Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

domkaaaa
26. sep 2016

@mm103 kolky den beries nove lieky? Uz mas chut nakupovat varit upratovat chodit po vyletoch 😊 Beries neurol len vecer?

ivka1302
26. sep 2016

@domkaaaa 🌺🌺🌺Domkaaaaaaaa uz to na teba asi zakricim a len same otazky a otazky citas co ti pisem ? Preco sa snazis za kazdu cenu predijst samu seba ❤️❤️🌺🌺😘Uz sa konecne ukludni a zacni prijmat samu seba taku aka zrovna teraz si !!!!!😂❤️❤️🌺🍀🍀😘🌸🤗😘Co ta zaujima ci niekto mohol pozerat telku. Ked ty teraz nedokazes tak nevadi. Rob to co ta ukludni a da ti istotu. V telke su aj tak len same blbosti. Robila si si ten relax ? Obcas mam pocit ze vsetky prispevky ktore ti tu adresujeme su z tvojho PC vymazane skor ako ich precitas ci nie?🌺🌺🌸😘❤️Pocuvaj konecnesamu seba ty mas paniku zo vsetkeho mas strach ked znizis lieky mas strach ked ich navysis a mas strach ked sa ti minu co budes dalej robit ?Domkaaaa neber to v zlom ale snazim sa ti pomoct. Aj vsetky dievcata tu na fore ale vsak viacej uz robit nemozme ked sa nezapojis aj ty svojim usilim. 🌺🍀🌺🌺🤗😘Konecne pochop ze tvoj problem za teba nikto nevyriesi. Ak sa chces z toho naozaj dostat tak prestan s otazkami porovnavania sa s druhymi a poloz otazku samej sebe Co chce tvoje telo ? Nieco sa ti snazi povedat tvoja mysel nesuhlasi s tvojim jednanim Joooooj ❤️🌺🌺🌸Otvor oci a srdce aby si mohla spoznat samu seba uz viac neviem co k tomuto dodat. Ked mas pocit ze sa zblanis tak relaxuj ukludni si mysel ukludni si telo svaly inak odpoved nedostanes 🌺🍀🌺❤️😘😘Neviem ci si z tohto nieco zoberies ale dufam ze hej 😘😘😘❤️❤️🌺🌺❤️

domkaaaa
26. sep 2016

@ivka1302 mas pravdu strasne panikarim ... Relax som vcera robila vsetko som vypla dokonca aj mobil telku svetlo a tak zaspala aj s bolestou hlavy jak dudok 😊 Ja ked mam uzkost hned panikarim ze mi neprejde ze takto budem zit ze budem hov kde plakat

olivia77
26. sep 2016

@bulica, iherb je super, kupujem skoro vsetko uz len odtial... stiahnu ti z karty, platba je vopred, a tovar vzdy dojde za 10pracovnych dni, zatial som nemala ziadny problem a nakupujem odtial od minuleho roka, len jedina vec, tovar nemoze presiahnut sumu 22eur, lebo potom uz platis clo... tak vzdy objednam do tej sumy...

olivia77
26. sep 2016

@domkaaaa, ty sa nemozes tej uzkosti poddat, ona sa vtedy este viac zhorsi... ty ju musis ignorovat, nejak sa to naucit, lahko sa mi to uz teraz hovori, no tym istym som si presla, este ked sa u mna objavi, rychlo robim nieco, spievam si, idem varit, pozerat tv, zacnem to ignorovat, nedovolim uzkosti uz, aby ma ovladala a pokazila mi den... ta uzkost ta premoze, chyti ta do svojich pazurov, preto lebo sa bojis, ze to neprejde... a to je zle... toto iste som robila na zaciatku a uplne sa zosypala z toho...

mm103
26. sep 2016

@domkaaaa beriem štvrtý deň nové lieky, chodím do práce, ale som unavená....idem tak na pol plynu..

olivia77
26. sep 2016

@bulica, neboj, tie stavy raz uplne pominu... to, ze boli v minulosti neznesitelne a dnes sa da uz vydrzat, je znak toho, ze si sa pohla a si na dobrej ceste 🙂 bachovky nezabudaj hlavne uzivat, nevynechavaj davky, to je moc dolezite 🙂

mm103
26. sep 2016

@olivia77 Oli tie bachovky sú určené aj pre ženy, ktoré sú momentálne na liekoch, či v štádiu vysádzania lieku?

domkaaaa
26. sep 2016

@mm103 kls chodis do prace? A nic okrem unavy necitis?

olivia77
26. sep 2016

@mm103, bachovky moze uzivat kazdy bez ohladu na vek, pohlavie, dokonca tehotne 🙂 a moze sa brat pri hocijakych liekoch bez problemov, kedze nemaju ziadne neziaduce ucinky, posobia cisto na emocionalnu uroven... ak chces viac info, napis mi prosim spravu 🙂

mm103
26. sep 2016

@domkaaaa áno chodím do práce, snažím sa trošku odpútať od toho pozornosť..ale po pravde ti poviem keď som mala 20 a dostala som to prvýkrát išla som do práce až po troch mesiacoch....takže nestresuj..ja som to mala ten prvýkrát intenzívnejšie....vtedy som mala aj viac liekov ako teraz, ktoré hádam teraz tiež zaberú a postavím sa opäť na nohy aj bez nich....

domkaaaa
26. sep 2016

@olivia77 ja viem oli len ked teraz je to velmi tazke zo vsetkeho mi ke do placu

domkaaaa
26. sep 2016

Aj ja idem zajtra do prace a uz teraz mam traumu 😂@mm103

mm103
26. sep 2016

@domkaaaa neboj zvládnes to....

domkaaaa
26. sep 2016

@mm103 teraz som v medte a mam triasku 😢 Aj to je prejav uzkosti? Uplne sibnute myslienky mam

mm103
26. sep 2016

@domkaaaa áno aj to je prejav úzkosti...

mm103
26. sep 2016

prosím Vás kočky ešte sa chcem opýtať i ja, keď mám teraz z lieku vedľajšie klasické účinky ako hrozná únava a zívanie, prejde to keď zaberú AD, či mi to ostane? som v práci a ja som totálne po užití tablety dead...fungujem tak na pol plynu....

domkaaaa
26. sep 2016

@mm103 aj ja som ako mechom prastena a malo by to prejst po 2 tyzdnoch ... Zevraj ... A pracujes hlavou? Ci fyzicky?

mm103
26. sep 2016

@domkaaaa pracujem hlavou čiže psychicky..🙂

domkaaaa
26. sep 2016

@mm103 aj ja 😊 Dostproblem co?

domkaaaa
26. sep 2016

@mm103 myslienky uz presli?

mm103
26. sep 2016

@domkaaaa no keĎ som oťapkaná tak aj áno :D myšlienky trošinku prešli....

esselte
26. sep 2016

@domkaaaa neboj sa,moja zlatá,normálne by som ta objala,aby si sa ukludnila,ja som si tiež na začiatku myslela,ze sa zblaznim,ale neboj sa,všetko prejde,nesmieš na to príliš myslieť,viem,že je to ťažké,ale pôjde to postupne,musíš vydržať,kým ti zaberú lieky,aké lieky beries?Skús si popytat od lekárky injekcie apaurin,oni ti zaberu a uveris,ze lieky ti pomôžu,ak je príliš zle,vezmi si neurol,ak máš a skús dýchanie do brucha,poriadny nadych do brucha a vydych,zopakuj to viackrát a skus .aj nieco robiť,ak sa da,ja som napr luskala orechy,malovala a podobne,musis odvrátiť pozornosť na ine,nebudem ti klamať,je to dlhodobé,pokial sa to naucis ovladat a zit s tym,ale bude to fajn,len musíš aj komunikovať s lekarkou,kolko mas rokov,ja mam 41,,som vydata a mam syna

umabell
26. sep 2016

@ivka1302 sto krát som jej to pisala tej Domci nooo a co z toho.? 😊😊😊😵😵😵dostane po riti...

mm103
26. sep 2016

@umabell prosím ťa môžem sa ťa opýtať tie vedľajšie príznaky ako nadmerná únava zívanie prejdú či ostávajú pri užívaní ad ??

apolka77
26. sep 2016

@mm103 to vsetko moja prejde...najhorsie su tie 3 ci 4 tyzdne a uplne krizove tie prve 2..ja som sa vtedy dala na PN a skoro doslovne som ich prespala.

bambulka05
26. sep 2016

@elkusik dakujem. Tak ja si to hned idem objednat.

domkaaaa
26. sep 2016

😂😂😂 som ja zlota ...
@esselte mam 24 mlada som a take problemy 😢 Aj ludia mi lezu na nerv hroza by som sa im vyhybala a bola len sama sibe mi ... Ako som bola v autoskole mi bolo fajn a teraz zas 😊

mm103
26. sep 2016

@apolka77 dúfam,ty sa teraz ako držis?

esselte
26. sep 2016

@domkaaaa pretože,ak prepnes na iný ton,myslim to,že si bola v autoškole,nemyslela si na paniku a na depku,to ti vravim,nesmieš na to myslieť