• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Depresia. Ako sa jej najrýchlejšie zbaviť?

27. júla 2017 
Kamilka ja som tak trpela pol roka :confounded: a pondelok a utorok :confounded:
10. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamilka kolko mas rokov?
10. dec 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky-kamilka vsetky sme tým´presli-ale nevahaj a smer doky.beries vlastne nejake lieky?
10. dec 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neberiem nic co sa tyka liekov
filipal mi radila jedno zariadenie neviem ci prave tam by som zavolala ono je to ais v podstate jedno kam len proste ist tam kde to nie je na dlhe objednavanie ci cakanie
10. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje zlato-tak zavolaj nevahaj-fakt je to zle ked Ta to dlhsie suzuje poznam to-a keby ma to chytilo teraz hned idem na AD a necakám 2,5 roka-trubka jedna
10. dec 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano ved skusim dnes sa objednat ..skusim
teraz som v praci tak to nejde az budem tu sama
10. dec 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kami a si z BA?
10. dec 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes je konecne krajsie pocasie ako vcera :slight_smile:
10. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano zazvorka
10. dec 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja co som bola u 1 psychiatricky,co ju u obvodnej vychvalovali,tak som ju musela zmenit.Bolo to jednak zbytocne daleko a plno ludi :confounded: teraz som v podstate spokojna.Zaplatim si 10 er a idem presne nacas,
10. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazvorka poslala som IP
10. dec 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamilka uz som ti odpisala.Bola som u doktorky pre vysledky z krvi.
10. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :wink:
10. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru Srdcko, sme tu nocni a denni vtaci! :slight_smile:
najlepsia diskusia byva vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Hroska, napis, ako si dopadla!

a ako sa vam vsetkym dari?
10. dec 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile:

no takze mam zasoby Citalopramu na pol roka :grinning: aj frontin mi pribalila, no zlatá to žena..

pozeram ze ste ako ďatle /kokos to je slovo - aj mamy som sa musela pytat ako sa povie mnozne cislo od "ďateľ"/ :grinning: :grinning: :grinning: bo som si to mylila s tym ovocim :grinning: no ja som trúúba :grinning:
chcela som tym povedat ze som ani nestihla precitat co ste tu vsetko naťukali :slight_smile:

aky mate deň, žienky..?
dnes konečne pekné počasie, hadam nam do Vianoc aj nasneží, čo poviete?? :wink:
10. dec 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,baby tie co dlksie beriete AD moze mi po case prist znovu blbo???? tieto nove AD beriem vyse mesiaca bolo mi celkom fajn no vcera a dnes mi je neako blbo,,,je to normalne??? juj keby som uz konecne v poho bola :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,, ako sa vam vsetkym dari???? ja sa ucim no som mimo :confounded: ,,,vsetko sa mi pletie :stuck_out_tongue_closed_eyes: pekny den vam prajem :wink:
10. dec 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka a ja rozmyslam, ze aky je datel vtak?.... denny, ci nocny... :grinning: :grinning:
myslela som, ze je to reakcia na moj prispevok.... :pensive:
10. dec 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Filipal :grinning: :grinning: :grinning:

no este len pridem uz sa bavim :grinning: a chcela som sa spytat, zavislost na frontine mi nehrozi pokial by som brala iba obcas??
mam ten frontin 0,5mg
10. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka, kludne ho ber...nehrozi, ak ho budes brat spociatku pravidelne a postupne ked zaberu AD, ho uz nebudes potrebovat... mozno obcas... :slight_smile:

Alika, to je normalka po mesiaci...mne to trvalo 4 mesiace, neboj! :wink:
10. dec 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa teda hlasim do sluzby k vam :grinning: tento smajlo mi je uplne nesympaticky vystihuje vsetky tie zenske z reklam a filmu a magazinov pre zeny
10. dec 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamilka, pocuvaj ty mas dobru depku! :grinning:
10. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nieeeeeee ja som uplne ze najpohodovejsia na svete :zipper_mouth:
10. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :slight_smile:
Čo vy vôbec nespíte či čo tu bolo nejako rušno :slight_smile: U nás dnes veru nebol pekny deň pomračené a vietor ale čo už. Ináč dnes celkom v pohode.
Kamilka prečo tak dlho váhaš máš malú dcerku už len kvôli nej si mala dávno byť u lekára tak sa nakopni :slight_smile:
Zuzka berieš frontin0,5 jednu či ako ja beriem ráno polovicu z 0,25 a niekedy aj večer
Hroška ako sa darí ako bolo u lekára :slight_smile:
Pozdravujem všetky dievčatá držte sa
10. dec 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maria ahoj uz som nakopnuta mam termin buduci tyzden
10. dec 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filipal diik,,,som sa bala ze mi AD asi nezaberaju ako maju :stuck_out_tongue_closed_eyes: v pondelok idem k dr na kontrolu tak uvidim,,,,aky ste mali den??? ja zas robim vsetko mozne len aby som sa ucit nemusela :sweat_smile: som za kravu vsak sa dosmejem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No slava kamilka-super ze mas termin-len sa nad tým nestresuj uz od teraz-satci den predtým ako ja vzdy ked idem k dokymu :frowning2:
filipal s Tebou popisat naraz-tak to by sa stal asi zazrak :grinning:
Zuzka frontin pohoda-ja som vysadila z jedneho dna na druhý a necitila som ziadne abstaky :slight_smile:
alika54-asi je mesiac malo kým sa to ako tak utrasie a budu len tie lepsie dni-tak aj polroka
maria62-som rada ze dnes Ti je fajn
hroska a Ty sa kde flakas-ci bolo dobre u dokyho a sla si oslavovat?
10. dec 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, no ja neviem ci mozem tu 0,5 frontinu uzivat aj tak ze si dam z nej len polku :confounded:
Maria, ja som si ho dala predpisat, ale neberiem ho. Chcem ho mat zatial v zalohe ak by mi nahodou bolo horsie, ale zatial vsetko z prehladom vykrývam :grinning: to mam iba ako poistku "kdyby něco" :wink:
10. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretvarovat sa pred druhymi len aby o teba nik len nezakopaval ci ta neobchadzal je veru velmi tazke a tak sa snad budem sa moct spravat spontanne a bez kontrolovania sa ako sa tvaarim ako posobim a byt sama sebou.
10. dec 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi-mozes aj polku-ja som mala frontin 0,25 takze to mas ako polku 0,5. :grinning:
10. dec 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok