Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

kamilka.c
16. dec 2009

taka otazocka....lieky a alkohol, asi nemozem vobec ze ?napriklad vino nie ze by som pila 😅 ale mame firemnu akciu na ktoru by som mala ist ci sa moze stat cosi kebyze si dam napriklad vino

hroska
16. dec 2009

Kami , ja osobne nepijem ani kvapku, ani nezjem likerovu bonbonieru, ale su tu kocky co si sem tam daju tak poharik vina....... Ale teraz v zaciatkoch, by som urcite neodporucala ziadny alkohol 🙄 , mozno casom ked budes stabilizovana a to uz si budes vediet rozhodnut sama 😉 😉

Joj pomenej sa pise, dievcata moje..........., ja sa citim tak celkom fajn, normalne fungujem, ale tiez sa mi nechce ani piect, upratovat.... proste len praca, deti a ucenie s nimi, kruzky s deckami a to je asi vsetko...., aj ked si myslim, ze by som zvladla aj viac, ale mam to tak v pazi, ze ked to nemusi byt, tak nato kaslem..... Zato vecer si vychutnavam TV, lebo pocas depky som nemohla nic, nic a nic, ani len sustredit sa na ten moj oblubeny TV, tak teraz vynahradzam. A hlava, ta sa my uz cisti 😨 ....... uz je celkom znesitelna, neprodukuje tie "science fictions", tak som rada..... 😅 😅 😅

kamilka.c
16. dec 2009

ajoj hroska ako ja alkohol vobec nepotrebujem mam problem popijat v kruhu znamych aj pri oslavach mne satci drzat cely vecer pohar jedn v ruke
len ze sa ide na tu akciu ze ci to nie je nevhodne na tie lieky ak si dam s nimi aspon symbolicky na tej akcii zaver roka lebo co im budem vysvetlovat beriem lieky a ake no na depresiu a uzkost 🙂
ale nesla by som tam kebyze nemusim...
malo pisete a ja vam tu zase nechem robit tapetarku 😀
ako dlho liecikujes hroska ?vsak ten pocit mam v pazi ja neviem odstranit
science fiction 😅 hroska ja som mimozemstan pridem ta kuk ? 😝

inkinka
16. dec 2009

kamilka, v pribalovych letakoch na oba Tvoje lieky je zakaz pitia alkoholu. Radsej nepokusat osud. Co sa tyka vysvetlovania, mozes povedat, ze beries antibiotika.

kamilka.c
16. dec 2009

ahoj inkinka vsak preto sa pyta lebo konzumacia alkoholu je vo vsetkych pribalovych liekoch zakazana
dokonca pri brani hak by sa nemalo fajcit ale toto je trochen ine nechcem pokusat ze sa mi nejako pohorsi
alebo znizim nejako tym posobenie liekov

kamilka.c
16. dec 2009

😅 😅 😅 😅 heh lebo ako sfetovana sa citim aj bez pozitia inich latok tak preto sa obavam 😀
mm si robil zo mna vcera srandicky nez sme sli spat fakt to bolo zvlastne hlavne po tej vecernej celej davke ale dnes to myslim znasam celkom ok nelietam po kancelarii nejak velmi 🙂

inkinka
16. dec 2009

kamilka, pri vsetkych to nepisu , to neber tak, ze radsej vsade daju zakaz alkoholu 😉

kamilka.c
16. dec 2009

baby ja sa cirim nejako zvlastne mam navaly a je mi nejako zle

monca007
16. dec 2009

ahojte kamilka ja mam prisny zakaz alkoholu a ani by som to nerobila podla mna alkohol a lieky nejdu dohromady v prvom rade aby sme sa uzdravili

kamilka.c
16. dec 2009

monci to bola len otazka planujem sa nejako aj vyhnut tomu stretnutiu len neviem ako sa z toho vykrutit
a uz neriesme ten alkohol len som sa opytala ci je to nebezpecne to je cele

povuma
16. dec 2009

ajojte......kamilka, super, ze uz mas lieky, uz len vydrzat kym zaberu.......ja sa priznam, obcas som si dala male pivo alebo deci vina, ale v zaciatkox nie, az ked som sa citila lepsie......ja som mala vyhovorku, ze beriem ATB, ked bol niekto doterny 😒 v zaciatkoch teraz budes mat prechodne mozno zle stavy, zhorsenie, ale vydrz, to je normalne 🙂

hroska, som rada, ze je ti lepsie.....ja mam navaly energie aj za troch, napeciem aj tebe?? 😅 kazde rano dakujem bohu, ze vstavam bez uzkosti a uzivam si to 😵 .....MM isiel kupit kapra, dame do mrazaku, tak uz mam aj vianocnu naladu 😵

kamilka.c
16. dec 2009

budem sa snazit povuma

kamilka.c
16. dec 2009

je mi strasne cuudne 😔

alika54
16. dec 2009

kami vydrz,,,,blbo a cudne byva kazdej na zaciatku liecby 😉 ,,,,

kamilka.c
16. dec 2009

a to mam ist dnes na nakup vianocneho jedla lebo potomm nemame uz kedy ma tam poranta v tom hypermarkete
to kazdej bolo tak zle ?

kamilka.c
16. dec 2009

ved to beriem len odvcera obeda vecer a dnes rano a poobede

alika54
16. dec 2009

juj no mne bolo priserne,,,ja som zhruba tyzden stravila len v postely a na caji,,,,aj ten som si nebola schopna sama uvarit 😝

kamilka.c
16. dec 2009

chcela som aby mi bolo lepsie no mam pocit ze sa citim po telesnej stranke uplne na dne sil este aj mma ide po mna do prace lebo ani domov by som normalne nedosla...

alika54
16. dec 2009

kami ked to na mna prislo tiez bola mamina po mna v praci lebo som mala pocit ze idem odpadnut alebo ze ma slak ide trafit,,,proste priserne stavy,,,ale bude fajn naozaj,,, 😉 ,,,tiaz ma takto baby povzbudzovali ze bude lepsie a ver mi prejde to,,,,ja som mala ale este tu smolu ze mi prve AD nesadli no tieto su uz fajn nastastie a ked je horsie frontin to isti 😅 😝

kamilka.c
16. dec 2009

no dufam ze to nebude moj pripad ze by mi malo byt este horsie a musela som to zmenit
toto su fakt stavy nech uz to prejde konecne
neviem ako zvladnem ten nakup

alika54
16. dec 2009

zvladnes bo musis,,,,inak mne nevyhnutne nakupy robil syn,,,bol zlatucky ze to zvladol,,,aj kvoli tomu som revala ze som neni schopna sa ani len o deti postarat 😔

filipal
16. dec 2009

Kamilka, este ti je zle? ja som mala ten Rivotril v kvapkach a nedavala som si ho cez den, iba na noc. aj ja som bola po nom ako opita. davala som si ho aj pri uzkosti. vacsinou doma podvecer. hlavne musis vydrzat, kym zaberie Sertralin. v novom roku uz budes na tom ovela lepsie 🙂
to uz dnes robite vianocne potravinove nakupy? vsak to sa este zje, nie? 😕 fiha Povuma, aj kapra? ja ho schvalne kupujem az tesne, aby som ho nemusela dat do mraznicky...
Inkinka, dlho si sa neozvala, co porabas? 😎

srdcko81
16. dec 2009

ahojte-hlasi sa zlikvidovane srdcko ☹ Srdcko nevie co so sebou tak vyrajbalo kupelnu a hajzlik vyslovene zubnou kefkou 😀 Nemala som naval prace tak som sa vypytala domkov a od desiatej do teraz som makala.Este mi treba umyt tu svoju mastnu hlavu a poliat orchidee.No a chrbtica mi povedala ze cau cau-uvidime sa o mesiac 😀 😝 .Tak som k.o.Ale na chvilu ze si idem posediet a idem na tie kvety a do sprchy. 😉
Ja vobec nepijem ako mi zacala PP a to som ani AD nebrala a nikomu som nic nevysvetlovala-co koho do toho nepijem a hotovo- 😠 a este sa mi to aj rýmuje. 😀
Inak ja ked som zacala brat AD-ja som fakt bola s tých liekov sprosta a ani som nic necitala a mne bolo tak na h... a tak som sla za dokym ze nech mi to okamzite zmeni a on mi povedal,ze to nemam z liekov ze mam destske davky a tak a ja som mu uverila a som si to zacala nahovarat a asi po 2 tyzdnoch to najhorsie preslo-ale az teraz sa tomu rehocem,ze ako ma ociganil 😀 a ja som bola zastanca necitat pribalove letaky-na net som nechodila-tak som nevedela a tak som mu to zozrala. 😀
kamilka-rivotril-Ti robi to ze si otapená a chce sa Ti spat-a to ostastneTi robi asi ten serotax ci co to beries.
A inak aku Ti urcili diagnozu-posli potom IP vecer si precitam.
Ostatne babky zdravim

inkinka
16. dec 2009

filipal, ja som len externista, nemusim pravidelne 😉 a inac som sa ozvala, len neviem, ako pomoct kamilke, ja nemam skusenosti...
kamilka, jeden chlapik povedal, ze Rivotril mu zachranil zivot!

alika54
16. dec 2009

srdcko si riadne aktivna dnes bola 😀 ,,,ja som hajzlik a kupelku este dokladne veru negabala 😝 a veru bolo by treba 😅 ,,,pekne oddychuj aj to treba,,,ja kukam s deckami rozpravku miesto toho aby som sa ucila 😝

filipal
16. dec 2009

Inkinka, aaale, ako? ved napis viac! 😨 😅
myslela som, comu sa venujes, ci chystas Vianoce, pestujes si zaujmy, alebo co....

Srdcko, jaj keby si byvala blizsie....keby si videla moju kupelnu....uz sa musim zaktivizovat! 🙄

hroska
16. dec 2009

Povuma dakujem Ti, aj ja som rada ze uzkosti Ta opustili 😉 😉 😉 a tie kolaciky by som brala veru 🙂 🙂. Ja by som Ti zas prisla povysavat, to ma bavi.... 😀 😀 😀.

Kamilka ja liecikujem od 16.6.2009 - zacala som brat Cipralex, ale bohuzial mi nezabral 😝 😝 , tak som po 6 tyzdnoch - 27.7.09 presla na Seroxat a ten nastastie zabral, ale stabilizovana sa citim az teraz v 5 mesiaci brania Seroxatu, dovtedy tie priznaky odchadzali pomalicky ale isto, jeden po druhom - najprv depresia a jej fyzicke prejavy, neskor uzkosti a nakoniec tie "science fictions" - teda tie negativne myslienky ...... Inak kami na tej fotke nevyzeras na mimozemstana, skor na modelku 😀 😀 😀
Filipal, Andy, Maria, Lenka, Kubaka, Alika, Monca, Inkinka, Srdcko, Soniada a vsetky co som zabudla pozdravujem a snezi aj u Vas ????😨 😨 😨 😵 😵 😵 😵

filipal
16. dec 2009

Hroska, uz mas trochu casu? ano, aj u nas snezi... 🙂 🙂 tesime sa 😅
ako pokracujes s darcekmi? a ostatne kocky, co ste kupili muzickom? 😕

alika54
16. dec 2009

som utekala hned do okna a aj u nas zacalo cosi podobne snehu poletovat 😀 ,,,,,ja mam pre mangela kozmetiku a vapku na auto-neviem ako sa to spravne pise 😅

filipal
16. dec 2009

Alika, neviem, co je to vapka... 😒 uz mas dobru ruku? vies s nou nieco robit? ja som dnes MM prikupila este zupan...