Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

umabell
22. jún 2016

@domkaaaa ano domi je to normalne a predtym ked si tam bola predtym nedávali benzace? Ja tomu nechápem daju ad a trap sa kokso.. Ja nie som odbornik ale je to svinstvo... Musis to vydrzat Domi💗😃a viem ze sa mi to ľahko hovorí ale moja dokina vravi zeb50% je na nas a 50 na adeckach.. Mudrlanti pravda? A ten tvoj milý sa naco pýta kedy pôjdeš domov ved si tam od včera 😊

domkaaaa
22. jún 2016

Baby ja sa strasne nudim cely den som tu sama som tu ja a tri babky 😢 Poste si so mnou niekto lebo ja fakt pojdem domov 😂 Ale nie to len obrqzne ale je to tu na nevydrzanie nutne potrebujem nejaku partacku

domkaaaa
22. jún 2016

Nechcete niektora prist 😂

umabell
22. jún 2016

@domkaaaa a babkam je co? 😀

domkaaaa
22. jún 2016

@umabell depresie a stale mi vravia ze som mlads ze mne sa to lahko odozneje 😂 Len ja som asi beznadejny pripad 😂

kubimatej
22. jún 2016

@umabell ajo ona mi zvysila uz minuly tyzden adčka ale ja som sa bála ich zvýšiť, ale teraz je asi spravny cas

domkaaaa
22. jún 2016

Vsetkeho na svete sa bojim 😂 Niekto mi nieco povie a ja hned myslienka nestane sa to aj mne? 😂😂 bali ste sa hocicoho? Lebo ja sa bojim ze sa zblaznim a este bars jake myslienky mam zasa pritom lekar mi povedal ze tiero myslienky vtierave by mali vymizn

simka1454
22. jún 2016

@domkaaaa aj mne sa to stáva veeeeelmi často že mi niekto niečo povie a ja sa hneď bojím,hneď mám strach čo bude a potom len plačem v kuse. Len ja si myslím že nielen lieky nám majú pomôcť ale aj terapie,ja som ešte zatial nebola,idem v pondelok tak som sama zvedavá ako to bude prebiehať a či sa zas nezložím. Musíme myslieť pozitívne aj keď mne samej sa to zatial nedarí, mne prídu hocijaké myšlienky a hneď úzkosti,trasú sa mi ruky a v poslednej dobe mávam takú ťažobu na hrudníku a cítim ako mi búši srdce.

domkaaaa
22. jún 2016

@simka1454 ja si vsetko na seba prenasam ja sa citim ako keby mam paranoju aj vy ste sa tak citili? Ja viem ze to nie je realne tie myslienky ale natolko vydesia fuj ha uplna uzkost

domkaaaa
22. jún 2016

Baby viete uz mysliet pozitivne? 😊 Ako sa to naucit? Len si to jednoducho natlacit do hlavy?

olivia77
22. jún 2016

@umabell, kvapky pre maleho uz mas?

janka_banka
22. jún 2016

@domkaaaa no ja som momentálne ešte vo fáze depky, tak myslím viacmenej negatívne...stále myslím na tie negatívne veci z minulosti a nepozerám sa na pozitíva budúcnosti...ale keď začnú AD účinkovať tak sa to prehodí,neboj...to je normálne a ty môžeš mať z tých úzkosti aj depku...

janka_banka
22. jún 2016

Dievčatá inak sa chcem ešte spýtať, mne nasadila lekárka dvoje nových AD. a nedala mi k tomu žiadne benzo...to sa môže???😀😀😀...lebo ešte stále mám brutal vedľajšie účinky ako je potenie,tlkot srdca a neskutočné zavrate...síce som sa zbavila diazepanu ale teraz neberiem okrem tých mojich ad nič...

umabell
22. jún 2016

@olivia77 este nedosli majuu casuuuu ala ja mic nie... Nevadi aj tak mu ich budem davat do buducna😁

umabell
22. jún 2016

@janka_banka no to mas asi abstak😀alebo nez. Ucinky Diazepam si ako dlho uzivala... Mne tiež skúsila najprv bez riva ale nadala som to... Aj sulpirid uz neuzivas?

umabell
22. jún 2016

@janka_banka a preco ti dala nove ad? Vratilonsa ti to? Ja som akosi mimo😁

domkaaaa
22. jún 2016

Dufam ze sa polepsi 😊😊 ale teraz je o trochu leosie ale uzkost slaba stale 😏

domkaaaa
22. jún 2016

Co robkate aky ste mali dnik?

umabell
22. jún 2016

@domkaaaa ja balim pomalicky veci a bola som vonku malym... Na vecer sa aj mne vzdy polepsi vecere mam najradsej ale som ochrapana nejaka dnes cely den asi zase zalomim predn22. 00...

domkaaaa
22. jún 2016

@umabell a kedy sa stahujete umka moja? 😊😊

domkaaaa
22. jún 2016

@umabell ja verim ze ma tie uzkosti prejdu od tychtto liekov lebo predtym ked som tu bola bolo len zle ani vecer nebolo dobre

umabell
22. jún 2016

@domkaaaa 1.7 ideme... No vidis jasne ze zaberu.. Ja ked mi dala naposledy nove adecka tak som si v kuse opakovala ze tieto zaberu tieto su super.. Prelad myslienky uplne je to tazke ale uvidis ako ro hladko pôjde 💗 musis verit! Ale naozaj verit, aj keď pidu horšie dni musis verit! Ja mam tiež vseljake dni to je normalne... Neboj Domi vsetko zvladnes si na spravnej ceste... A príde den ked na toto hnusne obdobie budes len spominat ako ja. Ja som vtedy myslela ue mi to nikdy neprejde ue pre mna nie su adecka ue kkoonec... Ale moja mama mi vravi musis verit Mirka ze ti zaberu.. A mala pravdu ved sk zober kolko druhov adeciek je a neni toho boha aby ti ani jedny nesadli to nie je mozneeee. !!! Musíš byt silna a n ked to nepojde za dva tri dni ale ver ze ten den pride.... Vidis mne zabrali do 2 zyzdnov zl začiatku som chodila ako opita tak sa mi gebula tocila zle mi bolo do placu stale a vidis verila som..ja som v tom case vela meditovala na YouTube som msditacie hľadala v kuse sluchadla do usi a vies ake ro boll perfektne!

umabell
22. jún 2016

@domkaaaa blanka chakoshpour daj si na YouTube ona ma tak upokojovala.... Ma tam vela meditácii skus si ju kuk

umabell
22. jún 2016

@domkaaaa https://m.youtube.com/results?q=blanka chakoshp... pozri jj ma bohovsky hlas ja ju zeriem medituj počúvaj keď pri tom aj zaspinkas nevadí... Skus aspon prídeš na iné myslienky

domkaaaa
22. jún 2016

@umabell dakujem umka len ja som uplne negativisticka 😂 Ja furt mne nic nepomoze ale pomoze musim si to dat do tej gebuli😂

simka1454
22. jún 2016

viem že pozitívne myslieť by sme mali ale ja to tiež zatial neviem nejde mi to vo všetkom vidím len negatívne, ja som dnes od rána taká o ničom a aj teraz večer som si zas poplakala. Kolko môže taká liečba trvať aby som sa cítila lepšie ? Veď sa už aj bojím doktorovi povedať že sa stále necítim dobre,sama si pripadám ako beznádejný prípad.

umabell
22. jún 2016

@domkaaaa aj ja som taka bola a nebudem tvrdit teraz ze len pozitivne myslienky sa mi viria hlavou ale skus vážne tie meditácie vies ake sú krásne... Vazne sluchadla si svacni a počúvaj.... Preto ti posielam tie meditácie aby si aspon o kusok zmenila myslenie a verit! Skus to a potom mi povies... Nie je to blbost mne to vtedy velmi pomohlo... Skus.. Ak budes niecomi verit tak sa to stane.. Teraz ked si v nemocke a budes sa nudiť vypocuj si ju... Nebudes rozmyslaz nad somarinami a musis sa dostať z tej negativnej energie ked len o jeden stupienok hore.. Potom ďalší a dalsi.. Ty su studovala psychologii tak zalov v pamäti a skus to na sebe praktizovať vyliec sama seba.. Ty kokso ja ako sypem co 😲 😀 😀 dievca zobud sa buds vseeetko dobre..

umabell
22. jún 2016

@simka1454 baby skuste tie meditacie aj ked sa vam ro teraz zda ze co ri sibe? Ved ma nic nebavi... Neboj Simi aj tebe bude dobre... Všetky sme si tým presli co sme tu tak baby verte ze to pojde k lepsiemu.. Mne bolo tak zle ze keby nemam malého tak som myslela len ako zomriet.. Ale chvalabohu boli to len hlúpe myslienky... Neboj.. 💗💗💗

domkaaaa
22. jún 2016

@umabell umka ja myslim ze ten pesimizmus z tych liekov 😊 Ja som to nemala vooobec 😊 Ale verim ze sa vsetko na dobre obrati 😊😊

domkaaaa
22. jún 2016

@simka1454 kolko beries lieky?