Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

juliet86
13. nov 2016

A toto je fotka clanku z anglictiny

umabell
13. nov 2016

@simka1454 ahoj podla mna mas tiez privela liekov ked som chodila k tej predtým lekarke takto isto ma dopovala.... Táto lekarka skoro odpadla.. Xanax a spitomin?nechápem túto kombináciu a dva druhy ad sa niekedy dávaju len neviem ci je to OK.. Moja tiez nie a nie znížiť davky ani zmeniť nic.. Ked som presla k tejto a menila mi lieky a mala som sa zle povedala ze to sú abstinenčné príznaky.. Prosím ta neboj sa zmeny zmen lekára viem aj ja so.m mala obavy z novej ze ma nepozná ako mi pomôže atd.. A pomohla mám jedny ad, plus rivo aj to polku a Sulpirid... A TIEŽ ti nechce znižovať toto nie su lekari beru nas ako tovar odid od neho uvidis zmeny?. Mas daleko k novej?

domkaaaa
13. nov 2016

Baby ja som po včerajšku ko :( upne nič ma nevbavi ked niečo robim trasiem sa ťaha ma to len do postele a nič nerobiť :( som neskutočneeee unavena :/ zajtra to musim všetko na vizite povedať ... nechce sa mi ani len pod sprchu

mm103
13. nov 2016

@domkaaaa zlatko je také počasie na spanie pokiaľ si to organizmus vyžaduje tak lez je nedeľa oddychuj...

verokuruc
13. nov 2016

@juliet86 presne ja mam taky problem chronicka bolest platnicky povysuvane napisem ti vecer

domkaaaa
13. nov 2016

@mm103 ked potom sa bojim že upadnem do depky :( vieš netreba sa skor premôcť?

bulica
13. nov 2016

@juliet86 podľa mňa to ries s neurologom, ja chodím k neurologické a viem, že ťa moja dá zaoberá aj poruchami (bolesťami) chrbtice. Ľudia ju veľmi chvalia a veru k nej chodia z celého slovenska (myslím s bolesťami od chrbtice). Ja som tiež čítala už niekoľko článkov kde písali, že na chronické bolesti chrbta odporúčajú AD.

domkaaaa
13. nov 2016

@umabell umka nebyvala si unavena? ja cely den zyyyvam :/ zajtra mi asi budu navyšovať lieky ked mi to nepomohlo na 100 % a bojim sa že potom už budem sať furt :D

domkaaaa
13. nov 2016

@simka1454 aku maš diagnozu?

mm103
13. nov 2016

@domkaaaa tak skús domi s niekým komunikovať.. Inak necítis sa takto vždy keď prídeš domov?Že nemáš ten pocit bezpečia ako na klinike...

domkaaaa
13. nov 2016

už som naspať to so bola len jeden den doma. ... neviem či je to z toho že mi včera bolo zle a vylakala som sa alebo neviem s čim to suvisi :/

slavkasobanska
13. nov 2016

Kočky neviete mi poradit nejakeho psychologa v Poprade,ktorý sa venuje uzkostiam,depresiam,panicka porucha,fobie,.....potrebujem chodit na individ. sedenia,...dik

mm103
13. nov 2016

@domkaaaa možno to je aj tým určite... teraz keď prežívame toto tak sa zlakneme všetkého aj keď nás kdesi pichne...A na klinike ti čo na to hovoria?

domkaaaa
13. nov 2016

@mm103 nepriznala som to lebo som sa bala že ma daju niekam samu na izbu pri nich a nenechaju ma tu na nadštandardnej izbe :/ lebo by si mysleli že to bola viroza aby som tu baby nenakazila :/ dnes už to prehanananie nemam ani vracanie zasa mam z toho depresiu :/ ach začarovany kruh

mm103
13. nov 2016

@domkaaaa neboj domi určite ťa dajú doporiadku ešte je to stále krátko...

domkaaaa
13. nov 2016

@mm103 len nemala by som už zlepšenie citit? zajtra sa budem nato pytať 🙂

umabell
13. nov 2016

@domkaaaa zo začiatku som spavala ale mne to pomahalo len mba asi uspaval rivotril ale zvykla som si... Ja pijem aj kavu 3 denne a musim fungovať maleho do školy atd... Tak si pospi aj to pomaha... Kludne

domkaaaa
13. nov 2016

@umabell vieš ked ja kavičku nemožem a to je ten problem že ledva prepletam nohy :D ... a hned stresujem ... ale budem dnes oddychovať už som porobila čo som mala 🙂 napišem ešte dennik a budem si čitať 🙂 odporučili mi prečitat si knihu ako žiť s neurózou fakt skvela kniha 🙂

domkaaaa
13. nov 2016

@umabell a ten prothiaden mam len 25 mg to je malo ... poviem nech mi to zvyšia :/

domkaaaa
13. nov 2016

baby ako vam je?

slavkasobanska
13. nov 2016

@domkaaaa ahoj,ja som spala ...unavena som nejaka,...zajtra idem k lekarke tak uvidim čo mi povie

domkaaaa
13. nov 2016

@slavkasobanska ja sa citim jak mechom uderena a do toho ta úzkosť :/ kedy už prejde kks ... idem robiť asi niečo ae tu fakt nemam čo :D dokedy tu bola kamoška bolo fajn ... bola tu tri hodky so mnou som sa citila ako na intraku :D

kachita
13. nov 2016

@slavkasobanska skus Adrianu Wzosovu, mne pomohla

slavkasobanska
13. nov 2016

@domkaaaa skus niečo robit,ja robim dekoracie na vianoce,tak mi prejde čas 🙂

domkaaaa
13. nov 2016

@slavkasobanska a možem mať dva tyždne po liečeni ešte taku deku?

slavkasobanska
13. nov 2016

@domkaaaa a na akom liečeni si bola??v nemocnici?

domkaaaa
13. nov 2016

@slavkasobanska som v nemockea dnes prišla depka zasa :( alebo je to uzkosťja už ani neviem :(

domkaaaa
13. nov 2016

@slavkasobanska som tu 2 tyždne mže to ešte byť?

slavkasobanska
13. nov 2016

@domkaaaa no neviem ake liekz ti davaju,..ja som sa vratila y nemocnice v piatok,bola som tam necele 4 týždne no uskosti prešli,ale menili mi skoro všetky lieky..a kde si?? Ja som bola v L. Mikulaši..

slavkasobanska
13. nov 2016

Viete mi niekto poradit??som na pol. inv.dochodku 45%,po terajšej hospitalizacii,mam od psychiatra z nemocnice depresivna porucha tažka,fobicka porucha a panicka porucha,agorafofia,..myslite si že mam požiadat o prehodnotenie invidity??tohto roku mi ešte odstranili žlčnik a pred niekolkými rokmi aj maternicu a jeden vaječnik,..len neviem ako sa to robi,..mame niekto skusenosti??dakujem