• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

3. decembra 2016 
Baby ja som taka nervozna ze ja sa az bojim :smirk: Co to zasa je? Som jak nervna kopa len sa hadam so sedtrou vsetko mi vadi a ked mam niekam ist znervozniem a nikam sa mi nece
15. okt o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa koľko berieš tie ad ono ja som bola tiež nervnav jednej fáze a potom to prešlo tie vedľajšie príznaky prichádzajú tak že príde jeden odíde druhý a potom už pohoda... mne uz teraz nie je nič...
15. okt o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mm103 treti tyzden :cry: Edte mi moze takto byt? Vcera mi tak mebolo vobec ... Nikam sa mi koli tej nervozite nechce
15. okt o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa môže ti tak byť len vydrž..ja keď som šla do práce po týždni voľna a ad som začala brať len v piatok čiže som mala ad štvrtý deň takže všetky vedľajšie príznaky prichádzali v práci ale prešlo to..trplo mi všetko,mala som syndróm nepokojných nôh,nervózna som bola bála som sa ale čím viac nad tým uvažujes tak tým viac to narastá...Tak to nedovol...
15. okt o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@domkaaaa keď si pred pár rokmi užívala adecka nepamatas si kedy ti začali účinkovať?veď tri týždne sú maaaalo a vieš to lebo to tu píšeme aspoň tisíc krát..4-6tyzdnov musíš vydržať a ten neurol berieš dva krát ako ti kázala psychologička? Pochybujem pravda?
15. okt o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahojte kocky som po hospitalizacii neviem s kym som si pisala pred dvoma mesiacmi uz vas 2 tyzdne citam dnes som sa odhodlala napisat najprv reku len pozitivne budem pisat ale teda uprimnost nadovsetko a aj zle veci patria k zivotu, inak mam obsedantno kompulzivnu poruchu,uzkostno-depresivnu a psychoticku poruchu mam sa fajn zacala som chodit na pszchoterapiu lebo to viac pomoze ako tabletky a mala som to urobit davno a nekaslat vzdz nato nie som dobry pacient drzim palce vsetkym aby sa vam polepsilo
15. okt o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@romea a ako sa cítiš?
15. okt o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@romea ...a ako prebieha taka hosp.? Ake mas lieky?
15. okt o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babule aky mate den???
15. okt o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha citim sa fajn ovela lepsie ako pred hospitalizaciou dali mi nove ad a zvysili davku olanzapinu na noc kym zacali ucinkovat ad tak som mala preventivne diazepan, nadstavili mi novu liecbu a uvedomila si tam ze viac ako tabletky mi pomoze psychoterapia tak 2 x som uz bola a aj budem chodit mam anafranil predtym som mala fevarin no raz snad budem bez tabletiek
15. okt o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bernusha my sme s múkou vonku hojdame sa je krásne treba To využiť a ty?
15. okt o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@romea ..aj ja chodim na psychoterapie...a je to :ok_hand::ok_hand::ok_hand:....
15. okt o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@romea tak super určite to zvládnes len tak ďalej všetky budeme raz bez liekov určite:wink:
15. okt o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mm103 ...s mukou??? Mne bambule buvajuu,a ja veget....varila som,upratovala..
15. okt o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@romea tak super určite to zvládnes len tak ďalej všetky budeme raz bez liekov určite :wink:
15. okt o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bernusha s malou :joy::joy::joy:
15. okt o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mm103 mojaaa malaaa..:joy::joy::joy:...menom múka...:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:
15. okt o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. okt o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mm103 ahoj dnes je to trochu lepšie,mam upraveve lieky tak dnes som si aj navarila už,...v pondelok sa idem hlasit k lekarke a uvidim,..možno pojdem na preliečemie :slight_smile:
15. okt o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha ahoj ja dnes už trochu lepšie,..lieky asi trochu zabrali a aj počasie je lepšie.---tak sa tešim.
15. okt o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@romea ahoj drži ti palce a určite to zvladneš aj ja sa chystam na hospitalizaciu :slight_smile:
15. okt o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@umabell beriem beriem niekedy aj treti pridam ale snazim sa skor vydrzat bez toho tretieho len ono medzi rannym a vecernym je dlhy cas :smirk: Co inak robkate? Ja idem do mesta so sestrou pobehat obchody a potom chceme ist pozriet levicky jarmok
15. okt o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@slavkasobanska a kam na hospotalizaciu?
15. okt o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Hospitalizacia a kazdorocne preliecenie pomoze clovek si aj vela uvedomi a mne to bodne aj kvoli invalidnemu
15. okt o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@domkaaaa bola som aj v L.Mikulaši aj v Levoči,..tak neviem ale aj v Levoči bolo dobre,..
15. okt o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slavkasobanska a to koli depke?
15. okt o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@domkaaaa ano,trpim tažkými depresiami a uzkostami,..
15. okt o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slavkasobanska a ako sa ti prejavuje ta depka?
15. okt o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@romea za kolko ti ad zaucinkovali?
15. okt o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tych nutkavých návykov je spústa aj u nediagnistizovaných - ale je to všetko stále dookola o tom istom ... srach , obavy, predísť niečomu a pritom to všetko môžte riešiť postupne z iného uhlu pohladu - teda , ak sa pomocou seba rozvoja a sebapoznávania ako aj poznávania zákonitostí vesmíru dopracuje nemocný - ne -moc - ný - teda človek bez moci k tej vytúženej "moci" Ano môcť si dovoliť niečo, čo je v mozgu identifikované za neprijatelné - napr. umyť sa bez mydla a tak ísť spokojene spať. Alebo vyhodiť nejaké tzv. potrebné veci - a zistíte, že keď ich celý rok nepoužívate - vlastne sú nepotrebné - my ludia robíme z malých neškodných vecí velké škodlivé veci - nazveme ich potom problémami a keď im venujeme dostatočnú pozornosť tak ešte aj vyrastú v ešte večšie obludy. Na čo myslíme tomu dávame energiu. :grinning: Poprosím vás a navediem k jednoduchým novým zvykom. Robte veci inako , ako doteraz učeste sa ľavou rukou, hodinky si dajte na druhú ruku jedzte ľavou rukou aj poievku atd. A pozorujte seba, že všetko ťo robíte je účelové a vy sa viete aj v novej situáícii cíťiť normálne. Nezabúdajte ak si tu píšete majte na pamäti - ak sa podelíte o smútok - ubudne z neho , ak sa podelíte o radosť pribudne k nek -takže píšte o radostných skúsenostiach nech pribúdajú :wink:
15. okt o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok