Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

olivia77
23. jún 2016

@umabell, keby len zensen 🙂 ked ti napisem, co beriem, sa chytis za hlavu, ze som padla z Gurunu 😀
beriem zensen, serotonin - 5HTP, vitamin B-3, Gaba (na uvolnenie svalstva), draslik, magnezium, selen a bachove kvapky...
no a este doberam kvapky od jedneho liecitela... 😀
ale to je nic, ja mam doma hotovu lekaren, plna policka vitaminov a neviem coho, cajov, potom plny suflik, plna lekarnicka, ale vsetko prirodne, ziadna chemia 😀 jedina chemia, ktoru drzim, je krabicka Lexaurinu, ktory je ale zatim cely, ze keby sekery padali 😀
a este si robim popri tomto celom protiparazitarnu kuru, lebo vraj parazity mozu imitovat panicku poruchu, som sa dozvedela 🙂 tak mam 20dnovu kuru, uvidime, ci ich pozabijam 😀

domkaaaa
23. jún 2016

@olivia77 kks ja ta obdivujem ze nepotrebujes brat ziadnu chcemiu fakt si veeelmi silna 😊😊 ja aj teraz citim uzkost alebo taku nepohodu a neviem si s nou rady ... Uz som si isla aj na 15 min na stacionalrny bicykel 😂
@olivia77

umabell
23. jún 2016

@olivia77 hovado 😀 ale klobuk dolu keby sme aj my gak mohli ale ikdy nehovor nikdy 😔 😀 sa naseriem a zacnem aj ja.. A potom
@domkaaaa sa stretneme 😀 jaj... A inac sa volas origos Olivia.?

umabell
23. jún 2016

@domkaaaa 10ndni? Cosi.. Pocuj Domi povedz si ja to zvladnem za 5 dni a basta... Inac vies o tom ze fo vysleme do Vesmiru tak to sa vrati... Takze ak budeme nestale opakovat ja sa zblaznim, ja to nedam, ja som psychos tak aj budem skoda ze sa ti nechce citat kniha od Rhondy Byrne Sila je uzasna kniha a teraz ked si tam bysi aj mohla čítať.. Ja som ju citala ked mi bolo na hovno a zozrala som ju doslova za den... Fakt je vyborna.. Domi zozen si ju ja viem ze nicomu teraz neveris ale doporucujem...je o tom ake su silne myslienky nase ako sa da uzdravit a co budeme chciet to aj dostaneme... Kurna daj mi telefón na tvojho frajera nech ti ju kúpi 😁😁😁😂😂😂

olivia77
23. jún 2016

@umabell, origos Olivia 😀 do 15tich som to meno neznasala, ale potom som sa s nim zzila 😀 moja mama pozerala pomadu a bola hotova z Olivie Newton John, tak som to schytala 😀

olivia77
23. jún 2016

@domkaaaa, no snazim sa, a to si myslim, aky som slaboch niekedy... ale asi fakt nie som, ked to takto zdolavam 🙂 len chod na bicykel aj viackrat, to ti pomoze trosku

olivia77
23. jún 2016

@umabell, no mali by sme sa strenut niekedy, ja by som bola velmi ZA!!! 🙂 ked budeme v stave ok, tak by sme to mali uskutocnit... ale ty nie si z Ba, ze?

olivia77
23. jún 2016

@umabell, s tymi myslienkami mas k....u pravdu 😀 😀 😀 😀 😀
to viem uz na sebe velmi dobre, co som si zelala, tak vsetko do bodky sa mi naplnilo!!! ale pozoooor, to boli silne zelania... a prave tie sa splnili... a jedno najsilnejsie mam teraz, ze ja toto cele dam a budem v pohode... a tomu kazdy den verim a idem si za tym... nic ma nezastavi 🙂 🙂 🙂

domkaaaa
23. jún 2016

Ani mna nic nezastavi keby sa nechcem dat dokopy tak serem nato a nejdem na 5 tyzdnov do nemocky 😂😂 ale ja sa dam dokooy a tie hnusne uzkosti poraziiiim 😊😊 tomu verte baby ... Dnes mi bolo uz o 20 % lepsejsieeeee tak dufam ze to kazdy den pojde len a len k lepsiemu 😊 A ked mamtaky stav ze neobsedim pri jednej cinnosti aj to je uzkost nie? Lebo sedtricka mi vravi ze ano vtedy clovek citi uzkost nepoloj nervozitu take pnutie 😊

olivia77
23. jún 2016

@domkaaaa, ano, tiez to mam, ked mam uzkost, vtedy nevydrzim pri nicom, len by som chodila, hoci aj dokola jak skrecky alebo mysi v tom kruhu 😀 😀 😀 😀 😀

domkaaaa
23. jún 2016

Presne tak sa citim 😂 Mas pravdu preto ani tu neviem obsedet si preddtav s uzkostiu sediet 24 h na jednom miestee 😂 Ked som doma tak aspon uprtaujem zamestnam sa 😂 Ale ru cista katastrofa

umabell
23. jún 2016

@olivia77 Olívia je pekne meno... A nie som z Ba som z To kurnik ale nikdy nevies... 😀😀😀si silnaaa ked to takto zvládaš klobuk dolu....

umabell
23. jún 2016

@domkaaaa ved preto aby si sa nenudila precitaj si tu knizku jenfak uzasna.... .

umabell
23. jún 2016

@olivia77 ja som si dokonca želania písala na papier.... A ked tk tak sem tam citam tak sa mi vela splnilo vazne.. Treba veriiit. Nehovorim ze niekedy ma neprepadnu obavy ale ked som si pozrela to video od teba ze aj tie treba prijat a odidu tak sa to snažím....

olivia77
23. jún 2016

@umabell, dakujem, no ved tolko ludi mi hovorilo, ze krasne meno a mne to nic nerobilo, no neskor uz sa to ustalilo a teraz som rada, ze je netypicke a ze som vsade s nim sama 🙂 Za cely zivot som vedela iba o jednej Olivii, inak o nikom, i ked teraz uz mamicky davaju vo velkom to meno... z To? Ale vsak to neni dialka zase, ved ked sa chce, vsetko sa da dohodnut 🙂 🙂 🙂 🙂 dakujem, no silna ako kedy, pred mesiacom som bola ta najslabsia osoba siroko daleko, no dnes sa uz nepoddam, nemozem proste... tak som si povedala, ze mna nebude srat nejaka panika, dokonca som si povedala, ze ked pride, tak ma prinajhorsom ´potrasie´ a ideme dalej 😀 😀 😀 a teta mi poradila, ze ked tie stavy pridu, mam im vynadat, ze normalne si ponadavaj, ani nevies, ako sa ti ulavi... 😀 😀

olivia77
23. jún 2016

@umabell, ktore video konkretne? teraz v rychlosti neviem 🙂 inak, tiez mam zelania na papieri, pisala som ich tam po novom roku a vies co? idem kuknut, co tam je 🙂 🙂 a napisem dnes nove 🙂

umabell
23. jún 2016

@olivia77 takY bradaty ujo tam hovoril tuším vcera to bolo 😀 a ano mas pravdu treba im nadat nieto mi vavel ze aj do vankusa mozno silno triekat kua u nas by bolo same perie furt 😀 síce gulicky ci co to tam vlastne je teraz v tych antialergickych 😀 ja som rozmýšľala aj nad boxovacim vakom isty cas 😀 😀

olivia77
23. jún 2016

@umabell, ten boxovaci mech by som brala!!!! take bomby by som do neho dala, ze az... normalne si to predstavujem, jak by sa mi ulavilo 😀 😀 😀 😀

domkaaaa
23. jún 2016

@umabell preciiiitam ked budem natom lepsie slubujem 😂 Hlavne ze ju v knihkuoectve vsetkym odporuuucam 😂 Ale sama som ju necitala 😊

172
23. jún 2016

@umabell jeej ze z TO ..rodacka 🙂

domkaaaa
23. jún 2016

@172 ty sa mas ako?

domkaaaa
23. jún 2016

Baby a ten neurol ked si davate denne v zaciatkoch tak to pomaha aj na depresie? Citite sa lepsie aj po depkovej stranke alebo len po uzkostnej?

umabell
23. jún 2016

@domkaaaa to pomaja na všetko... Na uzkost aj depky...ako ti je?

zuzkostna
23. jún 2016

@olivia77 čo to uzivas? Aj ja by som skúsila, to na tú uzkost a strach zo strach a este aj zo straty seba kontroly by sa zišlo 🙂 pomáha?

domkaaaa
23. jún 2016

@umabell mam brutal total uzkost ... Ako ju zahnat az panikarim

172
23. jún 2016

@domkaaaa ja ako kedy,dnes mala mamina zas zachranku tak ma to zas vzalo ..kazdy mi vravi aby som si to tak nebrala ale da sa to?'..zvysujem 4 den AD ale musim si rano dat aj benzak inak depka a strach uzkost...a to som bola uz na tom tak dobre

172
23. jún 2016

@domkaaaa mne pomaha predychavat tie uzkosti a vraviet si to prejde nic mi neni..

janka_banka
23. jún 2016

@umabell Umabell ja mám krstného tatina v Jacovciach a moja babička s deduškom bývajú v Podhradí 🙂 🙂 🙂 .....

domkaaaa
23. jún 2016

@172 a na depku pomaha benzač???

umabell
23. jún 2016

@janka_banka mm ma tetu v Jacovciach 😊😊. Aky js ten svet maly....
@172 chodis do To k doktorke? Ja k Segedovej