• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

18. októbra 2017 
@necesita čiže teraz prechádzate odvykacou kurou
1. júl 2016 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá inak dnes je presne 5 týždňov od posledného zobrateho Diazepanu, i keď pravdupovediac mám na neho niekedy veľkú chuť. :wink:...no som závislá,čo už :grinning::grinning::grinning:...ale dá sa to,už to viem...
1. júl 2016 o 22:05  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@janka_banka janka z tvojich reci a prispevkov vidim v tvojej liecbe obrovskyyy pokrok :blush::blush:
1. júl 2016 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domkaaaa ahoj.mne psychologicka radila ze ked sami chce plakat.tak mam plakat.ked sa mi nechce usmievat.tak sa nemam usmievat.nic vraj nemam robit nasilu:blush:drzkaj sa
1. júl 2016 o 22:15  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domkaaaa ahoj zacolo mi to busenim tepy 120 potom strach trpnutie hlavy a hned sa mi tlak zvysil tak som bola u kardio ten mi dal na teoy egilok 0.25 pol rano a vecer na neurologii tam mi dali magnezsko a lexaurin a povedala ze mam asik tetaaniu...a dnes som bola u psychosa a ze mam uzkostnu poruchu a dal mi hentie AD ..len sa bojim ich brat kedze neviem co mozu sposobit
1. júl 2016 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@172 to je ten isty liek ?alebo iny?ci to ken v nazve?
1. júl 2016 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenieta25 neviem ci je to odvykacua kura.vysadzala som adcoa postupne pol roka.benzace dva mesiace a to bola odvykacka riadna
1. júl 2016 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenieta25 tykaj mi.. Dari sa mi dobre mam dni niekedy kedy idem vybuchnúť ale inak. C pohodke.. Beries Rivotril.?
1. júl 2016 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_banka jani a preco ti vlastne menili lieky? Uz som sa ta to pýtala len si mi neodpovedala... Inac drzim ti silno palceky.. Mas toho tiez dost ale si silna
... :wink:
1. júl 2016 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa domicek ahoj som tu pomenej sa stahujeme kurnava mam toho plne zuby.. Ale verim ze bude dobre... Citala som ze mas uzkosti neboj prejdu... Tie zaciatky su otrasne a nechcú davat tie benzace dnes som sa s jednym rozprávaa, tiež bol v Nitre a prvé bolo ze mu zobrali benzace... Bolo to tazke ale ma sa už dobre bol tam 6 tyzdnov... Oni sú vazne zato aby sa nebrali benzace my ostatne sme zavslacky :pensive: :wink: :wink: ale pomohi no...
1. júl 2016 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, boli ste niektorá na PN-ke kvôli depresii, úzkosti alebo pod.?
1. júl 2016 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julka21 ja dom uz vyssie mesiaca a dokonca mam od psychosa mam celodenne vychadzky
1. júl 2016 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby celu noc som sa len prehsdzovala stale som sa budila na moje uzkosti :smirk: ... Nic sa mi nechce robit :cry: Proste co mam robit ked sa mi nechce boze ... Bojim sa veelmi ze tie lieky mi zasa nesedia ved po 2 tyzdnoch by mal byt aspon maly pokrok a mne je horsie omnoho jordie okrem uzkosti mam aj depku
2. júl 2016 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@umabell vidim ze si pomenej :cry: Drzim palceky pri stahovaniiii :blush::blush:
2. júl 2016 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magia22 - a čo si povedala v práci, že prečo si doma? nevypytujú sa ťa, čo ti je?
2. júl 2016 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_banka ahoj,prosim ta co mam robit,ked vcera som bola u obvodnej,ze mam taky strach v zaludku,normalne mam pocit,ze sa mi to vsetko vracia ....dala mi algifen kvapky a na moje naliehanie pichla mi apaurin,ale nejak to nepomohlo,nevies exsistuje este nieco na strach a stihnuty zaludok?dakujem budem rada ked mi viaceri napisu nejake rady.dakujem
2. júl 2016 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evak12 fuha ja mam to iste sni jest mi nechuti zatial som sle neprisla nato ze ako sa toho zbavit :cry:
2. júl 2016 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julka21 nic v pn-ke nieje uvedene co vam je..takze odovzdate PN a poviete len ze ste chora ako pri normalnej pn
2. júl 2016 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete náhodou nemozem sa nikde dočítať je Sulpirid navykovy?
2. júl 2016 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julka21 vobec si z toho nic nerob nech by sa aj vypytovali to nie je hanba a moze sa to stať komukoľvek...
@magia22 ale je tam peciatka od lekára tak preto ma asi obavy alebo sa hanbi ale nema sa začo...
2. júl 2016 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa ani mne nechutilo jest mna nic nebavilo.... Neboj moja prwjde to.. A necitis ani o trosku zlepšenie?vobec?stale sa citis amk pri alvente?
2. júl 2016 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julka21
pn predsa vypisuje obvodny a nie psychiater, ten moze dat obvodnemu len odporucanie, nikde na pn sa nepise s cim marodite ,zamestnavatel nema pravo si zistovat o vasom zdravotnom stave. diagnoza sa pise ako nejake cislo a sluzi socialnej poistovni nie zamestnavatelovi. Nikomu nie ste povinna hlasit co Vam je, staci povedat ze sa necitite dobre a budete na pn dlhsie.
2. júl 2016 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@umabell ja uzivam sulpirid to je ad-cko..mne vravela dr ze sa da v pohode vysadzat
2. júl 2016 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolka77 ahoj,ani ty mi nevies poradit co na moj zaludok,mam v nom strach ....pisala som vyssie,pichli by mi na pohotovostnej aj nieco ine ako ten apaurin?dakujem
2. júl 2016 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magia22 je to to iste zlozenie ,rozdiel iba v nazve..dokonca tiez beriem aj ja egilok na busenie srdca
2. júl 2016 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@umabell pn vam vypise obvodna lekarka a nie psychos
2. júl 2016 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magia22 jemine ozaj obvodna ja tapa :wink:
2. júl 2016 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@172 a ako dlho uzivas sulpirid? Ja od januara.. Bolo vsetko ok len pred dvoma mesiacmi m z neho zacali kramy meškat musela som ísť na vyvolanie bolo to otrasne take stavy som mala... Tebe nemeskavaju? Teraz ho beriem kazdy ruhy den a pred kramami ešte 4 dni ho mam vysadit...
2. júl 2016 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magia22 on Ti odporučil celodenné vychádzky, teda je aj taká možnosť ? Lebo ja som tiež na pn a vychádzky mám ráno od 8.00-10.00 a poobede od 14.00-16.00 a rada by som mala aj viac vychádzok lebo čo od tej 16 hodiny,to sa nedá už ani ísť aspoň večer na zmrzku.
2. júl 2016 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julka21 PN Ti vypíše obvodný, ale je tam kod choroby, kto bude mať v rukách PN a pozrie ne nete kod, myslím že dôvod PN nájde.
2. júl 2016 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok