Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

mm103
27. sep 2016

@sandra2308 ten prvýkrát som užívala to elify až dvakrát za deň čiže 150 mg uff... vtedy som to neriešila ale som staršia a veľmi sa tých liekov bojím keď mám malú a ešte jedno by som si priala...😔

domkaaaa
27. sep 2016

@mm103 aj ja mam uzkost myslim na teba cely den 😊 Strieda sa to raz mam a raz prejde ako kedy ... Aj ja som mala alventu to je najhnusnejsi liek zo vsetkych ad ja sim bola jak zurivy pes pri nej a to mi lekar nechcel verit

domkaaaa
27. sep 2016

@mm103 prekonaj sa a chod do prace 😊

mm103
27. sep 2016

@domkaaaa si zlatá ďakujem za povzbudenie a som rada že to zvládas.. prekonám sa musím 😉

mm103
27. sep 2016

@domkaaaa inak z tej Alventy som si myslela že sa zblaznim a to mi po jej vysadení bolo zle ešte tri dni...fuj...

timea179
27. sep 2016

@mm103
@domkaaaa baby drzim palce pri prekonavani ist do prace,ja som to minuly tyzden velmi nezvladla 😒

esselte
27. sep 2016

@mm103 skus zobrať paretin hneď rano a s nim neurol,staci ak vezmes polovicu neurolu a večer polovicu neurolu,rano ti bude ok a ad zaberú skor,ja beriem paretin 30 mg a rivotril polovicu hneď rano

mm103
28. sep 2016

@esselte dala som si ho dneska hneď ráno plus magnézium tiež som z neho strašne unavená...v práci dneska pôjdem asi na štvrť plynu...dúfam, že táto únava z tých liekov čoskoro prejde, lebo sa akosi nedá fungovať...a ešte stále ma prepadajú myšlienky, že čo ak kdesi v práci skolabujem...normálne mám problém vyjsť aj po schodoch, čo sa tak zadýcham....hrôza...

tajomna21
28. sep 2016

@mm103 neskusali ste vyrobky z LR, mind master? su osvedcene na unavu, vycerpanie, stres, nervovy system, psychologicke funkcie ... ak by vas to oslovilo, mozem poskytnut viac info ...

domkaaaa
28. sep 2016

@mm103 tak ako dnes si v praci? Ja dnes volno nie koli stavu ale idem do autoskoly 😊 A potom sestre trochu pomoct upratat doma bo sa potrebujem zamestnat a ona chuda ma hrozne tehotenske stavy 😂 ... Dnes som navysila citalopram na celu cize 10mg tak uvidime co mi to porobi ale od rana sa mi celkom chce upratujem perem 😊 ... Ako sa dnes citis? Neboj aj ja som unavena stale sa mi huba otvara

domkaaaa
28. sep 2016

@timea179 a ako ti bolo ked si to nezvladala 😢 Aj ja som mala mensie priblemy neboj sa 😊 Uplne pocit uzkosti ze ja musim utekat domov ale povedala som si te doma mi je edte horsie ze pekne nemozem vymyslat a prekonat sa ... Som si vynadala 😂

mm103
28. sep 2016

@domkaaaa no dneska ako tak, cítim sa unavená, mali sme poradu, tak som sa trocha bála, že čo ak odpadnem, pri takom množstve ľudí, mám pocit, že už mám strach zo všetkého, ale hádam sa to upraví...som rada, že ti je lepšie....🙂

domkaaaa
28. sep 2016

@mm103 no uz aj na mna prisla uzkost 😢 Pocit grce v krku na plakanie a palia ma ruky a to z nicoho nic 😢 Uz som myslela ze lieky zabrali 😂 Skoro som sa tesila

domkaaaa
28. sep 2016

@mm103 a tiez sa bojim vsetkeho 😊 Ja mam ale ine strachy nie ze odpadnem

mm103
28. sep 2016

@domkaaaa veru aj ja som sa tak tešila po troch dňoch mi bolo fajn a teraz opäť vedľajšie účinky...tá únava je taká žeby som zaspala aj posediačky...

mm103
28. sep 2016

@domkaaaa a okrem iného mám Zase blbé myšlienky toto ma ubíja asi najviac.... chcem sa ich zbaviť...

ariadna08
28. sep 2016

Baby chcem sa vas opytat, celu noc som grcala a hnackovala, rano som si zabudla dat AD aj tabletku na rychli pulz, co myslite mam si ich este dat ci az zajtra rano ? Dakujem.

domkaaaa
28. sep 2016

@mm103 a mas stavy ze sa ti niekedy nieco nechce? Ci nikdy? Lebo ja si nemyslim ze mam depku len z tej uzkosti ked sa clovek dobre neciti sa miˇu jednoducho nechce ...

domkaaaa
28. sep 2016

@ariadna08 ja si ad povacsinou ranne davam aj o jedenastej a niekedy ked vstavam o dvanajstej tak aj o dvanastej 😂

mm103
28. sep 2016

@domkaaaa no taký istý stav mám aj tá úzkosť robí to že si z nej vystavený....ja tiež asi depku nemám pretože aj dr mi napísala relaps panickej uzkostnej poruchy...

domkaaaa
28. sep 2016

@mm103 vies ze ci mas cxhut ist na vylet umyvat okna alebo s radostou ides nakupovat

domkaaaa
28. sep 2016

@mm103 a ako fungujes doma? Lebo kazda zienka sa tesi ked moze dom zveladovat ja sz taku chut nemam varim lebo musim a aj upratujem 😢 Predtym som to robila s radostou

mm103
28. sep 2016

@domkaaaa vôbec nie.....

mm103
28. sep 2016

@domkaaaa tak podobne ako ty...varenie je teraz pre mňa nie veľmi zaujímavé a som hrozne unavená, takže sa mi ani upratovať poriadne nechce...predtým som tiež všetko robila s radosťou a verím, že to tak znovu bude, pretože ja som sa vyžívala v tom, že je všetko tak ako má byť....mala som radosť z toho, keď som si večer vyložila nohy a videla som čistý dom a všade voňalo..ja som sa tešila z takýchto vecí..ale teraz keď vidím, že mi je stále blbo mi to akosi uniká...

domkaaaa
28. sep 2016

@mm103 mame sa tusim presne rovnako ja som milovala vecer si lahnut pred telku s pocitim ze je vsetko porobene a neskutocne som mala dobry pocit 😊 Trraz je to tak vselijak 😢

mm103
28. sep 2016

@domkaaaa ale ono sa to určite upraví...🙂 len treba veriť...musí sa to dať jednoducho dokopy...ja som si plánovala že budúci rok by som chcela ešte jedno dieťatko...tiež sa bojím, že už AD nikdy nevysadím a nakoniec ostaneme pri jednom...:(:( a v tehotenstve by som AD užívať nechcela....

domkaaaa
28. sep 2016

@mm103 nebooooj urcite budes mat babatko to co clovek velmi chce dosiahne 😊Uz si sa raz z toho dostala 😊 Tak sa to podari aj teraz 😊😊 aj ja som sa raz uz z toho dostala ... Sice teraz sa to vlecie 😏 Ale tiez verim ze nebueem takto cely zivot

mm103
28. sep 2016

@domkaaaa ja tiež v to verím...veľmi.....🙂 držme si palce....🙂

kata9
28. sep 2016

@mm103 tiez som sa takto bala.Ze ostaneme len pri jednom.A nakoniec sme to riskli.Som skoro 13tt a drzim.Nebudem ti klamat je to ako na kolotoci ale dufam ze to zvladnem.Uplne viem ako sa citis.Drzim ti palce aby vam to jedno este vyslo 🙂 3 roky som takto rozmyslala ako ty a nakoniec sme sa na druhe dali.Poznam vela zien co boli zrazu ok prave v tehu.Moznoze budes tiez taka!drz sa 🙂

mm103
28. sep 2016

@kata9 ďakujem ti krásne....😘