Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

timea179
21. okt 2016

@fivulinka zabavame aby sme nemysleli na blbosti a trochu sa odputali od nasich diagnoz 🙂 ale fakt si myslim ze tu na fore hlavne fici seroxat

bernusha
21. okt 2016

@timea179 no povedz...dajme si ho aj my,...skusim sa opytat dr.,ze ci aj na moju diagnozu je

timea179
21. okt 2016

@bernusha neberies ty nahodou trittico? 😀

bernusha
21. okt 2016

@timea179...ale dost uz do keluuu,idem si pustit asi nejaky dokument,alebo cooo!!!!!! 🆘

bernusha
21. okt 2016

@timea179 ....niee,ja mam Eliceu,Helex,Esprital...

timea179
21. okt 2016

@bernusha to az tolko vela liekov mas?A preco ja mam len jeden? 😀

bernusha
21. okt 2016

@timea179 ...ja neviem...a len raz beries denne?

timea179
21. okt 2016

@bernusha 3x 😀

bernusha
21. okt 2016

@timea179 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁

fivulinka
21. okt 2016

@timea179 ja viem, sak treba sa trosku zabavit a nerozmyslat nad hovadinami 😉

timea179
21. okt 2016

@bernusha ale po stvrtke 😀 😀 😀 😀 😀

bernusha
21. okt 2016

@timea179 ozaj??

timea179
21. okt 2016

@bernusha ozaj

bernusha
21. okt 2016

@timea179 ...tak dobre..☺☺.a co robis?? Ako ti je? ☺

domkaaaa
21. okt 2016

Baby dnes brutal depka a uzkost 😢 Co mam robit uz mam aj neurol v sebe ... Citim ze to nezvladam normalne mam chut nech ma hospitalizuju 😢

janas17
21. okt 2016

Baby, ja zatiaľ nemám diagnostikovane nič, ale proste odkedy mam deti, som strašne úzkostná, bojim sa všetkého - mam strach z vážnej choroby uz pri akomkoľvek zdravotnom probléme, ci uz u mna alebo u iných členov rodiny. Bojim sa aj co sa týka rôznych vojnových konfliktov vo svete - aby sa to nejako nevymklo spod kontroly a nebol z toho problém ktorý sa dotkne celého sveta.
Proste sa stale o niečo bojim, pozriem na deti a vždy si pomyslím ze chcem aby prežili pekný život, ze nechcem aby trpeli niekedy. Asi som zrelá na lekára... da sa s tým nejako pracovať bez liekov, alebo ako si možem pomôct? Este ked je takéto počasie vonku, je to katastrofa...

bernusha
21. okt 2016

@domkaaaa ...až tak?? 😢😍..aj mne je blbo,cele doobedie....dala si si nieco?

bernusha
21. okt 2016

@janas17 ...ahoj!! Chod podla mna k lekarovi...aby sa to nezhorsovalo,a Tebe aby sa nevymklo nieco spod kontroly..🍀🍀🍀

bianus
21. okt 2016

@domkaaaa ahoj, viem ako ti je... poznam to velmi dobre... vies co mne pomahalo? snazila som sa stale nieco robit...vypratat skrine, hrat sa s detmi, ist vonku.. proste nieco, kde som uplne zamestnala svoju mysel a sustredila sa na danu cinnost... skus ist vonku, do obchodu... drzim palce

domkaaaa
21. okt 2016

@bianus no upratujem ale vsetko robim na etapy povysavam sadnem si utrem prach sadnem si nic ma nebaviii 😢 Co sa to stalo kks 😢 Nesedia mi asi tie lieky alebo ja uz neviem len proste neviem fungovat ... Mam myslienky ze uz to nevydrzim

bulica
21. okt 2016

@janas17 to, že sa bojíš o deti alebo o seba či iných blízkych je úplne normálna vec, veď to sa bojíme asi všetky. Každá jedna z nás si určite praje, aby naše deti boli zdravé a šťastné, ako aj ostatní členovia našich rodín. A to, že sa bojíš o seba je takisto normálne, najmä keď sú detičky ešte malé a nesamostatné. Chceš ich chrániť, vidieť rásť, prežívať s nimi dobré aj zlé a preto musíš byť tu a zdravá. Treba si len povedať, že všetko je a bude v poriadku a ak aj nie, tak to budeš riešiť. Ani zlým veciam sa jednoducho človek asi v živote nevyhne, len keď prídu tak ich musíme zvládnuť a aj zvládneme. Ale ak sa cítiš nesvoja, tak vyhľadaj psychológa, pomôže. Dnes je to už úplne normálna a bežná vec a mnohým pomôže keď sa zdôveria niekomu úplne cudziemu, nestrannému, ktorý na celú vec pozerá z iného uhla pohľadu, ako napríklad blízky človek. Len s jedným sa asi budeš musieť naučiť žiť a to s tým, že o deti a ľudí, ktorých milujeme, sa budeme báť celý život, aj o tom je láska. :o) 🙂 😉 😅

janas17
21. okt 2016

@bernusha no len ja mam malé babo teraz - 2 mesačne, kojím... a nechcem moc lieky aby som nemusela prestať kojiť... teda ak to fakt inak nepojde tak budem musieť ale zatiaľ sa snažím zvládať to nejako. Su lepsie a horšie dni, ale ked je náznak nejakého problému idem do stresu, úzkosti a potom sa mi zda ze všetko je zle, odvšadiaľ akoby kukali len zle správy...

domkaaaa
21. okt 2016

@bernusha dala som si neurol 0,25 a napadaju ma zasaa tie zle myslienky a som sama doma bojim sa byt sama 😢 Chcem aby ma niekto strazil

bulica
21. okt 2016

@domkaaaa tak skús aspoň zavolať niekomu, trochu sa porozprávať, alebo si nemáš koho zavolať k sebe? Zamestnaj niečím myseľ. Len neseď a nepozoruj sa. Ak keď viem, že je to veľmi ťažké. Držím palce, neboj ono to zase prejde. Hlavu hore.

mm103
21. okt 2016

@domkaaaa 0,25 je málo domka daj si ešte polovicu....kým nezaberú ad

bernusha
21. okt 2016

@domkaaaa UPLNE S TEBOU SUUUUCITIM!!! 🍀🍀🍀

domkaaaa
21. okt 2016

Nechcem ani nikoho pri seba lebo mi ke furt do placu ... Myslite na mna babulky moje 😳 Tlacim svoje prve jedlo jogurt

bernusha
21. okt 2016

@domkaaaa Neboj...prejde to! Veris v anjelov?

domkaaaa
21. okt 2016

@bernusha verim aj v boha 😊

domkaaaa
21. okt 2016

Dakujem vam za sediecko ❤️