Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

umabell
22. okt 2016

@timea179 ja som brala asi 6 rokov dozadu skoeo vyse roku lexaurin 1,5mg najprv tri krát denne potom 2 krat denne a bez problémov som ho vysadila... Teraz beriem od januara_februara rivotril ale uz mam len polku z 0.25 každý druhý deň..

mm103
22. okt 2016

@umabell ja som tiež neurol vysadila z dňa na deň a v pohode...Ja som uz potom zabudla na tie lieky keď som bola v pohode to je znak že je to už ok ale teraz mám obavu že či To Tak búde som skúsenejšia staršia a už viem čo To obnáša...A hlavne je tých starosti viac tak človek stále rozmýšľa...

umabell
22. okt 2016

@domkaaaa daj si este jednu vecer a chod spat ja som na začiatku vela spala... Pomahalo..oddychuj viacej....

umabell
22. okt 2016

@mm103 nebooj bude to ako predtym vysadime benzace v pohodke😊 to na začiatku vela. Premyslame... Neboj zaberu riadne ad a bude v poho...a ked mi bude niekedy blbo zase si dam nebudem trpieť

mm103
22. okt 2016

@umabell určite áno ja som si povedala že keby Pánbožko dal a doprial mi ešte jedno dieťatko a potom už mi to je jedno ak by som mala ad jesť po zvyšok života...

umabell
22. okt 2016

@domkaaaa a telo si zvykne aj ja som bola na začiatku ako ovalena a ja mam k tomu j ad co dost utlmovali na začiatku a uz je v pohode telo si akoby navykne.... Spi viacej ak sa ti da... Aj pol hodka denne robi zazraky... Aspon na začiatku... A jest ti chuti?

bernusha
22. okt 2016

@mm103 ...hrozne...😢😢😢😢...ja uz nechcem byt takto!!!!! 😤😤😤...to je des!!!!

mm103
22. okt 2016

@bernusha ako dlho sa liecis? neboj raz všetko zlé pominie...nič netrvá večne...

sandra2308
22. okt 2016

@bernusha ved to je normalne., ze sa tie dni striedaju. Ja som vcera mala taky hrozny den, uz som myslela, ze lepsie nebude. A dnes od rana uuuuplne super. Neboj, zajtra bude dobre. A ked nie zajtra, tak pozajtra urcite,🙂. A pomahas si aj benzakmi ked ti je takto?

domkaaaa
22. okt 2016

Kks nic nejem umka ....
@bernusha a co ti je? Ja to neviem popisat

bernusha
22. okt 2016

@sandra2308 ...to ma stve,ze aj ja som 3-4 dni ok a potom bum...😠😠😠

bernusha
22. okt 2016

@sandra2308 ...niekedy ano,ked uz je velmi zle...
@domkaaaa ...ani ja nieee...v hlave cudnee,na hrudi tlaky,trpnem...😢😢

bernusha
22. okt 2016

@mm103 ..2-3 roky

mm103
22. okt 2016

@bernusha neboj bude dobre,mas krásne detičky ja tiež zufam,ze už nebudem mať 😔

bernusha
22. okt 2016

@mm103 ...ano,vdaka...ale zlee to je takto fungovat

mm103
22. okt 2016

@bernusha je veru,ja som tiež nie som z toho dvakrát šťastná.. žiadne zdravotné problémy len tento a pre mňa horší ako chrípka....

domkaaaa
22. okt 2016

Baby aj si poplacete?

bernusha
22. okt 2016

@mm103 ...presne!!!!!

bernusha
22. okt 2016

@domkaaaa ...niee...ja skor kricim,zurim

domkaaaa
22. okt 2016

A co dnes robite ked vam je zle? Ja som neni dnes nicoho schopna

bernusha
22. okt 2016

@domkaaaa ...doobedu klasikaa,varila,prala,upratovala....a poobede bum-len lezim a deti sa okolo mna hrajuuu...co ty?

umabell
22. okt 2016

@domkaaaa a neprehana ta? Ako dlho uz beries ten Escitil? Lebo ked som brala ja escitil nechutilo jest a co som.zjedla tak ma prehanalo aj 7 krát denne začala som hrozne chudnúť a musela mi menit ad? Pocuj a nad tym Zaluzim si nerozmyslala kamošku t dali uplne do kopy...a ja som plakala stale... Kludne sa vyplac

umabell
22. okt 2016

@bernusha aj benzace mas?

mm103
22. okt 2016

Inak žienky ktorý benzac je taký že naj?mám neurol,utlmi ma ale niekedy mám z neho taký nepokoj...dala mi aj frontin ale ten nechcem lebo z neho je moja Babka mimo.. lexaurin je Zase slabý pre mňa 😀

ivka1302
22. okt 2016

@domkaaaa 🤗🌺🤗🌺Domkaaa ak sa ti chce plakat tak plac nepotlacaj svoje emocie po niektorych liekoch sa ani neda plakat skratka to nejde aj ked sa ti velmi chce takze si myslim ze vzdy je lepsie ked sa vyplaces alebo sa aj vykric do periny daj zo seba von vsetku bolest co ta trapi nepotlacaj ju. Vsetky sme plakali a kolko😂😂😂😂....Ja som si myslela ze som si uz aj vsetky slzy vyplakala ale obcas sa aj u mna este objavi😘🌺🍀🌺🌺🌸🤗❤️Ja som bola vzdy taka lutostiva a rozplakala som sa aj pri nejakom peknom filme. Titanik je jeden z tych kedy som si vreckovky uz dopredu pripravila. Ked som mala nasadene lieky tak ani slza.Domkaaa a co tie relaxacne cviky robis kazdy den ?❤️🌺🍀🌺

umabell
22. okt 2016

@mm103 aj ja niekedy uvažujem nad babom😊sice budem mat 38 ale nevadii.. Ja som brala aj v tehu od 5 mesiaca ad.
A su lieky co sa môžu od začiatku brat.... Mne lekarka vravela ze co mala pacientky a vysadili tie prve mesiace ze uplne v pohode ze sa zacali zaujímať o babo a zevraj zenu tehotnú akoby chránia tie hormoy aby depku dostali to mi vravela... A ja ze a ja som to v tehu dostala! Ona ze to su ojedinele prípady... 😠😠napríklad Janka banka co tu je tal brala lieky pri oboch tehu od začiatku a v pohode... Nerobme si zbytočne strachy z toho čo este ani nie je 😊😊keby nieco su aj take ad co sa mozu kolko je na svete chorôb a horších ako máme my.a musia brat ieky a otehotneju.... Kolko mas rokov

domkaaaa
22. okt 2016

@umabell umlka prehaaaaana napina na zvracanie napnuty zaludok fuj jak na kolootoci keby som bola beriem ho mesiac aj vyse tusim😢 Nezabera ... V pondelok sa idem pytat do nemocky uz to nezvladam pojeem do zaluzia

domkaaaa
22. okt 2016

@bernusha lezim a nic ma nezaujima mala som ist von ale nezvladam

umabell
22. okt 2016

@mm103 ťažko povedať ja kedysi uplne na začiatku xanax potom lexaurin dlllho nic a teraz mam rivotril zevraj ten najmenej zatazuje pecen a nie ne az tak navykovy ako neurol lexaurin a ine....

umabell
22. okt 2016

Inac ja som uz toho pozrala coooo😁😁😁prepáčte za vyraz ale inak sa to ani nazvat nedaaaa😀😀😀to som mala taku suler lekarku co ma takto dopovalaaa... 😠😠😠