• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

7. decembra 2016 
@umabell to fakt umka? Tak sa tesiiiiim :blush: Ja budem mat tento prothiaden a waldoxan :blush:
31. okt o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@umabell to ke to starsie ad ktore zabera skor? Citala som ze ludia pisu ze do tyzdna
31. okt o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Umka a beries len jeho? Nie si spava? Primarka vravela ze uvidime ci nebudem moc ospala ... Aku davku beeeies?
31. okt o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa ja mam Prothiaden a Sulpirid plus rivotril. Držím palce uvidis zaberie. Mne lekarka vravela ze niekedy sú tie staré ad lepšie.. Mne tiež nezaberal tie novšej generácie tak skúsila tieto a cítim Ssa super.. A escitil dali het?
31. okt o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa ja mám paretin seroxat a tiež zabral do cca dvoch týždňov no úplne fit sa necítim ale neboj dáme to beriem 38 deň dnes ráno 20 mg
31. okt o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@umabell aj mne primarka povedala ze tu ho davaju takmer kazdemu ze je dobre ad :blush: Escitil mi nechali zatial 10 mg neviem co s nim ale budem si ho pytat het
31. okt o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mm103 dame jasne ze dame :blush: Pekne som sa zamestnala nakremikovala vyzehlila lebo zajtra idem domov :blush:
31. okt o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@domkaaaa 25mg ráno a 25mg večer.. Nie som spava mne sa len zo začiatku hlava tocila ale prešlo to.. Keby si bola veľmi spava tak ho budeš brat len večer.. Mne tak lekarka tiež vravela ze keby som z neho nejaká ospala tak zmenime dávkovanie na vecer... Ja som v pohode... Zvykla som si uplne v pohodke... Ty ho len večer budeš brat.?
31. okt o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@umabell zatial vecer a uvidime co dalej podla mna ked ho budem dobre znasat tak aj rano zatial len vecer :blush:
31. okt o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@domkaaaa ano dobre ad patrí medzi tie úplne prvé Adecka... Lebo mne Cipralex escitil vôbec nezaberal.. Tak keď už nevedia asik co by dali dajú klasiku ale fakt klop klop mam sa super a to mi bolo ze riadne na prd...
31. okt o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mm103 daj tomu ešte čas neboj bude dobre.. Mne zabral do 2tyzdnoc Mavala som samozrejme výkyvy ale všetko je pootm na nas.. Dáme to babyyy:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:
31. okt o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@domkaaaa O JE PROTHIADEN 25 A NA ČO SA POUŽÍVA
Prothiaden 25 pôsobí tak, že zvyšuje v mozgu množstvo látok, ktorých nedostatok vedie k chorobnému smútku (depresii) a úzkostiam, prípadne ďalším príznakom duševných porúch. Prothiaden 25 zmierňuje a odstraňuje smútok u úzkostných a depresívnych pacientov, zbavuje ich úzkosti, zvyšuje ich fyzickú aktivitu, podporuje chuť do jedla a navracia záujem o každodennú činnosť, pri užití na noc podporuje spánok.
31. okt o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@umabell umka strasne si ma potesila :heart::heart::heart:
31. okt o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Taka mala cervena tabletka teraz mi ju dali
31. okt o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@domkaaaa Inac aj Valdoxan vyzera super. . . . Podobne Ako Prothiaden
31. okt o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa Ano maly cerveny zazrak
31. okt o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja im verim !!! Ja to dam kazdy ma tu podporuje uz to musim dat :blush::blush::blush:
31. okt o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa so mnou už tiež lekarka nevedela čo má robiť :grin::grin:tak mi dala prothiaden ešte mi vraví že iní ho už ani nedavaju a pozri tam u vás často.. Takze je osvedčený... Som myslela ze len ja ho hlcem:blush::blush:všetci iné ad a vidis už sme dve:relaxed:..
31. okt o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@domkaaaa jasne ze to dáš.. Ved si uz dala.... :raising_hand::raising_hand:
31. okt o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A vecer ta uspava led si ho das? ... No inak mne to aj bolo povedome led mi rano povedala ze mi ho da tak som vedela ze som to uz niekde pocula :blush: Dufam ze zajtra rano vstanem :joy::joy::joy:
31. okt o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa Aale Cosi neuspava. ja som ho uzila o siedmej a nic. . Rano vstavam O 5.30a som v pohodke. . mozno zo začiatku budeš trosku ospala ale nezaspis neboj mbe sa len ta hlava tocila ale prešlo to..
31. okt o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa vôbec sa nad tým nezamyslaj ze uspavaju lebo budeš nad tym zbytočne premýšľať.. Neuspia ta to neni na spanie je to adecko a basta..
31. okt o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
https://youtu.be/LRP8d7hhpoQ baby kraaasne vypocujte sii. :kissing_heart::kissing_heart:
31. okt o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@umabell verím Že zaberie ako má a že už nebudú zle dni ..
31. okt o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@umabell citam na co to je...myslim ze by mi tiez sadol....bohuzial zalezi to od lerkarky
31. okt o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@timea179 nooo mne nezaberal iné tak mi povedala ze skusi klasiku... Ze keby bývam v BA Tam by mi to určite nepredpisali..
Neviem.. Ale mne sadli chvala bohu... Ak tak to je všetko o biznise si myslim musia predpissovaz tie akože novej generácie a ked nezaberu tak idú po klasike... Neviem... Mozno sa mýlim..
31. okt o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@umabell určite áno v tomto máš pravdu všetko je o biznise... vedia možno niekedy čo pomôže ale nedajú a skúšajú presne ako atb a penicilín
31. okt o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@timea179 ty mas aké? Skus sa spýtať lekara co si o týchto mysli... Niektorí vravia ze majú veľa neziaducich ucinkov ale poviem ti okrem tej hlavy co sa mi tocila aj to prešlo som nemala absolutne nič čo u ostatných ad napr alventa u nej mi bolo celkom fajn ale strašne som sa potila ale v kuse leto zima stale vlasy mokré pribrala som z nej 14kg ale tak zvláštne nohy zadok nikde a vrch ako zápasník taka naliala vodou.... Neviem... Teraz som schudla až.moc ale to z escitilu.. Teraz som v pohode... Ale u každého asi inak samozrejme...
31. okt o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@umabell Jeeej, Umka, tak toto bolo tiež krásne naspievané Aleluja.... :slight_smile: :grinning: ... velmi sa mi to páčilo.... asi si to budem púšťať ....aj viackrát za den.... :slight_smile:
31. okt o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@umabell moja lek.by ani nahodou nepredpisala lieky ake chcem ja....preto moja obvodna mi zisti nejakeho lepsieho lekara a zisti aj kontakt.....mam pocut ze pri terajsej psychoske to strasne stagnuje,ja sa nikde neposuvam,len som ako keby udrziavana v stave aby som ako tak fungovala....uz preslo fakt vela casu aby som konecne pocitovala zlepsenie
31. okt o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok