• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

8. decembra 2016 
A toto je fotka clanku z anglictiny
13. nov o 04:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simka1454 ahoj podla mna mas tiez privela liekov ked som chodila k tej predtým lekarke takto isto ma dopovala.... Táto lekarka skoro odpadla.. Xanax a spitomin?nechápem túto kombináciu a dva druhy ad sa niekedy dávaju len neviem ci je to OK.. Moja tiez nie a nie znížiť davky ani zmeniť nic.. Ked som presla k tejto a menila mi lieky a mala som sa zle povedala ze to sú abstinenčné príznaky.. Prosím ta neboj sa zmeny zmen lekára viem aj ja so.m mala obavy z novej ze ma nepozná ako mi pomôže atd.. A pomohla mám jedny ad, plus rivo aj to polku a Sulpirid... A TIEŽ ti nechce znižovať toto nie su lekari beru nas ako tovar odid od neho uvidis zmeny?. Mas daleko k novej?
13. nov o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby ja som po včerajšku ko :( upne nič ma nevbavi ked niečo robim trasiem sa ťaha ma to len do postele a nič nerobiť :( som neskutočneeee unavena :/ zajtra to musim všetko na vizite povedať ... nechce sa mi ani len pod sprchu
13. nov o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa zlatko je také počasie na spanie pokiaľ si to organizmus vyžaduje tak lez je nedeľa oddychuj...
13. nov o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juliet86 presne ja mam taky problem chronicka bolest platnicky povysuvane napisem ti vecer
13. nov o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mm103 ked potom sa bojim že upadnem do depky :( vieš netreba sa skor premôcť?
13. nov o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juliet86 podľa mňa to ries s neurologom, ja chodím k neurologické a viem, že ťa moja dá zaoberá aj poruchami (bolesťami) chrbtice. Ľudia ju veľmi chvalia a veru k nej chodia z celého slovenska (myslím s bolesťami od chrbtice). Ja som tiež čítala už niekoľko článkov kde písali, že na chronické bolesti chrbta odporúčajú AD.
13. nov o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@umabell umka nebyvala si unavena? ja cely den zyyyvam :/ zajtra mi asi budu navyšovať lieky ked mi to nepomohlo na 100 % a bojim sa že potom už budem sať furt :D
13. nov o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simka1454 aku maš diagnozu?
13. nov o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa tak skús domi s niekým komunikovať.. Inak necítis sa takto vždy keď prídeš domov?Že nemáš ten pocit bezpečia ako na klinike...
13. nov o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už som naspať to so bola len jeden den doma. ... neviem či je to z toho že mi včera bolo zle a vylakala som sa alebo neviem s čim to suvisi :/
13. nov o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky neviete mi poradit nejakeho psychologa v Poprade,ktorý sa venuje uzkostiam,depresiam,panicka porucha,fobie,.....potrebujem chodit na individ. sedenia,...dik
13. nov o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa možno to je aj tým určite... teraz keď prežívame toto tak sa zlakneme všetkého aj keď nás kdesi pichne...A na klinike ti čo na to hovoria?
13. nov o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mm103 nepriznala som to lebo som sa bala že ma daju niekam samu na izbu pri nich a nenechaju ma tu na nadštandardnej izbe :/ lebo by si mysleli že to bola viroza aby som tu baby nenakazila :/ dnes už to prehanananie nemam ani vracanie zasa mam z toho depresiu :/ ach začarovany kruh
13. nov o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa neboj domi určite ťa dajú doporiadku ešte je to stále krátko...
13. nov o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mm103 len nemala by som už zlepšenie citit? zajtra sa budem nato pytať :slight_smile:
13. nov o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa zo začiatku som spavala ale mne to pomahalo len mba asi uspaval rivotril ale zvykla som si... Ja pijem aj kavu 3 denne a musim fungovať maleho do školy atd... Tak si pospi aj to pomaha... Kludne
13. nov o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@umabell vieš ked ja kavičku nemožem a to je ten problem že ledva prepletam nohy :D ... a hned stresujem ... ale budem dnes oddychovať už som porobila čo som mala :slight_smile: napišem ešte dennik a budem si čitať :slight_smile: odporučili mi prečitat si knihu ako žiť s neurózou fakt skvela kniha :slight_smile:
13. nov o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@umabell a ten prothiaden mam len 25 mg to je malo ... poviem nech mi to zvyšia :/
13. nov o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
baby ako vam je?
13. nov o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@domkaaaa ahoj,ja som spala ...unavena som nejaka,...zajtra idem k lekarke tak uvidim čo mi povie
13. nov o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slavkasobanska ja sa citim jak mechom uderena a do toho ta úzkosť :/ kedy už prejde kks ... idem robiť asi niečo ae tu fakt nemam čo :D dokedy tu bola kamoška bolo fajn ... bola tu tri hodky so mnou som sa citila ako na intraku :D
13. nov o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@slavkasobanska skus Adrianu Wzosovu, mne pomohla
13. nov o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@domkaaaa skus niečo robit,ja robim dekoracie na vianoce,tak mi prejde čas :slight_smile:
13. nov o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slavkasobanska a možem mať dva tyždne po liečeni ešte taku deku?
13. nov o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa a na akom liečeni si bola??v nemocnici?
13. nov o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slavkasobanska som v nemockea dnes prišla depka zasa :( alebo je to uzkosťja už ani neviem :(
13. nov o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slavkasobanska som tu 2 tyždne mže to ešte byť?
13. nov o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@domkaaaa no neviem ake liekz ti davaju,..ja som sa vratila y nemocnice v piatok,bola som tam necele 4 týždne no uskosti prešli,ale menili mi skoro všetky lieky..a kde si?? Ja som bola v L. Mikulaši..
13. nov o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Viete mi niekto poradit??som na pol. inv.dochodku 45%,po terajšej hospitalizacii,mam od psychiatra z nemocnice depresivna porucha tažka,fobicka porucha a panicka porucha,agorafofia,..myslite si že mam požiadat o prehodnotenie invidity??tohto roku mi ešte odstranili žlčnik a pred niekolkými rokmi aj maternicu a jeden vaječnik,..len neviem ako sa to robi,..mame niekto skusenosti??dakujem
13. nov o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok