Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

mm103
16. okt 2016

@domkaaaa 20 mg beriem moja

domkaaaa
16. okt 2016

@mm103 podla mna niekedy aj horsie 😏

domkaaaa
16. okt 2016

@mm103 ja si myslim ze aj mne byy mal navysit aspon na 20 mg ... Zajtra tam idem

timea179
16. okt 2016

@domkaaaa ja by som jemne navysila ked ti je fest na figu.Mne to aj lekarka hovori ze berte dajme tomu polku rano a polku vecer a uvidite po 2-3 tyzdnoch ako sa citite a mozte zvysit.Moja uz caka ze sa aj sama tym zvysenim nakopnem ked sa dlhsie trapim nizkymi davkami a nema to ziadny efekt.No kazda lekarka je ina

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mm103
16. okt 2016

@domkaaaa tak možno by teda nebolo zlé mierne navýšiť

bernusha
16. okt 2016

Babule...viem,je tato stranka o DEPRESII....ale zasadnuu chybu co robime,jee to,ze o NEJ aj velmi velaa piseme. 😐😐..ci??

mm103
16. okt 2016

@bernusha určite treba písať aj pozitívne veci.😉

timea179
16. okt 2016

@bernusha myslim ze niektore zienky sa nemaju komu zdoverit tak pisu tu 😉

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
umabell
16. okt 2016

@domkaaaa navysit nie je dobry napad budes mat viac neziaducich ucinkoch mne to vysvetlovala lekarka byt tebou radsej nech ti vymeni neurol zjavne ti nepomaha... Lebo ked si davas ako píšeš niekedy aj tri krat tak by ti malo byt lepšie ne hned zvyšovať lieky to situáciu neriesi Domi... Ja ked som pýtala zvýšenie tak ani bohovi mi nezvysila lebo to este nie je ani cas po 3 týždňoch zvyšovať musis počkať.. Podla mna neurol ti nezaberá.. To mas kolko mg? Neurol myslim

domkaaaa
16. okt 2016

@kutuska uz bolo ok 😊 Len zasa ma moc jedny ad utlmovali 😊 Takze zasa mam treti tyzden nove lieky ... Ale nemozem poveat ze je to katastrofa lepsie ako pred hospitalizovanim klop klop 😊 Fungujem uplne normalne len mi to uzkost zneprijemnuje ...

domkaaaa
16. okt 2016

@umabell 0,25 mg ... Mam si teda vypytat 0,5 ??zajtra idem k nemu

umabell
16. okt 2016

@bernusha to mas pravdu... Úplnú... Stale keď rozpravame o zlých veciach tak sa aj budu diať... Len keby niekto aj čítal ze treba zapracovať aj a sebe este raz píšem lkeky su 50% ostatné je na nás mne lekarka inac zakazala chodiť aj na diskusne fora no ale vieš 😊..

mm103
16. okt 2016

@domkaaaa ja mám 0,5

domkaaaa
16. okt 2016

Baby mamnapad 😊😊 napiste co pekne sa vam dnes stalo ❤️ Mne sa rano stala taka pekna vec 😊😊😊 mam kolegynku najlepsiu ktora cakala babatko 😊 Uz je mesiac na materskej a moc sme neboli v kontakteiba po telefone ...dnes sami s nou celu noc snivalo ze rodí a ja som ju celycas drzala za ruku rano jej teda volam a ona ze celu noc odvecera rodíla 😊 Takze ja som bola cely ten cas v sne snou 😂 ❤️

domkaaaa
16. okt 2016

@mm103 a ako casto beries?

umabell
16. okt 2016

Pri niektorých ochoreniach (panické poruchy) však môže byť dávkovanie vyššie. Na začiatku liečby sa užívajú 3-krát denne 2 tablety Neurol 0,25 alebo ½ tablety Neurol 1,0 , dávka sa môže postupne zvyšovať až do celkovej dennej dávky 10 mg.
@domkaaaa domka precitaj si
Ty uzivas malo podľa mna...

bernusha
16. okt 2016

@umabell VIDIET,INTELIGENTNA A ROZUMNA,POCHOPILA SI!!! 😘😘😘....jasne,dobre je pisat,zdielat s takymi ludmi,co to aj prezivaju...t.j;vieme sa pochopit,podrzat!! 😉🍀

domkaaaa
16. okt 2016

@umabell oka 😊 Zajtra mu poviem ze 0,25 je pre babatka ... A myslis ze mi dovoli este ho brat? 😏 Velmi sa bojim ze mi ho nepredpise idiot ... Umka a tebe je uplne dobre? 😊

bernusha
16. okt 2016

@domkaaaa ....ja som dostala od lasky naaaadherny darcek...😊😍

domkaaaa
16. okt 2016

@bernusha akyyyy 😊😊😊

bernusha
16. okt 2016

@timea179 ...zaujimave 😉😂😂😂😂

mm103
16. okt 2016

@domkaaaa na spanie 😉

bernusha
16. okt 2016
domkaaaa
16. okt 2016

@umabell umla aco konkretne si zmenila? 😊 Ako na sebe pracujes?

domkaaaa
16. okt 2016

@bernusha wauuuuu tak to by ajmma potesilo 😊

domkaaaa
16. okt 2016

@mm103 tak to je tiez dost malo

bulica
16. okt 2016

Ja v postielke s manzelom, on sa uci, ja citam a cakame kym sa dopecu gastany

slavkasobanska
16. okt 2016

@timea179 ano tak dlho som bola na PN-ke