Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

umabell
18. jún 2016

Ďakujem za💗💗💗💗 a prajem vam bezuskostny vikendik... Nasadme si benzaciky adeciky a idemeee 🙂

umabell
18. jún 2016

@kubimatej tak si ten neurol rozdel prepol a davaj si po častiach to si telo zvykne... Aale prosim ta oni prd vediaconam presne chyba my sme niekedy si myslím ako pokusne kraliky.... Neboj zvladnes a ked bude na hovno vymenia ti adecka ale este je to skoro..

kubimatej
18. jún 2016

@umabell no ja sa snažím to prekonávať, ale nejde to..napríklad včera už od 16tej aom bola ko, nohy ma nechceli držať a tak som len ležala..a večer o 19tej mi prišli silné boleati hlavy a žalúdka a zmätenosť. dala aom AD a šla si ľahnúť..no budila som sa na zastavenie srdca a potom ťažké dýchanie a hnusné sny..plus sucho v krku..som myslela, že zomieram..a dnes som ako vygrcaný slíž 🙂 a neviem či nemám už aj alergiu lebo kýcham svrbí ma nos a oči. a neviem či môžem zodac

umabell
18. jún 2016

@kubimatej zodac ta viac este utlmi. Yslim ze ho mozes ale dala by som si ho okolo 17 on ucinkuje 24 hodin nie cez den lebo ked si das neurol a zodac budes ochrapana... Aspon teda myslim... Kukni letak..

olivia77
18. jún 2016

babyyyy, mam pre vas super info!!! uz som tu tolko spominala tie Bachove kvapky, ale komunikovala som s pani, co ich miesa priamo na vase problemy, no a ona sama mala PP, ale dost tazku formu a Bachove kvety ju z toho dostali!!! Vlastne tak sa dostala k tomu, ze s nimi zacala pracovat 🙂 Sice uplne vyliecenie trvalo 7mesiacov, ale vyliecila sa 🙂 Tato info od nej mi taku nadej dodala! Ktora by ste ich chcela vyskusat, pozrite si www.zdravyobchodik.sk, je tam kontakt na nu, ak chcete, mozte jej napisat, zostavi vam potrebne kvapky, len kazda sme uplne ina, treba jej napisat strachy, ci su konkretne alebo nie, kedy sa vam to stava, traumy z minulosti, atd... To je dolezite, aby ste uzivali spravne esencie... Tieto kvapky sa mozu uzivat aj pri liekoch, aj ked samozrejme, lepsie by bolo, keby ste ich nebrali... A ja som si dala jeden velky ciel! Ak ma dostanu tieto kvapky z PP, budem sa tomu venovat a pomahat druhym s problemami... Cely zivot aj tak po tom tuzim a to bude moja cesta 🙂 Uz sa len dostat do toho bodu... Vyskusajte ich, fakt ich beriem necele dva tyzdne a ja sa tolko nebojim 🙂

umabell
18. jún 2016

@olivia77 supeer.... A tieto sa tiez nemôžu miesat s ad?

olivia77
18. jún 2016

@umabell, kvapky mozes brat kludne popri AD, nema to ziadny vplyv, len jedno je prirodne a druhe chemia, iba to je na skodu, ale co sa tyka ucinnosti kvapiek, mali by ucinkovat aj popri chemii... a zase ADckam kvapky nevadia urcite nevadia, skor kvapkam by mohli vadit AD 🙂 ale aj tak to nebude mat myslim vplyv na ucinok, skus sa opytat pani na tom webe, ale myslim aj tak, ze zaberu, aj ked beries chemiu... ide o to, ze AD zvysuju serotonin, ale kvapky riesia to najhlavnejsie!!! pricinu! preco ten problem je, je to cele v hlave a oni menia negativne na pozitivne, cize mas napr strach a menia ho na odvahu a kedze stracas strach, neprichadza panika, stavy hrozy atd... ak ich budes nahodou brat, urcite informuj, budem cela nedockava 🙂

umabell
18. jún 2016

@olivia77 no veru jej napisemaj ohľadom maleho on ma strach zo zubarov ale ze neskutočný nechce ani pusu otvoriť... Idem je napisat, ďakujem

umabell
18. jún 2016

@olivia77 ja tam nevidim kontakt kde jej mam napisat co som slepá 😑tam na ten mail si pisala?

olivia77
18. jún 2016

@umabell, toto je jej email:equishop.sk@gmail.com

olivia77
18. jún 2016

@umabell, na deti zaberaju kvapky najrychlejsie 😉 Budes prekvapena 😊

umabell
18. jún 2016

@olivia77 nasla som ich na fb tak som tam pisalA spravu tak uvidim...

umabell
18. jún 2016

@olivia77 aj mail uz. Dufam ze mu pomozu ja som o nich pocula dávno len som nato akosi zabudla

olivia77
18. jún 2016

@umabell, urcite pomozu, tieto kvapky zaberaju zvieratam, takze ak niekto bude tvrdit, ze su placebo je hlupost, iba ludia vedia, co je placebo, zviera nevie 🙂 jemu by boli napomocne mozno aj Rescue Remedy - to su krizove kvapky, ale na strach zo zubara ti urcite poradia Mimulus - to beriem aj ja, to je na konkretne strachy, po dlhodobom uzivani bude jeho strach stale mensi 🙂

domkaaaa
18. jún 2016

Babkyyyy mne je leosejsie 😊😊😊😊 tfuj tfuj uzkost slaba ale nie katastroficka 😊😊

olivia77
18. jún 2016

@umabell, precitaj si toto, panicka porucha v spojitosti s Bachovymi kvapkami, stoji za precitanie 🙂
Pribehy zien, ktore brali kvapky na PP

http://www.bachovyesence.cz/bachovy-esence-a-ze...

olivia77
18. jún 2016

@domkaaaa, to je super, mne je dnes tak, ze som sa vyspala na 1***, vstala bez uzkosti a hrce v hrdle a bola som dooost hladna, to uz nebolo dlho 🙂

umabell
18. jún 2016

@olivia77 no dobre a ak dlho sa to uziva? Lebo maju rozne produkty je tam nejaky rescue balicek to sa dava asi pred ttym napr zubarom... Nie je tam pisane dávkovanie.. To budes dlhodobk užívať? Ja viem zd jedna pani dávala svojmu psovi tieto kvapky lebo bol žiarlivý a jemu to pomohlo!!

olivia77
18. jún 2016

@umabell, zalezi vsetko od toho, ako silno je problem zakoreneny, napr tie krizove kvapky - Rescue Remedy su ucinne ale hned, to znamena, maly sa boji zubara, treba mu to dat aspon den vopred cca kazde 2hodiny az pokym tam nejde, mal by byt vo vacsej pohode a mat mensi strach, ale ak ma tak silny ten strach a konkretne iba z toho zubara, ten Mimulus na konkretne strachy by som mu davala aspon po dobu minimalne jedneho mesiaca, mozno dvoch, to uvidis, ako na tom bude... vsetko fakt zalezi, ci je to chronicke, alebo iba akutny stav... ale pomozu aj krizovky, a Mimulus tiez...

olivia77
18. jún 2016

@umabell, ale konkretne ti poradi priamo ona, ta pani z webu, ona je priamo terapeut Bachoviek, zaobera sa tym uz dlhsie, ma skusenosti s vela ludmi, detmi, zvieratami... takze uz vie, co odporucit na dany problem... pockaj si na jej odpoved... a ty chces tiez uzivat kvapky na PP?

kubimatej
18. jún 2016

Babyyy..konečne som sa najedla po troch dňoch.už úplne zúfalá som si našla na mete meditácie a hodinu sa nimi mučila a tak oklamali celé telo, že jem..mňaaam 💪😂 ale to tŕpnutie ruky a pery neprestalo, ale verím, ze to prejde 👏 som rada, že všetky sa dnes cítite celjom faajn 💞💖💗

kubimatej
18. jún 2016

@olivia77 aj ja by som rada brala Bachove kvapky, ale kvôli silnej alergii na stromy a kvety a pele nemôžem :/ som už mala rozhovor s jednou pani o tom

domkaaaa
18. jún 2016

@kubimatej aj ja sa tesim ze ti je lepsie tu spolu vsetky tuto chorobu poraziiime 😊😊

olivia77
18. jún 2016

@kubimatej, to je akaaaaaa skodaaa :( to mi ani nehovor... to je smutne... 😒

olivia77
18. jún 2016

@kubimatej, ale tebe ak trpnu pery a aj telo, to je cisto na tetanicky syndrom, mas ho potvrdeny alebo ti robili testy? tetania je cisto z nedostatku vapnika a magnezia... ale aj viacerych mineralov...

umabell
18. jún 2016

@olivia77 najprv malého otestujem😂uz som ich o jednala tie mimulus... Vyzweaju vyborne. Dakujem ti..

umabell
18. jún 2016

@olivia77 aj mne trpli ruky a nikto mi nikdy nerobil testy😬mam diagnózu uzkostna porucha

olivia77
18. jún 2016

@umabell, vacsinou tetani a panicka porucha ide ruka v ruke, dokonca velakrat sami doktori na panicku poruchu daju oznacenie tetania... maju v tom sami nejasno... na tetaniu ti urobia testy, len si treba vypytat... a trpnutie je cisto nedostatok mineralov v tele, vzdy vacsinou magnezium a vapnik, toho pri tomto potrebujes velke mnozstva...

kubimatej
18. jún 2016

@olivia77 podla krvi robenej 9.5. mam dostatok aj magnezka aj vápnika a aj všetkého.no testy robene 7.6. mi už ukazujú skoro všetko zlé..môže to byť z užívania ADčiek?

olivia77
18. jún 2016

@umabell, super, tak som velmi rada, budem cakat reakciu od maleho 🙂 ked mu zaberaju, vtedy ta naplno ich ucinok presvedci, uvidis 🙂 ich ucinok je jemny, postupny, uvedomi si, ze nemusi sa az tak chorobne bat... tak je to pri tychto kvapkach... posobia na energetickej urovni