po kojení som mala prsia ovisnuté, keď som začala užívať tieto tabletky, tak sa mi prsia naplnili, je pravda, že z tabletiek prsia nenarastú, netreba čakať zázraky, veď potom by tu nebola plastická chirurgia, ale ja som s výsledkom spokojná. O mesiac začnem užívať 2 dávku, to udržiavacie balenie.
Čo je podľa teba kvalitný produkt??? Alebo ide o značku?? V dnešnej dobe už neplatí, že značka je zárukou kvality a to neplatí len o vitamínoch ale aj o oblečení, topánkach a pod. Keby si sa pozrela bližšie na ostatné produkty, zistila by si, že ani taký Decolen nevyrába Wallmark, ale je len jeho distribútorom a výrobca je v USA. U nás sú prísne podmienky na uvedenie výživových doplnkov na trh, žiadna firma by nešla do rizika, že by nemala potrebné povolenia a skúšky. Tak fakt neviem, čo ti mohla povedať "tvoja kamoška".

melanka2
6. júl 2012

Baby ja som vyskúšala oboje, aj super prsia aj decolen. Musím povedať, že so super pŕs sa mi prsia spevnili a zdvihli, no z decolenu sa nestalo absolutne nič, akurát som mala pocit, že mám prsia veľmi citlivé, čo bolo dosť nepríjemné. Takže ja som určite skôr za super prsia.

alisia18
6. júl 2012

ahojte,no ja som na tom podobne ako tu niekt.pritomne 😅 normalne sa hanbim aj sama pred sebou s tymi prsiami,ja som vela schudla po porode a prsia mi nielen ovisli ale aj "ubudli" ☹ takze tam ledva nieco mam...a teda tie super prsia pomahaju trosku? kolko to vlastne stoji?a aku davku treba brat aby to aj ostalo potom tak nadalej? vola sa to presne super prsia? dakujem vam 😉

melanka2
9. júl 2012

@alisia18 Ako som pisala, ja som vyskusala oboje a viac som bola spokojna s tymi super prsiami. Presne sa to vola super prsia + stihla linia. Ja som si kupovala dva krat 90 kusove balenie, co mas na 2 mesiace.

katkanaj
10. júl 2012

@adinek , aj ja robím v lekárni, aj super prsia a aj decolen vyrába jeden výrobca !!! obchodníci si nakúpia len holé tabletky, urobia si svoje balenie a predávajú to pod svojou značkou, jeden drahšie, druhý lacnejšie. takže, ak chceš ušetriť, kúp si decolen, je to to isté, ako super prsia, len v inom obale. a nezabudnite PRSIA VAM NENARASTU !!!! tie bylinky, co obsahujú, len napnu prsia, trochu sa stanu objemnejšími. pokiaľ teda očakávate, že za mesiac budete mať cicky ako lolo brigita a na pláži budú po vas všetci čumieť, zabudnite, to si radšej kúpte peknú kabelku. viete, kolke nam už prisli tabletky vrátiť ? my nakupujeme len po 1 baleni a ked sa preda 1 balenie za tyzden, je to uspech, ale ta zena už druhy krat nepride a to sme teda pani lekáreň !!

katkanaj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beranta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valika32
11. júl 2012

@katkanaj
A ako je možne,že robis v lekarni a nevies ze vzhladovo su te tablety rozdielne???ja mam odskusane oboje a viem ze su aj na vzhlad ine???

valika32
11. júl 2012

@excelent1

noooooo,je to zo dna na den lepsie a lepsie,velká spokojnost🙂))))))

lussy211
11. júl 2012

Pchať do seba tabletky keď nemusím?NIKDY, aj tak sú to len kecy a placebo effekt.A BTW. Judíniová čo je na obale má predsa siliokóny a pomaly nič nežere tak sa nečudujte že je vychrtnutá a má veľké kozy.Môj názor. NEVERÍM že by z rastlín narástli prsia, to dokážu ovplyvniť len hormóny ( o antikoncepcii nemusím hovoriť) takže ako tu už jedna písala...radšej si kúpte novú kabelku alebo permanentku do fitka.

lesana3
17. júl 2012

@excelent1
no ja som dekolen brala a vobec mi nepomohlo lebo pred uzivanim som mala 50kg a na zadku som nemala celulitidu a to este nemam dieta

evitka82
17. júl 2012

no ja nicomu takemuto neverím a mne už ani boh nepomoze ked dokojím...ja setrim na plastiku inak to nevidim... 😀 😀 😀

zuzik432
27. máj 2013

je to smiesne ze niekto kto pise, že nna tabletky neverí sa vobec dostal do tohto fora : lussy211...JE TO SMIESNE!. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucka273
28. máj 2013

ahoj babenky ja mam deticky 49kg a prsia no popravde povedane ziadne ak som kojila bolo to super prsia som ako take mala no pred a po kojenim nestoja za nic ,plastika nepripada do uvahi ako s financnej stranky tak isto so strachu no cez to vsetko by som chcela mat krasne plne prsia ...neovysaju mi ako niektore pisete bo nemaju ake 😒 preto sa chce spytat nasla som nejaky LAXOPECT tablety vraj tiez nejake co pomozu spevnit a naplnit prsia nemate skusenost???po tych super prsia a linia sa priberie?a ten decolen pribrali ste??

lussy211
9. júl 2013

@zuzik432 Neverím na tabletky na zväčšenie pŕs, na tabletky na chudnutie ale ani na tabletky na zvýšenie IQ i keď tie by sa niekomu zišli keď na toto dokáže veriť.AMEN ZUZINA:P 😀 😀 😀 😀

nessy
17. okt 2013

lussy211 neviem preco urazas baby,ja som brala decolen a mne sa prsia o nieco zvacsili a spevneli,nikto nehovori o brutalnom naraste prs,ide o spevnenie prevazne

somnakajka
26. dec 2013

AHOJ MAM PROBLEM MAM DOCELA VELKA PRSA ALE OVISNUTE CO BISTE MI NATO PORADILI DIKI ZA ODPOVED

kiki68
26. dec 2013

@somnakajka asi len korekciu na plastic. chirurgii, tam to vedia napravit aj bez silikonu a spravit z vlastnych krasne prsia. Velke prsia rychlejsie spadnu,viem o tom svoje...
ake velke prsa mas? lebo ja nejak 5 momentalne...a to este nemam odkojene a ani odrodene...cize tiez viem,ze potom asi pod skalpel a dat to sformovat.
Decolen skusala kamoska,ze ci jej po tom ako nieco viac narastu,ale kdeze...to co mala ma aj teraz...

blue_eyes
29. dec 2013

ach ženy, len do seba pchajte tie svinstvá...

lucia21
16. jan 2014

Ahojte baby a čo hovoríte na prípravok z internetu PrsiaEXTRA+Plus, tam sľubujú zväčšenie aj o 3čísla, vyskúšali ste to niektorá?? 😖

oktobermimi
16. jan 2014

@melanka2 Superprsia+štihla línia prosím ta čo stoja ? 🙂 ďakujem 🙂

lucia21
19. jan 2014

Stojí to ako v ktorej lekárni od 30 do 35 € za 90ks. dajú sa zohnať aj na internete ale cena je rovnaká.