Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

umabell
22. okt 2016

@domkaaaa ano mas nežiadúce ucinky... Ako ja som mala toto iste😠😠schudla som vtedy tusim 11kg a potom ďalších 7....tak som padla n a váhe.... Chod urcite v pondelok k lekarovi...

mm103
22. okt 2016

@umabell mám 27....už mám jednu kočku trojročnú a veľmi si prajem ešte jedno aspoň do 30-tky...ach keď som bola mladá bola som blbá celú psychiku som si dodrbkala ja... spolužiaci sa mi vysmievali že som tlsta...mala som 11 rokov a šikana v škole neustále narážky tipu sadlo bachoro atď...dala som sa na chudnutie až som došla k anorexii, ktorej som sa dostala ale po roku..co ako dieťa som nevedela že sa človek môže dopracovať k takému niečomu...no a po svadbe prišli prvé psychické problémy o deväť rokov mala som 20 z tých som Bola fit po troch mesiacoch...A do polroka Som už nič nejedla a Teraz opäť ale po antibiotikach... inak som bola v pohode... bojím sa,ze sa toho už nezbavím... prenasleduje ma To ako zly sen,z ktorého sa chcem zobudiť....

mm103
22. okt 2016

@domkaaaa domi držím palce...ty už si raz bola však?ako to prebiehalo?

umabell
22. okt 2016

@mm103 moja to mi je ľúto 😐ver mi zbavis sa toho si mladučká baba neboj budeš mat bábo.. Chce ro len čas... Môj ma 9... Hlavu horee.. A muz pri tebe stojj?

ivka1302
22. okt 2016

@domkaaaa aj ked sa ti nechce musis sa donutit nieco robit😘❤️🌺🌺🌺Take nicnerobenie ti len skodi lebo sa velmi koncentrujes na seba a svoje problemy a tym padom sa tvoje problemy zvacsuju lebo im davas pozornost. Je jedno ako sa zamestnas nemusi to byt fyzicky narocna praca len si zamestnaj mysel😘❤️🌺🌺skus aj tie anjelske terapie myslim ze tu pisala umabel od Blanky Chakoshpour ma ich vela na you tube aj prelozene od Dooren Virtue Tiez velmi dobra terapeutka 😘😊❤️🌺🌸Ja som na tomto frcala kazdy den je tam aj dobre dychanie aby si ti prekyslicil mozog inak sa neukludnis 😊❤️🌺🍀🌺Nezanedbavaj to vidis sama ze takto sa nikam neposuvas😘❤️🌺Jeej kyslik je ake y 😂😂😂sorry v gramatike by som radit nemohla😂😂😂🍒🍒🍒

mm103
22. okt 2016

@umabell prvý keď Som to mala Tak tomu nerozumel,ale teraz pri mne stojí a hovoril,ze to spolu zvládneme...aj Svokra mi pomáha a najviac mamina... vybavuje lieky všetko.... keby som nemal ju tak neviem..

umabell
22. okt 2016

@ivka1302 myslim ze Domca ma nežiadúce ucinky aj ja som tento liek brala 😐 a blanku pocuvam aj ja ona je úžasná 💗

domkaaaa
22. okt 2016

No je to hrozne ked vam ani neurol nepomaha 😳😳 ledva cakam na pomdelok ... Baby a mali ste taku uzkost ze sa vam nic nechcelo a len ste kukali do blba?

umabell
22. okt 2016

@mm103 tak to je super neboj mas okolo seba ludi co ti pomôžu ver mi dostanes sa z toho 🍀💗.. Nedavaj sa myslienkamk dolu co bolo bolo.... Nerozmyslaj nad tym s tym aj tak nic nenarobis ver ze ta caka uz len dobré odputaj sa od minulosti aj na mam za sebou minulost trapila som sa ale povedala aom si dosť... Nikam to nevedia snazila som sa odpustiť ľuďom co mi ublížil a ideme dalej mas rodinu muza vsetko bude a JE dobré....

umabell
22. okt 2016

@domkaaaa a na pohotovost keby si behla? Dajú ti apaurin ukludnis sa.. Aj ja som bola netrap. Sa a bezkaj...

mm103
22. okt 2016

@umabell máš pravdu veľmi mi pomáha aj viera v Boha.. modlím sa k svätej Anezke českej a verím že mi pomôže.... veď život je tak krátky Chcem si ho užiť naplno a nie sa trápiť...

mm103
22. okt 2016

@domkaaaa ja by Som tiež zbehla na pohotovosť a netrápila sa...

umabell
22. okt 2016

@mm103 ano aj mne pomáha viera v Boha 💗💗💗💗povedz si Boze odovzdavam ti moje obavy a strachy verim ze mi pomôžeš..

mm103
22. okt 2016

@umabell kto iny nám pomôže keď nie Boh od neho závisí všetko...

mm103
22. okt 2016

@umabell neuveris ale presne toto si hovorím a vždy mi to pomohlo...

ivka1302
22. okt 2016

@umabell ano je uzasna tiez mi ju posunula moja kamoska ked som zacala mat problemy 😘❤️❤️🌺🌺🌸Velmi mi to pomohlo. Umka ak ma domka neziaduce ucinky z liekov nemyslis si ze by jej tie lieky mali vymenit ?Ja to vidim stale z mojho pohladu ked mi bolo zle s liekov aj mne lekarka hovorila ze mam vydrzat ale to sa skratka nedalo bolo to neunosne. Vsak nie su lieky na to aby pomohli? Mna priviedli skoro ku samovrazde. To ste si fakt vsetky co uzivate lieky tymto presli?alebo je to individulane a niekomu zaberu a niekomu nie?😘❤️🌺🌸😘❤️😂Mne hovorila psychiatricka ze su aj ludia ktori AD vobec netoleruju tak som si povedala ze asi patrim medzi takych ludi a mozno ani domka by ich nemala brat. Len ona sa na to lekara asi vobec nepyta. Vsak sa trapi uz celu vecnost co su to za lieky a lekarov ze ju nevedia nastavit. ❤️🌺🌺🤗Podla mna by mala zmenit aj lekara ❤️🌺🍀🍀

bernusha
22. okt 2016

@mm103 ....u nas keby idem na pohotovost,tak ma poslu kadelahsie...😠😠😠....

mm103
22. okt 2016

@bernusha to vážne? prečo?

bernusha
22. okt 2016

@mm103 ....potrebuju ine stavy riesit vraj

mm103
22. okt 2016

@bernusha tak to je výborné toto naše zdravotníctvo...

umabell
22. okt 2016

@ivka1302 ano mas pravdu uz som jej to pisala ze ma zmenit lekara lebo toto je aj na kona veľa... Aby jej nic nepasovalo ved sa trapi pomaly rok! Davaju jej stále dost podobne lieky ja tiez nechápem... Toto nie je riešenie.... Ja som mala stavy zle pri tomto lieku co ma teraz Domca inac len tocenie hlavy co za tzyden preslo mne chvalabohu tieto co mam zabrali.. 🌸

umabell
22. okt 2016

@bernusha faakt? Otras.. Ja som tam dobehla raz s placom ze asi zomieram tak sa asi zlutovali pichli apaurin dali mi domov aj Diazepam a aspoň som prežila ako tak vikend to bolo sice dávnejšie ale pomohli mi...

mm103
22. okt 2016

@umabell možno by jej mali skúsiť ten seroxat ako ja som sa ho desne bála čítala som všetko možné o ňom ale klop klop zabralo mi... Inak ako sa to berie že 20 mg... lebo napríklad Alventa sa dávkuje že 75 mg...A účinok čo sa týka dávkovania rovnaký som z toho jeleň..

umabell
22. okt 2016

@mm103 ja beriem 2x25mg a to je u Prothiadenu najslabsie dávkovanie... Kazdy liek sa berie inac zavisi asi od toho aku ma zložku napr alventa je najnizsia 37.5mg co je ale iba udržiavacia davka uplne malinka... Ja som brala alvnetu 75x2

bernusha
22. okt 2016

@umabell ...ano...ked mas papier od psych.,ze sa tam liecis...vraj z tohto co mam ja sa nic nemoze stat....su to len pocity...ale dakujem pekne

ivka1302
22. okt 2016

@bernusha jaaaj moze ta tesit aspon to ze su horsie stavy od tvojich problemov ❤️🌺🌺🌺🌸takze nie si na tom az tak zle len tato myslienka by ta mala ukludnit ked to tak druhi ludia vidia🌺🌺🌺🤗

bernusha
22. okt 2016

@ivka1302 ...ano..😍😍😍

umabell
22. okt 2016

@bernusha ja som im len povedala ze sa liecim u psych... Ved to ale vtedy iisto videli😀😀

mm103
22. okt 2016

@umabell ja som tiež brala elify prvýkrát 2krat 75 mg ten prvýkrát....no a vidíš teraz mi Alventa čo je rovnaký liek nesadla a musela som prejsť na paretin 20 mg.. najmenšia je 10 mg to je udržiavacia dávka

bernusha
22. okt 2016

@umabell ....az taaak???😂😂