Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

apolka77
16. jún 2016

@domkaaaa

@umabell

teraz uz 10rokov byvame v Pezinku..takze som kludna, pinelova nemocnica skoro za rohom 😀 😀 , ale neviem ci su tam dobrí lekari...

umabell
16. jún 2016

@apolka77 a @domkaaaa ja v To... To nemam daleko 😀

domkaaaa
16. jún 2016

@apolka77 to mas ake dobre 😂 Ale zasa. Aj nitra je vychyrena nemocnica ja sa nemozem stazovat lekari nic moc no sestricky super 😊 Cize sa to vyvazi rezim je pre mna vyhovujuci mam to na krok domov alebo za kamoskami ci do prace 😊 Len nech mi uz pomozu 😊

apolka77
16. jún 2016

@umabell keby daco pridem ta navstivit 😅

umabell
16. jún 2016

@domkaaaa Domi nie su v Nitre lepsi lekari? Googluj hladaj a zmen toho chuja tvojho lebl sa mi nepaci 🙄

domkaaaa
16. jún 2016

@umabell umka inak ty si trpela moje prispevky z prvej nemocky 😂 Pamatas ako som plakavala kks ? Tak ako teraz 😂😂

domkaaaa
16. jún 2016

@umabell ked sa mi po nemocke nepolepsi tak idem prec od neho ... Musim vybavit niekojo po znamosti

apolka77
16. jún 2016

@domkaaaa ano, ked uz budes v nemocnici zisti si dobreho psychiatra a tomu svojmu daj arivederči..nestoji za vela...

umabell
16. jún 2016

@domkaaaa ano moja a netrpela neboj... O počuj nechceš radšej do zaluzia podľa mňa by ti tam bolo lepšie nepýtala si sa toho tvojho odborníka 🙄

domkaaaa
16. jún 2016

@apolka77 ano ano to urcite ... Zajtra sa idem zahlasit do nemocky

domkaaaa
16. jún 2016

@umabell ono je to tak ze led sa mi tu nezlepsi pokdem tam

domkaaaa
16. jún 2016

@umabell do zaluzia je taka cakačka 😏 To uz by som nevydrzala

domkaaaa
16. jún 2016

Z nr nemocnice ma prevezu tam ked tak 😊😊

kubimatej
16. jún 2016

@apolka77 ka som z handlovej takue tu nemáme ani pohotovosť ani nič..súkromníkovi som jednému do PD volala a ze 120e za vytrhnutie..potom poznám jedného v bojniciach super odborník ale nedvíhajú mi ani pohotovostný kontakt ani súkromné číslo..
no napríklad mne povedali, ze sa nemám starať čo mi dávajú za injekcie..ked som to povedala psychiatričke, ona ze zbohom..
strašné toto zdravotníctvo tu u nás v okolí..a ešte nám zrušili nemocku a normálnu pohotovosť.

apolka77
16. jún 2016

@kubimatej 😢 😖 🙄 😒 to snad nie je ani mozne

kubimatej
16. jún 2016

@apolka77 ale je..a furt keď som si zavolala rzp nech mi pichnú apauri ,tak ma vzali do bojníc a atak mi už zatial aj prešiel

domkaaaa
16. jún 2016

Babenky a vy uz vobec neposedavate? 😊 Viete ze by ste len sedeli a nic nerobili

umabell
16. jún 2016

@kubimatej apaurin je dobra vec poznam 😀 ale nie ked sa budes citit na prd chod na pohotovost nech ta pichnu teda ako injekciu 😀 tak do soboty m musíš vydržať juj daj si o je bolesti niečo....

umabell
16. jún 2016

@domkaaaa ale coby mam dni ked sedím ako puca a nic nerobim... To je normalne... Musim sa nutit do všetkého... V pondelok nastupujes?

olivia77
16. jún 2016

@domkaaaa, no nemozem tomu uverit, tolko tu piseme a ty si odtial, odkial moji rodicia a aj cela nasa rodina 🙂 potom sa nasi prestahovali do Ba... ja fakt nechapem... cele detstvo som tam stravila na prazdninach u babky...

domkaaaa
16. jún 2016

A myslite si ze toto mam uzkosti ci depku? Keby mi prejde uzkost podla mna by ma aj nieco bavilo

domkaaaa
16. jún 2016

@umabell ano mala by som v pondelok 😊😊 ak ro schvali poistovna

olivia77
16. jún 2016

@umabell, no dajme, len ja si nemam co zobrat, ja benzac neberem :D jedine nejaku ploskacku do ruky :DDDD

domkaaaa
16. jún 2016

@olivia77 tak to je uz fakt cista sila 😊😊 aj moji obaja rodicia su odtialto a aj vsetci stari rodicia 😊😊

sardinka335
16. jún 2016

Ale viete čo kočky aj to počasie je na figu...az tak raz onak, zamračene, slnko, zamračene, slnko...nalada sa mi mení ako na hojdačke...katastrofa.

kubimatej
16. jún 2016

baby volal mi akurát zubar ze mozem prist do bojnic za 40minut..mam strach ale dam to..juchuuu..mevadi ze som si dala neurol a vecer si mam dat AD ked mi da injekciu??

domkaaaa
16. jún 2016

A chodite uz takto von s babami na kavu alebo na nakupy? Vrati sa mi ta chut do toho? 😂

domkaaaa
16. jún 2016

@sardinka335 sardinkaaaaaaaa ajooooj akurat som na teba myslela 😊😊❤️

domkaaaa
16. jún 2016

Ako sa mas?

apolka77
16. jún 2016

@kubimatej
myslim ze nevadi...zubarovi ale povedz ake lieky beries, tak sups nech to mas za sebou..drzim palce nech to velmi nebolí