• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

25. marca 2017 
Baby skusali ste niektora liecenie biolampou? Dost ludom to pomaha,teda aspon tak moj mm vycital.Musim to vyskusat.
28. sep 2016 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domkaaaa prislo mi tak nevolno,nejak divne som sa citila,strasne slaba,povedala som si tak ja nezvladnem v ziadnom pripade smenu,uplne na figu mi bolo.....A dnes nic moc....des a hruza :unamused:
28. sep 2016 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timea179 neboj sa určite to zvládnes.....ako dlho užívas ad?
28. sep 2016 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak kočky ešte sa chcem opýtať, syndróm nepokojných nôh ako príznak tiež vymizne postupne..ako už aj predtým som to mávala, stále musím niečo nohami robiť, ale teraz sa mi zdá, že je by som si ich najradšej dala na luster, alebo odrezala..taký nepokoj..ale aj celé telo niekedy, len keď si to uvedomujem je to intenzívnejšie a keď na to zabudnem tak to prestane......ako viem, že je v tom možno aj nervozita z tohto celého..je v tomto prípade nutné kontaktovať lekára? vraj môže ísť o tú akatíziu, to je asi odborný názov pre syndróm nepokojných nôh....
28. sep 2016 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mm103 och...ja uz ad uzivam asi 5rokov vkuse a vzdy som ako na hojdacke.Brala som uz asi 8 druhov a stale je to o tom istom...uvzujem o zmene lekarky
28. sep 2016 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timea179 tak veru skús výmenu lekárky to bude najlepšie riešenie...nie je psychiater ako psychiater..
28. sep 2016 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mm103, nemas to z netrpezlivosti? ze chces vsetko rychlo a vtedy si z toho nervozna a mas to? ja som to tak mavala stale...
28. sep 2016 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivia77 alebo je to možno tým že priveľmi na to myslím....
28. sep 2016 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@olivia77 čím viac si to všímam tým viac to silnie... čim na to menej myslím tým je to slabšie
28. sep 2016 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mm103, ja som to mala podobne a stvalo ma to, ked som nato v tu chvilu myslela :slight_smile:
28. sep 2016 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mm103 sice pojdem za nim par kilometrov,chodi tam aj moja znama a povedala ze sa dost rozprava s pacientom,moja nie
28. sep 2016 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a mavate uzkost ked si napr spomeniete kolko mate na druhy den toho vybavit? Pritom inym ludom je to nic len ja hned uzkost a nedokazem sa na nic ine sustredit
28. sep 2016 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timea179 určite zmen doktora ak sa dá a nevyhovuje ti a nepredlzuj zbytočne tvoje trápenie aj ty si zaslúžis byť fit a žiť nie len prežívať...
28. sep 2016 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@domkaaaa ja skôr stres že či to teraz zvládnem keď mám také stavy
28. sep 2016 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mm103 ja mam skor taku generalizovanu uzkost ze zo vsetkeho velka hlava aj koli malickostiam ... Ja nemam panicku
28. sep 2016 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mm103 obdivujem ta,že vôbec zvladas prácu,ja som nevládala bola som 4 mesiace pn
28. sep 2016 o 20:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timea179 ja som tiež bola aj za inou lekárkou,keď moja nerobila a práve tá druhá ma nastavila na spravne lieky,brala spm dovtedy cymbaltu,ktora je na depku a niena paniku,ona mi to hneď vymenila za paretin,týždeň mi pichala apaurin,dala mi k ad aj rivotril a helex,ale nechcela ma vziať za pacientku,lebo s mojou su kamosky,navzajom sa zadtupuju,ale je lepšia ako moja
28. sep 2016 o 20:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mm103 čím viac si všímas príznaky paniky,tym bviac sa stupňujú,musíš sa naučiť odpútať myseľ na iné hneď ako sa ti prejavi len naznak paniky
28. sep 2016 o 20:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@esselte, presne! uplna pravda, ked ju ignorujes, vyhravas nad nou ty, nie ona nad tebou ;)
28. sep 2016 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@esselte super napisane. To je jedna zo zasad: ignorovat. Aj ja som si to uvedomovala ze cim viac rozmyslam nad priznakmi a sa sledujem tym je to horsie. Ale ked som zaneprazdnena ziadne priznaky nemam.
28. sep 2016 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esselte pojdem za inou,a ked mi jej liecba pomoze tak by som zostala u nej aj bez starej karty,mozno by si ju casom vyziadala,skusim zavolat ci vobec mozem prist
28. sep 2016 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@esselte Ďakujem..no zvládam ako zvládam...nie je to bohviečo....:(( dnes mám napríklad zlý deň od rána...tras, točí sa mi hlava...úplny des....:((
29. sep 2016 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky prosím Vás pekne chcem sa opýtať, dnes mám siedmy deň AD, je možné že mám pocit že sa to vracia do starých koľají??v noci som zase ako zvyčajne bola o pol druhej hore, chodím teraz spávať o pol deviatej, keďže aj spánok lieči, no neviem to nejako pretiahnuť do rána...dávam si aj neurol na spanie, ale aj tak mám potom problém zaspať od tej pol druhej..zaspím síce, ale zmocňujú sa ma pocity úzkosti...ráno vstávam s hrčou v žalúdku, slabými nohami, pocitom na odpadnutie....cez deň keď užijem tabletu ako tak...ale zase ma zmáha ten pocit úzkosti a blbých myšlienok..:((( prejde to? či ako ďalej postupovať?
29. sep 2016 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mm103 ja mam dnes tiez 7 den AD,zatial je to nic moc,neurol si davam 3x denne ale aj tak mam cele dni nic moc.Na kontrolu idem v polovici oktobra tak som zvedava co dovtedy.Mne ked je strasne na figu,nutka ma na spanok,vtedy sa citim ako keby bezpecnejsie.Dufam tiez ze mi dovtedy ad zaberu,lebo ked nie netusim ako lekarka bude dalej postupovat.Ci mi povie vydrzat alebo bude zmena liekov
29. sep 2016 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a este nieco...nikam nechodim pesi....stale len autom,pesi sa citim strasne neista,aj chodza je neista,taky divny pocit.V aute mam ovela lepsi pocit,rychlo sa dopravim kam mam,nevedela by som zatial fungovat bez auta
29. sep 2016 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timea179 len či nie je sedem dní málo na to aby ad zabrali, keď všade píšu 2-3 týždne...ako ja sa cítim lepšie ako na začiatku určite....ale bojím sa či sa to dá do normálu úplne...
29. sep 2016 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mm103 urcite malo,ja sa zas bojim ze ked beriem tie iste ako pred dvomi rokmi ci zaberu tak ako maju,baby vsade pisu ze druhykrat zabrat nemusia tak ako prvykrat
29. sep 2016 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timea179 no nemusia ale môžu....ja mám kontrolu až o dva a pol týždňi...som zvedavá, či keď využívam celé to balenie dôjde k zlepšeniu úplnému..to budú štyri týždne....
29. sep 2016 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mm103 ja tiez idem na kontrolu po skoro mesiaci.Pomahas si aj benzakomked je zle?
29. sep 2016 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timea179 ten si dávam len večer na spanie....snažím sa predýchavať keď je zle alebo odpútať tú pozornosť...ale keby bolo moc zle určite si tým pomôžem....
29. sep 2016 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok