• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

8. decembra 2016 
@bernusha uz aj sama sebe pisem :grinning:
21. okt o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@timea179 ...ja som aj na gastro bola,takmer vsade,a vsade mam vsetko dobre! Pripisuju to vsetko psychike....fakt nechapem!!! :cry::cry::cry:....ja uz toto nechcem zazivat! Vsetko mi lezie na nervy,a mala babula tu okolo mna beha,a nechape co mi je...:cry::cry::cry::cry:....viem,zasadna chyba:venujem tomu pozornost,a o to horsie!! Ale v tom stave neviem ine!!! :angry::angry::angry:....DES!!! Aj pocasie,tma jak v rohu,.....:closed_umbrella::umbrella::droplet::new_moon:
21. okt o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 ....nedala! Ale asi si dam! :hushed:
21. okt o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ametyst123 ahoj, citam, ze uzivas AD Brintellix, chcem sa opytat ci ti tieto lieky zabrali a na aku diagnozu ich uzivas...ja som zacala uzivat cca pred tyzdnom a pol na tetaniu a uzkostne stavy
21. okt o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha ja som v najhorsom stave mala tiez malu dceru,bola som na nu sama,sice mi vela pomohli starsie deti,dali jej najest,pohrali sa s nou,kym ja som bola nepouzitelna :unamused: Vtedy som si tiez vela domyslala,ale az priserne vela,teraz je to uz lepsie po rokoch ale aj tak ma to hocikedy napadne ,snazim sa nepripustat si to,ono sa mi to aj dari ale ten strach v podvedomi tam stale je
21. okt o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fivulinka . Ahoj..ako sa Ti prejavujee tetania??
21. okt o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha palenie na hrudi a v rukach, trpnutie hlavy, sanky, nervozita v nohach...je to rozne
21. okt o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 :cry::cry::cry::cry:...skusme pisat o niecom inom!!! Mozno to pomoze...:joy:...cii?
@bernusha dnes budem mat suchu stravu,vobec mi to nevadi,hlavne ze budem v pohode,neviem si predstavit stat pri sporaku a kuchtit :grinning:
@fivulinka ...no to poznam!!! Mne aj jazyk..:cry:! Bola si na EMG??
21. okt o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha daj si benzak,uvolni ta a prideme na ine myslienky :grinning:
21. okt o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@fivulinka chodis s tetaniou k psychiatricke?
21. okt o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 ...ja nebudem nic..:confused:,vobec mi nechuti...si fajciarka??
21. okt o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby mne stale predpisoval neurolog milgammu,aj v reklame ju davaju ale nikdy som ju nebrala,neviem ci je to liek na tetaniu ci na co :grinning:
21. okt o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 ...asi to bude...omg,uz ma zacina aj prehanat,napinat...:cry::cry::cry::cry:...poraziiii ma!!!!
21. okt o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 MILGAMMA!!! :ok_hand::ok_hand::ok_hand:..beriem ju!!! Ano,pomaha pri tetanii aj..:relaxed::relaxed:
21. okt o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha ani ja nemam chut dnes jest....maximalne si urobim ovocny caj...ano som fajciarka,Psychiatricka mi hovorila ze kofein neprospieva nasim diagnozam
21. okt o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 na neurologiu si preco chodilaa?
21. okt o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha ja mám tetaniu tiež a prejavy sú rovnaké ako pri pp... nemôžeš dýchať,plytke dýchanie,trpnutie,horucava,tras atd
@bernusha ti ju predpisal psychiatricka?To je ad ci co? :grinning:
@timea179 ...a fajcit ti chuti?? :smiling_imp::smiling_imp:...
21. okt o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mm103 ...PP+ TETANIA=SKVELE!!!! :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:...
21. okt o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@timea179 Truuuubaaa...:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:...nechce sa mi o nej pisat charakteristika pisat...:joy::joy::joy:...poznas GOOGLE?? :grin::grin::grin::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:...
21. okt o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha aj ty si fajciarka?Na neuro som chodila lebo ma neskutocne ale az neskutocne palili ruky a nohy,bola som aj na lumbalke,myslel si ci som nahodou nejedla ovci syr ci nemam boreliozu.Je to mlady lekar,ale nepozdava sa mi,kolko krat som ku nemu prisla tak som odchadzala s troma receptami,same tabletky sprejceky a masticky :grinning:
21. okt o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha a co si tam mam vyhladat? :grinning:
21. okt o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha nebola, mne povedala neurologicka ze to je jasna tetania aj bez toho vysetrenia
@timea179 aj ja som..:expressionless:...a ja mam chronicku boreliozu... aj na infektologiu chodim..:smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:
@timea179 ...ved MILGAMMA co je!! :joy::joy:
21. okt o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@fivulinka ..ja som bola,pustali do mna elekt...:angry::angry::angry:
21. okt o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bernusha no čo ti poviem...
21. okt o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok