Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

flakulka
13. okt 2016

tak dnes čistá katastrofa , bola som na injekcii milgama ,asi po pol hodine taká triaška uplne mi odišli nohy ruky ,musela som si dať polku xanaxu

bernusha
13. okt 2016

Baby...aky mate den????

bernusha
13. okt 2016

Baby??? Aky mate den??

bernusha
13. okt 2016

@flakulka prosiiiim??? A to z cooho?

mm103
13. okt 2016

Mňa strašne boli dnes hlava ale všimla som si že zase tiemyšlienky
Len mam pocit ze si za Tie myšlienky môžem sama...čítala som včera o obmedzenom kompulzivnej poruche a čítala o myšlienkach.. Čítala som že su pri tejto poruche myšlienky na vraždu atď ale aj sexuálneho charakteru keď niekoho vidíme to des a ako na to myslím a vidím ľudí začínam si to prenášať na seba že už aj ja mam takéto myšlienky... Že už mám túto poruchu a v momente úzkost a tie myšlienky ako keby sa samé ponúkajú... Som asi blázon...

flakulka
13. okt 2016

@bernusha ako z coho?

bernusha
13. okt 2016

@flakulka ...to co pises...ze Ti odisli nohy.....

flakulka
13. okt 2016

Uplne som citila slabost ani vstat som nevedela a chvela som sa cela

ivka1302
13. okt 2016

@mm103 ❤️🌺🌸preco si citas o takychto veciach je samozrejme ze ked je psychika narusena tak staci malo a tvoje podvedomie si automaticky vymysli dalsie symptomi❤️🌺🤗🌺😘❤️Citat si v depresii clanky o horsich stavoch ti len dopomoze mat aj to co este zatial nemas takze ak sa nechces dostat este hlbsie tak si mysel zamestnaj niecim pozityvnym😘❤️🌺Dievcata ja vam chcem fakt pomoct aby ste sa stale nemotali v jednom kruhu. Kazda z vas ma ine stavy a ine lieky ale pozityvne myslene a sebarealizacia plati na toto vsetko. Nehovorim ze hned sa ztoho dostanete ale je to zaciatok cesty a predsa je dobre aspon ze cesta von je. Je dlha a narocna ale pochopte ze ak si nezacnete vyberat myslienky vy same tak myslienky ovladnu vas a tym to bude horsie 😘❤️🌺🍀🌺🍒To comu davame pozornost ma tendenciu narastat ci je to strach uzkost alebo zle myslienky a tak ako to funguje na negatyvny smer funguje to aj na ten pozityvny len treba ten pozityvny uchytit a uz ho nepustit 💞❤️🌺🌸🌺😘

mm103
13. okt 2016

@ivka1302 ďakujem za povzbudenie 😉 máš naozaj pravdu ..je to aj o nás vtedy som to zvládla lebo ma mamina stále niečím zamestnavala až som prestala na to myslieť... Je na tomto kus pravdy...

umabell
13. okt 2016

@mm103 necitaj to prosím ťa mne lekarka zakázala citat aj pribalove letaky 😁😁vzdy som tam múdra prisla az no😁😁ja som tak citala a bo to zleeee.. Nemas ziadnu obsedantno kompulzivnu ani to napisat neviem poruchu... Citaj pozitivne veci ako ivka vravii... Neboj prejde to ver mi aj ja som mala myslienky ze by ma aj do basy dali😕

mm103
13. okt 2016

@umabell 😘😘😘

olivia77
13. okt 2016

Dievcata, ja som za tieto dni absolvovala tolko vselijakych pre mna velmi stresujucich situacii, kde sa moja pp mohla naplno prejavit, no drzala som ju na uzde!!! Som az sama prekvapena, uzasnuta! Este pred mesiacom a pol by som o tomto mohla snivat, co mam za sebou tieto posledne dni a tyzdne... Ja som taka stastna a zaroven aj taka hrda na seba, ze som to s takou relativne chladnou hlavou zvladla... Stale robim pokroky a dnes som si akurat povedala vetu, iba tak v duchu sama sebe: Ty sa uz konecne zacinas stavat normalne fungujucim clovekom, bez toho uplne iracionalneho, hnusneho, neprijemneho strachu... Ked som zacinala brat bachovky, videla som pokroky, tyzden po tyzdni, potom mesiac po mesiaci, no uprimne priznavam, ja som nedufala, ze to bude niekedy este take, ze budem normalne fungovat ( ja sama som fakt tomu neverila)... Aj ked ma pritom nakopla osoba, ktora mala silnu pp, az z bytu nevychadzala cele mesiace pre silne ataky a za 7 mesiacov bola s kvapkami vyliecena... A teraz vidim, ze mala pravdu... Clovek je obcas tak skepticky, ked mu je velmi zle, ked nevie spat, jest, normalne fungovat, zit, neveri nicomu, ze este bude dobre... Ja vam tak velmi, ale velmi vsetkym zelam, aby ste sa dostali z uzkosti, depresii, pp a vsetkych neprijemnych stavov, lebo je to tak velmi oslobodzujuce, ked clovek moze robit, to co chce, chodit tam, kde chce, byt s ludmi, ktorych ma rad, proste zit zivot slobodne a nie uvazneny v strachu, je to tak sklucujuce... Je to sice velky boj, ale oplati sa mu neppodat, nevzdavat sa, nikdy, aj ked to je obcas nad nase sily, netreba sa vzdat... Velmi to cloveka posilni... Hovorim za seba... Trosku som sa rozkecala, no mala som tu potrebu 🙂 A inak, prajem vam pekny vecer 🙂

timea179
13. okt 2016

ktora z vas mi posle link ktore bachove kvapky si mam kupit?za aky cas vam pomohli?

olivia77
13. okt 2016

@timea179, ak si ich chces dat namiesat, miesam ich 🙂 Len to mi musis napisat spravu, kedze k tomu treba viac info...

timea179
13. okt 2016

@olivia77 ok tak poprosim este info,lebo z webu som z toho jelen 😀

olivia77
13. okt 2016

@timea179, bachovky sa nevyberaju podla toho, ktorej ake pomohli, ale ake mas problemy konkretne ty, tak na tie sa musia dat spravne esencie(vytazky z kvetov)

timea179
13. okt 2016

@olivia77 prave citam na stranke ktore su pre mna vhodne

olivia77
13. okt 2016

@timea179, pytaj sa 🙂

timea179
13. okt 2016

@olivia77 cize je lepsie ked su kvapky namiesane?

olivia77
13. okt 2016

@timea179, pokial by si mala napr. iba strach, tak ti staci jedna esencia na strach, no lenze pri pp je to nepravdepodobne, kedze tam su aj uzkosti, konkretny strach, panicky strach az hroza, panika... a nato su zvlast ine esencie... preto sa bezne kvapky miesaju do uzivacej flasticky(30ml), z ktorej sa uzivaju 4 kvapky 4xdenne na jazyk alebo do pohara s vodou... po 2-4tyzdnoch sa daju vidiet prve zmeny... co sa tyka uplneho vymiznutia problemu, zalezi od toho, ako je hlboko zakoreneny... ale pri poctivom a pravidelnom uzivanie bachoviek, problemy uplne odozneju, no moze to byt niekolko tyzdnov az mesiacov, je to velmi individualne... ak su problemy kratko, aj ich harmonizovanie je rychle... ale bachovky posobia priamo na jadro problemu... tam, kde vznikol... a to je v hlave...

timea179
13. okt 2016

@olivia77 tie kvapky sa kupuju u teba?

olivia77
13. okt 2016

@timea179, namiesam a posielam postou na dobierku 🙂

olivia77
13. okt 2016

@timea179, no namiesaniu predchadza konkretny opis problemov daneho cloveka, spravny vyber esencii je zaklad uspechu... a potom pravidelne uzivanie... 🙂

timea179
13. okt 2016

@olivia77 Ty s tym pracujes? 😉

andocka
13. okt 2016

@sandra2308 Tiez sa bojim vysadit aby sa mi nepohorsilo, jaaaj mat tak sklenenu gulu a vediet co by bolo najlepsie. Dnes som bola u doktorky a ta mi vravela, ze Sertralin staci vysadit az ked by som bola tehu a to Trittico sa vraj moze, tak som o nieco pokojnejsia

olivia77
13. okt 2016

@timea179, ano 🙂

timea179
14. okt 2016

ktore spachtosky este nevstaliiii? 😉

qidko
14. okt 2016

@timea179 Ahoj myslis ze ti napisu ked este spia 😀

timea179
14. okt 2016

@qidko to asi len ja som taky ranostaj 😀