Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

evak12
23. aug 2016

@ivcam2 a ako tomu predist?nejake vitaminy mam brat?lebo celkovo sa citim slaba .....

domkaaaa
23. aug 2016

Baby aj ja uzivam od olivii kvapky a musim si zaklipat klop klop ale je mi lepsie ... Neviem ci si to nenamyslam ... Ale dnes som bola v praci a bolo perfektne 😊

ivcam2
23. aug 2016

@domkaaaa a ako dlho ich uzivas

ivcam2
23. aug 2016

@evak12 a stitna a zelezo je ok ?

olivia77
23. aug 2016

@ivcam2, vyberaju sa podla problemov, co prevazuje... ci je to strach, uzkosti, neistota, netrpezlivost atd... ano, kombinuju sa, malokedy sastane, ze niekto potrebuje iba jednu esenciu... miesat sa moze maximalne ale 6-7 esencii... sam sebe obcas clovek nevie objektivne vybrat... a treba byt k sebe alebo pred tym, kto kvapky miesa uprimny, aby sa vybrali tie najpotrebnejsie esencie na dane problemy, to je zaklad uspechu...

olivia77
23. aug 2016

@evak12, pisala som ti spravu ohladom bachoviek

domkaaaa
23. aug 2016

@ivcam2 tusim 5 ty den 😊 Najskor to bolo o cosi horsie a dnes dobre 😊

ivcam2
23. aug 2016

@olivia77 a ty ich miesas ? Napisem ip ak teda mozem.

domkaaaa
23. aug 2016

@olivia77 oli a kolko sa mozu brat? Aku dobu?

olivia77
23. aug 2016

kocky, ktore mate nejake otazky na bachovky alebo hocico o nich chcete vediet, napiste mi prosim spravu, lebo nie vzdy precitam vsetky prispevky tu, obcas mi nieco ujde, lebo niekedy tu behom par min toho vela pribudne 🙂 dakujem ;)

olivia77
23. aug 2016

@domkaaaa, neobmedzene, kolko potrebujes, v praxi sa bezne uzivaju do uplneho vymiznutia priznakov, do uplneho vyliecenia... ako to sama citis, vacsinou ked uz zabudas bachovky uzivat, tak uz ich nepotrebujes, tym, ze si uz na uzivanie nespomenies, ti pomohli, take su skusenosti viacerych ludi 🙂

olivia77
23. aug 2016

@ivcam2 ano, napis teda spravu 🙂

olivia77
23. aug 2016

@domkaaaa, tak som rada, ze sa ti uz zlepsilo, max do 10dni sa to vzdy upravi vacsinou... uvidis, ako to pojde dalej 🙂

domkaaaa
23. aug 2016

@olivia77 aj ja chcela by som postupne ak sa mi este polepsi prejdt len na bachovky 😊

olivia77
23. aug 2016

@domkaaaa, to je fajn, ale este pockaj, az ked sa nato budes uplne citit 🙂

sahenka
24. aug 2016

Baby čaute, chcem sa opytat, máte niektorá skúsenosti s AD seroxat? Mne ich Dr. predpísala, ešte som ale nikdy žiadne nebrala, teraz som mala lepsie obdobie, tak som ich ani nechcela nasadzovať, ale teraz mam PMS a zasa to na mňa ide tie moje stavy, tak som myslela či nenasadim, čakám ešte na bachovky od Olivie. No a napadlo ma si kuknut či sa z nich priberá, a to čo som sa tam dočítala, aj o nejakom výskume v Anglicku, hrôza, normálne teraz už veru nebudem mat odvahu si ich nasadiť

simka1454
24. aug 2016

dievčatá čítam tu o tých bachovkách prosím Vás vysvetlite mi ako mi môžu tieto kvapky pomôcť napríklad na získanie sebavedomia,na strachy a úzkosti. Písala mi aj @olivia77 ale stále som na pochybách či mi pomôžu.

sahenka
24. aug 2016

@simka1454 za skúšku nic nedáš ;)

ivcam2
24. aug 2016

@sahenka ja si tiez myslim. Radaej ako pchat do seba chemiu

olivia77
24. aug 2016

@simka1454, precitaj si o nich na nete 🙂 ale ked nevyskusas, je to tazko vysvetlit... posobia na emocionalnej urovni, negativne emocie menia na pozitivne a pomahaju ti, aby si zacala na sebe pracovat a videla, ktore veci nerobis spravne... pri ich uzivani si vies neskor veci logicky vysvetlit(napr pri pp, ze je zbytocne sa bat a bat sa postupne prestavas, strach sa postupne uplne odburava)

sahenka
24. aug 2016

Kočky fakt nemáte skúsenosti so Seroxatom?

janka_banka
24. aug 2016

@sahenka ja som ho kedysi brala ale potom mi lekárka zmenila seroxat na alventu a je to vraj to isté...a čo sa chceš spýtať?

sahenka
24. aug 2016

Či si mala nejaké neziaducich ucinky z toho a ako si zvladla začiatok nasadenia. Lebo som citala na nete o nich a píše tam dosť že návykové a kadečo hrozne co spôsobili, bola nejaka štúdia na ne v r. 2002. Tak som sa vystrasila a bojím sa teraz ich nasadiť. Ale dostala som zdrba, vraj by som mala viac dôverovať lekárom a menej čítať na nete.

andocka
25. aug 2016

@janka_banka Ahoj Janka, musela si zostať v nemocnici počas trhu pod dohľadom? Ja som sa dnes pýtala mojej doktorky a vravela že žiadne lieky počas 1. Trimestra maximálne Sedatif PC homeopatikum. A že ak by som musela lieky, tak pod dohľadom v nemocke. že aby som radšej pred tehu vysadila, čo neviem či sa mi podarí ☹

andocka
25. aug 2016

Máte ešte niektorá skúsenosti s AD počas tehu? Ďakujem pekný dník

janka_banka
25. aug 2016

@andocka Andocka ja som bola bezne sledovaná ako mimo tehu..t.j.1 xmesačne kontrola...no ja neviem ako je to u Teba s tým vysadenim,neviem akú mas diagnózu a v akom množstve beries lieky...ale čo lekár,to iný názor...ja keď som otehotnela tak som mala problém aj nájsť gynekológa,lebo my psychiatrické pacientky asi moc nemusia. Dokonca jeden dosť známy gynekológ ma vtedy posielal na interupciu a som nezodpovedna 😭...ešteže som sa nedala a vsetko povedala mojej psychiatricke a tá mi odporučila lekárku. Dnes nám dve krásne dcérky a milujem ich najviac na svete 😍❤💕...oni sú najlepšie AD 😉

janka_banka
25. aug 2016

@sahenka ja si to už moc dobre nepamätám,žiaľ...ale určite som mala zvyseny pocit úzkosti a aj sa mi točila hlava...každý to znáša inak...je to individuálne a ja som napr. ani nepribrala na váhe a to som aj chcela...niektoré kočky tu preberali z AD a ja nič...😉...každé lieky sú zasahom do organizmu a pri AD prebiehajú chemické zmeny v mozgu takže je možné čokoľvek...jaaaj a ešte som mala zvýšenú teplotu....

olivia77
25. aug 2016

@janka_banka, toho gynekologa by som asi zaskrtila 😀 😀 😀 😀

mmama
25. aug 2016

Babeny prejavuje alebo prejavovala sa u vas psychika svelkou celodennou unavou a slabostou tela?pocit kedy nevladzete robit bezne veci?