• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

7. decembra 2016 
No baby radsej zalahnem a hotoovo ... Hadam sa mi nic nestane nemam paniku len depku nic ale ze vobec nic sa mi nevhce ... Kks hroza ... Podla mna mi vooobec nesedia lebo to je hrozne ... Myslite na mna :cry: Lebo fakt to potrebujem .. Ja sa pomodlim
22. okt o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa neboj Moja dáš to určite...aj ja som mala veľmi zle dni...viem aké to je sklucujuce ..aj dnes mám blby deň... neboj...
22. okt o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa neboj Moja dáš to určite...aj ja som mala veľmi zle dni...viem aké to je sklucujuce ..aj dnes mám blby deň... neboj...
22. okt o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby menila som eliceu za seroxat. Dnes som mala druhy den pol tbl a nemam ziadne neziaduce ucinky, myslite ze zajtra mozem dat rovno celu tbl alebo este pol. Dr povedal 3dni pol
22. okt o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kutuska rob ako povedal dr.skus ešte zajtra pol a od pondelka celú....
22. okt o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Seroxat je paretin co vy beriete baby?
22. okt o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa
Myslim ze ano
23. okt o 07:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre rano....a zajtra pekne nutene klekarke zrejme po ine lieky.....uvidim co bude do rana :cry:
23. okt o 07:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 ....aj tebe dobree,...co sa dejee??
23. okt o 07:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha cele zleeee....ja neviem ci neziaduci ucinok alebo co...raz som ho uz brala a nic a teraz ja nevieeeem,uz sommyslelavecer ze koncim :cry:
23. okt o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 co sa stalo??? Ved tebe bolo uz ok nie:cry:
23. okt o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 ahoj je ti blbo? Ako dlho to beries? Mam vypady pamäti :neutral_face:
23. okt o 07:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa ano bolo,aj ked len 3dni,zas sa to poserkalo,citala som si letak a tam bol ten neziaduci ucinok,co myslite baby,ked je ten ucinok tak obtazujuci,je to dovod na zmenu lieku?
23. okt o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@umabell novy beriem mesiac a zeby teraz sa objavil neziaduci ucinok?
23. okt o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 ...jedna z chyb-nemala si si letak citat!!! To ti psych.nehovori? Hlavu hore....-:smile::sparkling_heart:ZVLADNEM TO,PREJDE TO,JE TO LEN POCIT!!!!:sparkling_heart:...hovor si to!!!! :heart_eyes::v::four_leaf_clover::rose::cherry_blossom:
23. okt o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@timea179 ...ale a aky?????
23. okt o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha nikdy necitam letaky,ale ta bolest bola taka ze som sa zlakla a nevedela som ci je to infarkt alebo co,nenormalne som sa vystrasila,potom som pomaly predychavala a zaspala som....ale vies co je zaujimave?ze ta bolest je len vecer
23. okt o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 ...aka to je bolest??
23. okt o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha na hrudniku,take pichanie,az som skoro nemohla dychat,Ale nejde mido hlavy ci moze byt po mesiaci neziaduci ucinok
23. okt o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 ..,podla mna nie!!! Neviem,to je moj nazor....pocuj?? To moze byt kludne aj od chrbtice....nestresuj...,skus ist na nejaku masaz....:v::ok_hand::revolving_hearts::see_no_evil::sunflower::four_leaf_clover::four_leaf_clover:
23. okt o 08:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha a keby som sla na rontgen hrudnika?potrebujem si byt ista ze tato cast je v poriadku
23. okt o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 ....skutocne!!!! Jednu vec som si aj ja na sebe vsimla,a musim to zmenit.....vsetko pripisujem hned vaznej chorobe,a potom som mimo...a som si vedoma toho,ze som zdrava,ano zdrava,pretoze som preklepnuta od hlavy po paty!!!! Dalsia vec,ako sa nastavim,tak budem-skus to aj ty!!! Pretoze....ako to,ked ti je dobre,tak ani nepomyslis na,nejaky neziad.ucinok....to by Ti bolo stale zle!!!! :four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:ver mi-su to vsetko len prechodne stavy!! A to pichanie je podla mna chrbat
23. okt o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 ....pocuj??? Ja som mala ovela horsie bolesti,pocity ako ty sama....isla som samozrejme (to by som nebola ja) k plucnej lekarke....povedala som jej vsetko...ja som si totiz sama stanovila plucnu trombozu....tak sa zacali vysetrenia....spirometria,rtg,dokonca CT pluc-diagnoza???? CISTE A PEKNE PLUCA!!!VYHLASILA MA ZA ZDRAVU....okej,zbytocne som bola presvietena,ale zase som sa upokojilaaa....no nadalej mam tie bolesti,.....tak povedala,ze spravne dychanie a stravovanie..lebo,ze to moze aj od zaludka vyzarovat!!!!
23. okt o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha nikdy som nic z chrbticou nemala,skusim ist zajtra k obvodnej nech mi da odporucanie na snimok,nech si budem na 100% ista.Dnes ale ad nezoberiem ci sa mi to vecer zas zopakuje.Ak ano tak myslim ze je to z ad.
23. okt o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 ..a dnes idem na masaz...:smile::kissing::kissing_heart:
23. okt o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@timea179 ..ale dr.ti len tak neda papier..musi mat podozrenie,ze nieco s plucami zlatko mas....u mna totiz boli nejake podozrenia...a neurolog ma poslal
23. okt o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha vidis....aj ja si chcem byt ista ze je to len psychickeho charakteru.Kym si nebudem ista ten strach tam bude.Nikdy som po takych lekaroch nechodila takma pekne povysetruju,a budem aj ja aj moja mysel kludnejsia.Lepsie sa mi budu zvladat uzkosti,Ja som taky clovek ze aspon co sa zdravia tyka chcem mat istotu
23. okt o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@timea179 ,....ja som taka ista!!! Mam 27 a kartu jak neviem kto...toto je presne to,..niekto sa boji vysok,pavukov ja sa bojim chorob.....potom to tak aj vyzeraa
23. okt o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@timea179 ...neboj sa!!!! :four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover: vsetko to dobre dopadne!!!! Uvidis....
23. okt o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha moja obvodna dava normalne.Ked jej poviem ze ta bolest sa opakuje tak si ma nezoberie na svedomie keby nieco.
23. okt o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok