Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

zazvorka
10. dec 2009

Kamilka ja som tak trpela pol roka 😖 a pondelok a utorok 😖

zazvorka
10. dec 2009

Kamilka kolko mas rokov?

srdcko81
10. dec 2009

Ahojte babky-kamilka vsetky sme tým´presli-ale nevahaj a smer doky.beries vlastne nejake lieky?

kamilka.c
10. dec 2009

nie neberiem nic co sa tyka liekov
filipal mi radila jedno zariadenie neviem ci prave tam by som zavolala ono je to ais v podstate jedno kam len proste ist tam kde to nie je na dlhe objednavanie ci cakanie

srdcko81
10. dec 2009

Moje zlato-tak zavolaj nevahaj-fakt je to zle ked Ta to dlhsie suzuje poznam to-a keby ma to chytilo teraz hned idem na AD a necakám 2,5 roka-trubka jedna

kamilka.c
10. dec 2009

ano ano ved skusim dnes sa objednat ..skusim
teraz som v praci tak to nejde az budem tu sama

zazvorka
10. dec 2009

Kami a si z BA?

zazvorka
10. dec 2009

Dnes je konecne krajsie pocasie ako vcera 🙂

kamilka.c
10. dec 2009

ano zazvorka

zazvorka
10. dec 2009

Ja co som bola u 1 psychiatricky,co ju u obvodnej vychvalovali,tak som ju musela zmenit.Bolo to jednak zbytocne daleko a plno ludi 😖 teraz som v podstate spokojna.Zaplatim si 10 er a idem presne nacas,

kamilka.c
10. dec 2009

zazvorka poslala som IP

kamilka.c
10. dec 2009

http://www.zdravie.sk/index.php?m=667&filter=&k...
co z toho ...ale je toho omnoho viac

zazvorka
10. dec 2009

Kamilka uz som ti odpisala.Bola som u doktorky pre vysledky z krvi.

kamilka.c
10. dec 2009

Dakujem 😉

filipal
10. dec 2009

veru Srdcko, sme tu nocni a denni vtaci! 🙂
najlepsia diskusia byva vecer 😝 😀

Hroska, napis, ako si dopadla!

a ako sa vam vsetkym dari?

zuzkazguriska
10. dec 2009

ahojte kočky 🙂

no takze mam zasoby Citalopramu na pol roka 😀 aj frontin mi pribalila, no zlatá to žena..

pozeram ze ste ako ďatle /kokos to je slovo - aj mamy som sa musela pytat ako sa povie mnozne cislo od "ďateľ"/ 😀 😀 😀 bo som si to mylila s tym ovocim 😀 no ja som trúúba 😀
chcela som tym povedat ze som ani nestihla precitat co ste tu vsetko naťukali 🙂

aky mate deň, žienky..?
dnes konečne pekné počasie, hadam nam do Vianoc aj nasneží, čo poviete?? 😉

alika54
10. dec 2009

ahojte,,,,baby tie co dlksie beriete AD moze mi po case prist znovu blbo???? tieto nove AD beriem vyse mesiaca bolo mi celkom fajn no vcera a dnes mi je neako blbo,,,je to normalne??? juj keby som uz konecne v poho bola 😝 ,,, ako sa vam vsetkym dari???? ja sa ucim no som mimo 😖 ,,,vsetko sa mi pletie 😝 pekny den vam prajem 😉

filipal
10. dec 2009

Zuzka a ja rozmyslam, ze aky je datel vtak?.... denny, ci nocny... 😀 😀
myslela som, ze je to reakcia na moj prispevok.... 😔

zuzkazguriska
10. dec 2009

Filipal 😀 😀 😀

no este len pridem uz sa bavim 😀 a chcela som sa spytat, zavislost na frontine mi nehrozi pokial by som brala iba obcas??
mam ten frontin 0,5mg

filipal
10. dec 2009

Zuzka, kludne ho ber...nehrozi, ak ho budes brat spociatku pravidelne a postupne ked zaberu AD, ho uz nebudes potrebovat... mozno obcas... 🙂

Alika, to je normalka po mesiaci...mne to trvalo 4 mesiace, neboj! 😉

kamilka.c
10. dec 2009

aj ja sa teda hlasim do sluzby k vam 😀 tento smajlo mi je uplne nesympaticky vystihuje vsetky tie zenske z reklam a filmu a magazinov pre zeny

filipal
10. dec 2009

Kamilka, pocuvaj ty mas dobru depku! 😀

kamilka.c
10. dec 2009

ja ??? 😀 😀 😀 😀 nieeeeeee ja som uplne ze najpohodovejsia na svete 🤐

maria62
10. dec 2009

Ahojte babenky 🙂
Čo vy vôbec nespíte či čo tu bolo nejako rušno 🙂 U nás dnes veru nebol pekny deň pomračené a vietor ale čo už. Ináč dnes celkom v pohode.
Kamilka prečo tak dlho váhaš máš malú dcerku už len kvôli nej si mala dávno byť u lekára tak sa nakopni 🙂
Zuzka berieš frontin0,5 jednu či ako ja beriem ráno polovicu z 0,25 a niekedy aj večer
Hroška ako sa darí ako bolo u lekára 🙂
Pozdravujem všetky dievčatá držte sa

kamilka.c
10. dec 2009

maria ahoj uz som nakopnuta mam termin buduci tyzden

alika54
10. dec 2009

filipal diik,,,som sa bala ze mi AD asi nezaberaju ako maju 😝 v pondelok idem k dr na kontrolu tak uvidim,,,,aky ste mali den??? ja zas robim vsetko mozne len aby som sa ucit nemusela 😅 som za kravu vsak sa dosmejem 😝

srdcko81
10. dec 2009

No slava kamilka-super ze mas termin-len sa nad tým nestresuj uz od teraz-satci den predtým ako ja vzdy ked idem k dokymu ☹
filipal s Tebou popisat naraz-tak to by sa stal asi zazrak 😀
Zuzka frontin pohoda-ja som vysadila z jedneho dna na druhý a necitila som ziadne abstaky 🙂
alika54-asi je mesiac malo kým sa to ako tak utrasie a budu len tie lepsie dni-tak aj polroka
maria62-som rada ze dnes Ti je fajn
hroska a Ty sa kde flakas-ci bolo dobre u dokyho a sla si oslavovat?

zuzkazguriska
10. dec 2009

dievcata, no ja neviem ci mozem tu 0,5 frontinu uzivat aj tak ze si dam z nej len polku 😖
Maria, ja som si ho dala predpisat, ale neberiem ho. Chcem ho mat zatial v zalohe ak by mi nahodou bolo horsie, ale zatial vsetko z prehladom vykrývam 😀 to mam iba ako poistku "kdyby něco" 😉

kamilka.c
10. dec 2009

pretvarovat sa pred druhymi len aby o teba nik len nezakopaval ci ta neobchadzal je veru velmi tazke a tak sa snad budem sa moct spravat spontanne a bez kontrolovania sa ako sa tvaarim ako posobim a byt sama sebou.

srdcko81
10. dec 2009

zuzi-mozes aj polku-ja som mala frontin 0,25 takze to mas ako polku 0,5. 😀