Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

esselte
24. nov 2016

@ivka1302 môžeš mi ho poslať do ip? ďakujem

ivka1302
24. nov 2016

Dievcata mam otazku ohladne menzesu vzdy som mala pravidelny a trval mi 3-4dni🌺🌺🌺ale posledne mesiace krvacam skoro cely mesiac nie vela viem kedy mam svoje 4dni ale predtym vzdy rano a vecer krvacanie asi dva tyzdne neviem cim to moze byt😘🌺😘😘❤️❤️Bez menzesu som asi 12 dni v mesiaci😂😂😂😂

ivka1302
24. nov 2016

@esselte Napisem sem aj pre druhe kocky🌺🌺🌺😘😘Dufam ze na nic nezabudnem lebo som tu raz pisala recept a zabudla som na prasok do peciva😘🌺🌺🌸🌸. JABLKOVO KARAMELOVY😘🌺🌺🌺🌺CESTOV: 25 dkg polohrubej muky 25 dkg praskoveho cukru 6 vajicok 1 dl oleja 3/4 prasok do peciva 6 lyzic vody 😘🌺🌺🌺8 jablk skoricovy cukor vanilkovy cukor 1 maslo a 1 salko uvarene na karamel (salko varim dve hodiny alebo si kup uz skaramelizovane) ❤️😘🌺🌺Na plech dame papier na pecenie na papier rozlozime nastruhane jablka s cukrom a skoricou (Ja davam do nich aj troska rumu) Na jablka vylejeme cesto a dame piect 250 280 c 🌺😘😘❤️❤️Po upeceni sa kolac prevrati na dosku jablkami navrch stiahne sa papier a necha sa vychladnut😘🌺🌺Nakoniec sa vymiesa maslo so salkom a natrie sa na kolac 😘🌺🌺Moze sa pokvapkat cokoladou alebo iba postruhanou cokoladou. Ja som skusila rozmiesat nugetu od ORION s troskou oleja a zohriatu som urobila na kolac strafiky. Nenatierat cely kolac cokoladou lebo je tepla a maslo by sa roztopilo🌺🌺😘😘😘🌸Je vyborny ku kavicke 😘🌺🌺🌺Urobim si ho na vianoce❤️😘😘🌺

esselte
24. nov 2016

@ivka1302 ďakujem

mm103
24. nov 2016

@esselte moja skús nepecenu mnamku zadaj len do google suprovy...

simka1454
24. nov 2016

dnes som to ct vyšetrenie zvládla,zo začiatku na mňa síce išiel taký divný pocit že sa mi troška triasli ruky ale potom som to rozdýchala a už bolo dobre a skoro by som tam aj zaspala. Dnes na mňa vplývalo aj počasie mala som také blbé myšlienky poobede ale pustila som sa do upratovania a celú obývačku som si upratala aj okno umyla.
Rovnako mám teraz pred menzesom tak asi už aj to sa na mne pripisuje a tiež som mala už dve noci otrasné sny.

slavkasobanska
24. nov 2016

@ivka1302 ahoj určite navštiv gynekologa,ja som mala tiež ten problem,ale dal mi lieky a upravilo sa to,....

ivka1302
24. nov 2016

@slavkasobanska Dakujem asi budem musiet❤️😘🌺🌺🌺

sahenka
25. nov 2016

Čaute dievčatá, ako sa dnes máte? Pozerám, že žiadne príspevky, nezvyk ;)

mm103
25. nov 2016

Aj ja ciham..😂 prišla som z práce a hrám sa s malou... len mám pred svojimi dňami som zrava a Okrem toho má zomierajú myšlienky sem tam nuž a je tu ale aj hnusne...

esselte
25. nov 2016

Ja som doteraz piekla synovi na narodeniny,tortu s čerešnami a cokoladou,kavovy kolac s piskotami,inac sa mam ok,trochu unavene

chen
25. nov 2016

ahojte dievcata,chcela by som sa spytat poradit...berem nove ad a aj lex 3 krat denne.nove ad ktore som nikdy nebrala.berem to 5 den a mam strasny pocit na vracanie.ci jem ci nejem,po jedle.cely den.mam chut aj jest no ten pocit mi neda.viete mi nieco poradit?mate stym skusenost niekto?dakujem moc

mm103
25. nov 2016

Ahojte kočky,akurat čítam na diva.sk článok o tetanii a následnu diskusiu.. ľudia majú naozaj veľmi predsudky pred adckami,nazory ako že otupuju prežívanie,su z nich samovraždy a sú na cely život nehovoriac o tom,ze je to des žiť s po a tetaniou lebo to je len prežívanie a nie život... každopádne zisťujem že to majú skutočne čoraz viac mladí ľudia do tridsiatky . Keď mám blbé dni ako dnes mám blby večer uvažujem či to naozaj prežívanie nie je a začínam byť z toho smutná,no stále v kútiku duše verím že jednoducho budem ako predtým...Inak čítala som už aj názor že v Amerike pojem tetania neexistuje len po pretože je to to isté a aj tetania sa rieši adckami...

mm103
25. nov 2016

@chen môže to byť aj vedľajší účinok ak by to neprešlo určite by som zašla za dr..menila ti ad?

umabell
25. nov 2016

@mm103 ahoj odporúčam necitaj... Vazne.. Ja ti poviem mne adecka zachranili život vážne.. Nebyť vtedy nich uz tu nie som mala som dokonca napisany list na rozlúčku fuj😳vzdy budu ludia co budu odsudzovať ad tak teda nech vymyslia niečo ine všetci ti mudrlanti... A ja neprezivam ja teraz konečne zijem...neboj my sa z toho dostaneme😊😊😊necitaj negatívne veci... Zober si sama na sebe keby si ich nemala... Aj na by som najradšej bola zdravá ako predtým ale hold život je raz taky a tam hore nam nadeli tolko co zvladneme... Ludia maju horsie choroby... A pre niečo to mame len same musime prist na to preco.. Objimam ta 🍀🍀💗

umabell
25. nov 2016

@chen ahoj to este krátko uzivas môžu sa prejavovať priznaky tvojej uzkosti alebo toho naco sa liečis.. Treba vydržať... 😉

mm103
25. nov 2016

@umabell ďakujem zlatko ako vždy máš pravdu...💓

junova
25. nov 2016

Ja poznám ľudí čo brali antidepresíva a už ich neberú, pretože sú už ok, napríklad qidko. Veľa ľudí funguje aj na nich a žijú nielen prežívajú. Taká Kristina Farkasova, má dvojičky, píše knihy, hrá v seriáloch, Marek Vašut berie antidepresíva a stále točí nové filmy, Richard Muller je roky na liekoch a teraz má turné. Iba Janko Kroner je zle na tom. Určite aj antidepresíva majú veľa nežiaducich účinkov ale mnohým z vás aj pomohli. Sú ľudia, ktorí majú po nich samovražedné myšlienky ako Ivka preto ich vysadila. Určite nie je ľahké žiť s toutou chorobou ale sú aj horšie. Je dôležité, že fungujeme, treba pozitívne mysliet a vsetko bude dobré.

junova
26. nov 2016

Tak predsa mám v mobile jednu foto torty, čo som piekla. Dcéra ju odfotila, keď som ju zdobila. Potom som ju samozrejme dala na pekný podnos stuhnúť do chladničky. Ako sa dnes máte? Ametyst, Domka dlho ste sa neozvali.

evak12
26. nov 2016

ahojte,ja sa mam dnes dost zle,asi depka,len cely den polihujem,bojim sa aby sami to nevratilo,ale to v ziadnom pripade nechcem,co myslite dievcata,moze to byt tym,ze beriem tri ad plus rivo?chodim do prace a vcera som mala dvanastku,ja uz neviem co si mam o tom vsetkom mysliet,vecer si naplanujem co by trebalo porobit a na druhy den bum ...prosim,poradte co vy nato,dakujem

lenieta25
26. nov 2016

Ake AD uzivas? A rivo ako casto a ako dlho

flakulka
26. nov 2016

baby možem si dať paraleen alebo čo na bolesť hlavy?? asi ma bolí z elicei dnes som vzala 1 tabletku a asi po hodine príšerná boleť a trvá celý deň -je to v nežiaducich účinkoch

evak12
26. nov 2016

ahoj lenieta,uzivam od maja rano,obed alventu,plus rano rivo,vecer nykob a valdoxan,rivo som zacala brat az v juli,v auguste ...ale dam si niekedy aj polku na obed,myslim riva,dakujem

mm103
26. nov 2016

Ahojky kočky tak dnes maratón až teraz som si sadla a ešte strážim do rána bejby 😉 tak ma bolí chrbtica že až,moze byť že mi z toho akoby behá mráz po chrbte? už sa bojím či nejde na mňa záchvatos alebo si treba len odpočinúť... mimochodom mám 5 dni do menzesu.

junova
26. nov 2016

Evka, možno je to len únava, klud. Veď si mala včera dvanastku, aj zdravý človek by bol unavený. Plus lieky určite tlmia. Neboj, bude dobre. Ja dnes tiež nič moc ale teším sa na pondelok. Idem na koncert. Pekný večer 🙂

mm103
26. nov 2016

@junova ďakujem ti veľmi pekne za povzbudenie si zlatá 😘

umabell
26. nov 2016

@flakulka ahoj ano môžeš aj ibalgin kludne ten ti lepsie zaberie kľudne aj ine lieky od bolesti 😊

umabell
26. nov 2016

@mm103 ahoj aj ja som unavena ako psisko ale zase sa pcasie zmenilo a mas aj pred kramami neboj das to... Jej ze babo aj na by som strážila heh a ako je staré?

mm103
26. nov 2016

@umabell má mesiačik a doobeda som strážila ešte jedno osemmesačne..sú to moje poklady aj s dcérkou..moje krsniatka a všetko dievčatka 😍😍😍 no musím to dat cítim že je to od chrbtice lebo sa mi to robí iba keď sa postavím...Som upratovala ako šialená dnes...som to asi prehnala 😂😂

ivka1302
26. nov 2016

mm103 Neboj to su hormony aj ja mavam take dni a hlavne teraz ked mam menzes skoro cely mesiac 😘🌺🌺🌺🌺Dnes sme boli vo Verone na vianocne nakupy super vsade krasna Vianocna vyzdoba a atmosfera. 🌺💞💞Skus si zacvicit a ponatahovat si chrbat a hlavne krcnu chrbticu🌺💞💞