• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

7. decembra 2016 
@ivett311 ...zacni..aby nebolo neskoro!!! :four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:
24. okt o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mm103 ja dnes vobec neviem ci mam ist do nemocnice ked mi to navrhne :cry:
24. okt o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby a napadaju ma take sibnute myslienky ktore ma otravuju ze ja sa aj tak nemam z coho tesit a vlastne na co sa mam tesit a taketo to je depresia ze? Stale si to snazim vytlct z hlavy ale stale ma ro naoadne a vtedy zacne ta hnusna uzkost zalieva ma pot stupaa mi cerven do tvare
24. okt o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa a už si šla k lekárovi?ak sa fakt tak zle cítiš tak skús ísť ak vieš že ti to pomôže...
24. okt o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mm103 len priatel s tym nesuhlasi :cry:
24. okt o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa a dôvod?domi nekukaj na nikoho len na seba ak ti povie že skočis z mosta tak skočis?tu ide o tvoje zdravie a pokiaľ vieš že ťa tam dajú dokopy tak určite choď...
24. okt o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bernusha ja som si prečítala strašne veľa článkov čo sa týka našich problémov a skoro všade píšu, že káva pri úzkostiach a úzkostných poruchách nie je vhodná, nakoľko kofeín dráždi nervovú sústavu, čo "nám dievčatám pomýleným" :grinning: neprospieva. Takže ja sa toho tiež držím a kávu už asi polroka nepijem a musím povedať, že mi ani vôbec nechýba. Miesto nej si dám kvalitný zelený čaj, ktorý má takisto povzbudivé účinky, len tak nedráždi.
24. okt o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@domkaaaa este si nebola u lekara??.? A priateľ nevidi ako ti je?? S cim nesúhlasí? Bez k lekarovi lebo dostaneš po riti! :confused:
24. okt o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mm103 ja viem ked aj mne samej sa tam nechce ist lebo uz som bola dva krat a nic mi nepomohli :cry:
24. okt o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@umabell uz idem ja chodim vzdy poobede leno tam je najmenej ludi
24. okt o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@domkaaaa sama vidis ako ti je... A Zálužie? Spytaj sa lekara ved takto nemôžeš predsa fungovat!! A preco nie si u lekara
24. okt o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa povefz lekárovi uplne vsetko co pises nam tu... Daj potom vedieť...
24. okt o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bulica od dnes to vyhadzujem z jedalnicka..:heart_eyes::heart_eyes::relaxed:
24. okt o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bernusha ja pijem kavu mne nic nerobí :wink::wink:
24. okt o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@umabell ..ani mne...:smiley:...skor dobre,lebo mam nizky tlak
24. okt o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bernusha akurát chlipkam:grin: a idem si zapalit, :wink::wink:
24. okt o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
JA milujem kávu a vsade píšu ináč..
24. okt o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. okt o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. okt o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, pociťovali ste na začiatku užívania Ad (5ty deň) vnútorný nepokoj? Zatiaľ Citalec 10, po týždni zvýšiť na 20 mg
24. okt o 11:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sahenka ...uplne v pohode,klud....:four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover::rose::cherry_blossom::sunflower::kiss:
24. okt o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bernusha snažím sa, len v pribalovom letáku je, že okamžite povedať lekárovi tak neviem :slight_smile: tie letáky sú pre strach :scream:
24. okt o 12:22  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júli 2012  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sahenka áno neboj a leták nečítaj...
24. okt o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@umabell jasné, že u každého je to individuálne, ako aj pri liekoch. Niekomu sadnú tie, inému druhé. Mne naozaj káva nerobila dobre, odskúšala som si to, a preto som ju prestala piť. Ale ja som nikdy nebola nejaká veľká kávičkárka. Viem však, že pre niekoho je priam "droga", a preto si ju dievčatá kľudne užívajte. :grinning: :slight_smile: :wink:
Vidíš, ako tu už pár dievčat spomínalo, nie je asi dobré čítať všetko na čo natrafíme, lebo 100 ľudí 100 chudí a aj každý odborník má na vec iný názor. "Uhol pohľadu". Ja som fakt čítala veľa príspevkov, kde pri psychických ťažkostiach nedoporučujú kávu, ako spomínala napr. aj fivulinka a timea. Ale každá sme predsa iná, jedinečná a tak treba k veci aj pristupovať. Prajem krásny a ničím nerušený deň kočky. :sunglasses:
24. okt o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sahenka netreba to citat!!!! :four_leaf_clover:
24. okt o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčence, videla som teraz jedno krásne kratučké video, kreslené o jednom dievčatku, ak chcete, kuknite, je to velmi krásne a zlaté..... (aj som si poplakala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...)....
Nájdete ho tu na tejto stránke, a je to asi 4. video s názvom

"Každý si v živote zaslúži stretnúť "svoju Máriu"".....

https://www.facebook.com/eduworld.sk/videos

Dufam, že sa vám bude páčiť.... :dizzy_face: ...
24. okt o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Baby tak v stredu zaluzie :cry::cry::cry: verim ze mi pomozu citim sa hrozne zle toto ma este viac polozilo lebo vsetci su prosti a maju predsudky ... A viete ako to nam uzkostnym ludom robi zle ked nas niekto nepochopi .... Prva veta maminy a co vodicak :cry: A co nato povie ocino ze som si to odlozila kks ved predsa nebudem nieconrobit za kazdu cenu prvorade je moje zdravie!!! Ked sa necitim dobre ... Mam taku hnusnu uzkost z tohto rozhodovania
24. okt o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte..Zdraviiim...Mozem sa opytat?? To ako dlho sa pribera z antidepresiv? To kebyze ich beriem cely zivot, tak cely zivot budem priberat? Alebo po case sa to ustali??? Mate s tym niekto skusenosti? Vopred dakujem :slight_smile:
24. okt o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Myslite si ze mi nejake ad sadnu aspon tak aby som dokazala fungovat? :cry: Nic ma nebavi ako urobim to ale nerobi mi to radost
24. okt o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok