Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

domkaaaa
22. okt 2016

No baby radsej zalahnem a hotoovo ... Hadam sa mi nic nestane nemam paniku len depku nic ale ze vobec nic sa mi nevhce ... Kks hroza ... Podla mna mi vooobec nesedia lebo to je hrozne ... Myslite na mna 😢 Lebo fakt to potrebujem .. Ja sa pomodlim

mm103
22. okt 2016

@domkaaaa neboj Moja dáš to určite...aj ja som mala veľmi zle dni...viem aké to je sklucujuce ..aj dnes mám blby deň... neboj...

mm103
22. okt 2016

@domkaaaa neboj Moja dáš to určite...aj ja som mala veľmi zle dni...viem aké to je sklucujuce ..aj dnes mám blby deň... neboj...

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mm103
22. okt 2016

@kutuska rob ako povedal dr.skus ešte zajtra pol a od pondelka celú....

domkaaaa
22. okt 2016

Seroxat je paretin co vy beriete baby?

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timea179
23. okt 2016

dobre rano....a zajtra pekne nutene klekarke zrejme po ine lieky.....uvidim co bude do rana 😢

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ....aj tebe dobree,...co sa dejee??

timea179
23. okt 2016

@bernusha cele zleeee....ja neviem ci neziaduci ucinok alebo co...raz som ho uz brala a nic a teraz ja nevieeeem,uz sommyslelavecer ze koncim 😢

domkaaaa
23. okt 2016

@timea179 co sa stalo??? Ved tebe bolo uz ok nie😢

umabell
23. okt 2016

@timea179 ahoj je ti blbo? Ako dlho to beries? Mam vypady pamäti 😐

timea179
23. okt 2016

@domkaaaa ano bolo,aj ked len 3dni,zas sa to poserkalo,citala som si letak a tam bol ten neziaduci ucinok,co myslite baby,ked je ten ucinok tak obtazujuci,je to dovod na zmenu lieku?

timea179
23. okt 2016

@umabell novy beriem mesiac a zeby teraz sa objavil neziaduci ucinok?

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ...jedna z chyb-nemala si si letak citat!!! To ti psych.nehovori? Hlavu hore....-😄💖ZVLADNEM TO,PREJDE TO,JE TO LEN POCIT!!!!💖...hovor si to!!!! 😍✌🍀🌹🌸

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ...ale a aky?????

timea179
23. okt 2016

@bernusha nikdy necitam letaky,ale ta bolest bola taka ze som sa zlakla a nevedela som ci je to infarkt alebo co,nenormalne som sa vystrasila,potom som pomaly predychavala a zaspala som....ale vies co je zaujimave?ze ta bolest je len vecer

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ...aka to je bolest??

timea179
23. okt 2016

@bernusha na hrudniku,take pichanie,az som skoro nemohla dychat,Ale nejde mido hlavy ci moze byt po mesiaci neziaduci ucinok

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ..,podla mna nie!!! Neviem,to je moj nazor....pocuj?? To moze byt kludne aj od chrbtice....nestresuj...,skus ist na nejaku masaz....✌👌💞🙈🌻🍀🍀

timea179
23. okt 2016

@bernusha a keby som sla na rontgen hrudnika?potrebujem si byt ista ze tato cast je v poriadku

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ....skutocne!!!! Jednu vec som si aj ja na sebe vsimla,a musim to zmenit.....vsetko pripisujem hned vaznej chorobe,a potom som mimo...a som si vedoma toho,ze som zdrava,ano zdrava,pretoze som preklepnuta od hlavy po paty!!!! Dalsia vec,ako sa nastavim,tak budem-skus to aj ty!!! Pretoze....ako to,ked ti je dobre,tak ani nepomyslis na,nejaky neziad.ucinok....to by Ti bolo stale zle!!!! 🍀🍀🍀🍀ver mi-su to vsetko len prechodne stavy!! A to pichanie je podla mna chrbat

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ....pocuj??? Ja som mala ovela horsie bolesti,pocity ako ty sama....isla som samozrejme (to by som nebola ja) k plucnej lekarke....povedala som jej vsetko...ja som si totiz sama stanovila plucnu trombozu....tak sa zacali vysetrenia....spirometria,rtg,dokonca CT pluc-diagnoza???? CISTE A PEKNE PLUCA!!!VYHLASILA MA ZA ZDRAVU....okej,zbytocne som bola presvietena,ale zase som sa upokojilaaa....no nadalej mam tie bolesti,.....tak povedala,ze spravne dychanie a stravovanie..lebo,ze to moze aj od zaludka vyzarovat!!!!

timea179
23. okt 2016

@bernusha nikdy som nic z chrbticou nemala,skusim ist zajtra k obvodnej nech mi da odporucanie na snimok,nech si budem na 100% ista.Dnes ale ad nezoberiem ci sa mi to vecer zas zopakuje.Ak ano tak myslim ze je to z ad.

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ..a dnes idem na masaz...😄😗😘

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ..ale dr.ti len tak neda papier..musi mat podozrenie,ze nieco s plucami zlatko mas....u mna totiz boli nejake podozrenia...a neurolog ma poslal

timea179
23. okt 2016

@bernusha vidis....aj ja si chcem byt ista ze je to len psychickeho charakteru.Kym si nebudem ista ten strach tam bude.Nikdy som po takych lekaroch nechodila takma pekne povysetruju,a budem aj ja aj moja mysel kludnejsia.Lepsie sa mi budu zvladat uzkosti,Ja som taky clovek ze aspon co sa zdravia tyka chcem mat istotu

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ,....ja som taka ista!!! Mam 27 a kartu jak neviem kto...toto je presne to,..niekto sa boji vysok,pavukov ja sa bojim chorob.....potom to tak aj vyzeraa

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ...neboj sa!!!! 🍀🍀🍀🍀 vsetko to dobre dopadne!!!! Uvidis....

timea179
23. okt 2016

@bernusha moja obvodna dava normalne.Ked jej poviem ze ta bolest sa opakuje tak si ma nezoberie na svedomie keby nieco.