Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

lenka00
17. dec 2009

Ahoj holcicky 🙂 🙂 🙂 vsechny Vas moc zdravim, uz se bohuzel nemuzu moc zapojit do debaty, precetla jsem jen par prispevku dopredu...no, vidim, ze si povidate o uklizeni...tak to nemusim, ani kdyz nemam depku, uklizeno mam rada, ale nemuzu se donutit...treba me to i celkem stve,ale mame 2 kocicky a to bych opravdu musela uklizet kazdy den, protoze uz druhy den nejde vubec poznat, ze jsem neco delala a manzel taky moc na poradek neni,ale kdyz mu reknu, tak mi pomuze - to jo...no a ted pred stehovanim je doma jak po vybuchu, ale uz nemam moc motivaci to uklizet, kdyz vim, ze se do dvou mesicu budeme stehovat...bytecek je uz skoro hotovy, jeste ho vymalovat a dat nove zarubne a dvere a je skoro hotovo, tak se tesim...hlavne na to zarizovani 🙂 no, dnes se snad donutim umyt okna 😝 Venku nadherene nasnezilo, tak jsem zvedava co na to Vojtulka...

Kamilka...drz se, ty zacatky opravdu nejsou nic moc, me dalo zabrat ted jen zvyseni davky a to uz bych mela byt celkem zvykla...rivotril ti pomuze od uzkosti, tak se ho neboj brat, at se neptrapis...

JInak jsem si snad uz na to zvyseni zvykla, uz jsou ty uzkosti lepsi, tak si budu rikat jak psala srdcko, kazdy den bude lepsi a lepsi...mejte se vsechny, moc vsechny zdravim...Hrosku, filipal, srdco, Andy, Alika, Kamilku...drzte se

lenka00
17. dec 2009

Mercy...souhlasiiiim 😀 😀 😀 Srdcko, ale mas muj obdiv 😉 😉

monca007
17. dec 2009

ahojte ved mi baby upratujeme kazdy den len ti nasi chlapi nam robia bordel 😉 ja si koli tomu tazku hlavu nerobim do prace idem az po novom roku takze casu na upratovanie je dost a byt by mal sluzit nam nie mi bytu! 😵

srdcko81
17. dec 2009

no tak to Vám dakujem-akoze zato ze mám rada poriadok tak som pripad pre psychiatra? 😀 No co uz-inak sa tak nad tým zamyslite-ja aj ked som mala najhorsie stavy a som upratovala-tak som tým odburavala stres-dost ucinný liek-no proste ja neznesiem bordel.Nemozem za to-ale zase co sa týka varenia a hlavne pecenia-tak brrrrrrrr a obdivujem take zeny co pecu teraz pred sviatkami o stosest. 😝 to ja asi nikdy na to nebudem.

kamilka.c
17. dec 2009

ahojte vsetky vsetky
nesla som do prace od osmej rana som spala do 11tej..ze vas aspon pozdravim nevladzem ani pisat

monca007
17. dec 2009

no ja zasa rada varim niekedy navarim aj tri jedla za den piect musim kazdu sobotu niaky kolac manzel a deti su kolacovy maniaci aj ked ma piect nebavi srdcko to je ok ze mas rada poriadok aj mne vadi bordel len teraz som trosku leniva

zazvorka
17. dec 2009

Caute 🙂

kucminka
17. dec 2009

Ahojte.Ma niekto skusenosti s tabletkami Escitalopram Teva.Prave mi ich naordinovala moja psychologicka,ale chcem vedie nieci viac o tychto tabletkach.Ak mate niekto skusenosti,napiste,budem velmi rada.Dakujem.

alika54
17. dec 2009

kamilka ako moja???? zvladas neako??? neboj len vydrz 😔 ,,,,kucminka ja ich beriem a som spokojna 😉

srdcko81
17. dec 2009

🙂 Ahojte kocky-ja este papierujem a tak sa mi nechce-dneska bol narocný den-ale tak radsej si takto maknem a cez sviatky bude pokoj-uz si tu aj youtube pustam vseliake vykopávky stare ako John Secada,madonna a spominam ze ake to bolo pred 12 rokmi fajn-sladkých 16tnást-ziadna depka,cistý flegmatik a neuveritelná hadica 😀co lamala muzske srdcia az mi je smutno za tými casmi.Ale zase by som nemala manzela 😀 mojho zlateho 🙂

maria62
17. dec 2009

Ahojte babenky 🙂
Tak vy už upratujete vo veľkom no mne sa totalne nechce a ešte taká zima .Dnes u nás poriadne mrzlo a do rana nasnežilo takže zima ako má byť ale uvidíme či to vydrží do Vianoc.
Srdcko ten tvoj postup musím dať mojej dcere lebo jej veľmi upratovanie nevonia tak aby nabrala silu ale teraz sa snaží viac mi pomáhať.
Kamilka drž sa tie začiatky musíš vydržať a bude dobre a môžeš ostať doma či máš marodku hlavne aby si nebola sama máš pri sebe aj rodinu alebo kamarátky
Hroška ty si nerobila anjelikov s dievčatami museli byť zlaté a krásne vymrznuté 🙂
Filipal tak treba prísť na východ na sneh ked tam nemáte a asi ani tak nemrzne.
Pozdravujem všetky dievčatá držte sa pekný večer

alika54
17. dec 2009

kdeze vsetky ste???? som sa ucila to pravo a mam v tom riadny gulas 😝 ,,,

filipal
17. dec 2009

ahoj Ali, ja sa prave chystam pozerat Ordinaciu, muz je este na firemnej rozlucke, syn tiez isiel s kamaratmi...tak ja taka opustena idem k telke 😢

kamilka.c
17. dec 2009

ahojte len hlasim ze zijem na viac mi mozog nepracuje aby som napisala prepacte 😔

ejusaaa
17. dec 2009

Ahojte,vieme Ti poradit,ked uzivam antidepresiva,znizuje sa tym ochrana antikoncepcie?dakujem

alika54
17. dec 2009

filipal tak si sama bacujes,,,ja sledujem zas panelak 😉 ,,,inak moj mangel prisiel z rozlucky dnes na obed 😅 ,,,,kami som rada ze si sa ozvala,,,,,myslim na teba 😔 😉 ,,,,ejusaa ja som pri AD brala tiez antikoncepciu a no problem 😉

kamilka.c
17. dec 2009

aj my mame panelak a dookonca dve casti za sebou lebo sme pozerali reprizu zo vcera teda "pozerali" mm to pozerava
mala mala dnes vianocnu besiedku ja som mala zajtra firemnu poradu s akciou spojenu do zahranicia ale ospravedlnili ma chvalabohu a ani nejdem do prace zajtra nejde to.
ja som tak na sragolku zeby som vas vsetky vyobjimala

alika54
17. dec 2009

kami len pekne oddychuj,,,treba ti to 😉

kamilka.c
17. dec 2009

len sa citim tak sama a stale placem 😔 a tie triaskya tocaky su hrozne ☹ malinku si zobrali dnes moji rodicia k sebe do nedele 😔 😔 😔 😔 citim sa ako ho...o teraz je to proste tak hnevam sa na seba strasne tak bys omm potrebovala aby ma niekto chapal a pomohol mi aspon tym ze stoji pri mne ze mi rozumie ze by ma rozosmial a zmenil mi myslienky chvela by som niekam s blizkym niekym ist prec a nemysliet na nic zle citit oporu

hroska
17. dec 2009

ejusaaa ja viem - ak sa uzivaju AD, neznizuje to ucinok antikoncepcie 🙂 🙂 , ale musim Ti aj povedat, aby to bolo ferove, ze nie som lekarka, takze tak......

kocky este sa zastavim po ordinacii.... 🙂 🙂

alika54
17. dec 2009

kami a co mangel,,,,nepotpori ta? 😉 hroska tiez ordinacia? 😉

alika54
17. dec 2009

ok baby,,,,idem ja zasadnut opat ku kniham,,,tak pekny vecer,,,papa a Kami mas dalsi den za sebou a zas blizsie k tomu ze bude lepsie 😉 paaa a posielam ti silne objatie 😉

kamilka.c
17. dec 2009

dakujem alika za objatie tiez objimam

ejusaaa
17. dec 2009

Dakujem baby,ukludnili ste ma,ale ajtak pre istotu este zavolam zajtra dr.,lebo beriem troje lieky,tak nechcem do toho otehotniet...no uz bude po reklame,este ordinacia kusok,paaaaaa

hroska
17. dec 2009

Lenka, este, ze si sa ozvala 😨 a som rada, ze sa citis lepsie 😅 😅 😅 😵

Maria, tie moje dve "opice" boli vcera von so susedou, ktora ma psa, chodia jej "pomahat" vencit, co aj mne pomaha, ked nachvilku vypadnu... 😝 😀, mimochodom mentalna uroven tych mojich a susedinho psa sa nejako vyrazne nelisi, takze s tym psom si velmi dobre rozumeju 😀 😀 😀

Ejusaaa a Teba som tu medzi nami nejako nepostrehla 😨 😨 a nenapises nieco viac, aby to neostalo len pri tej antikoncepcii 😨 😨 😨 🙂

Alika veru, ordinaciu milujem...... 🙂 🙂 🙂

Filipal, tak sama ?.......😢 😢 ,este ze mame toho kona......

alika54
18. dec 2009

bre ranko,,,,vyspinkane??? ja chystam toho mojho sopliaka do skoly uz 😉 ,,,, dnes poobede idem este na kontrolu s rukou a uz mi to snad uzavru,,, no a potom hura sa opat ucit 😝 ,,,pekny den vsetkym prajem 🙂

srdcko81
18. dec 2009

Ahojte kocky-tak ako alika uz vsetko vies? 😉
filipal-aj to by som sem tam potrebovala ale vyzerá to na pondelok-ze budem sama.Máme mat kapustnicu a manzel pojde a ja som povedala,ze ja nepojdem aj tak nemozem hentie mastne vývary jest to za prve a sama baba medzi 30timi chlapmi ozratými tak to má tiez neláka.Radsej ked uz tak pojdem v utorok na akciu do Jasnej k otvoreniu tej novej lanovky-ak ste postrehli 😉 to nasa firma tam robila celu elektroinštaláciu a privody 🙂 ale to som sa este nerozhodla podla roboty uvidim-lebo mám toho momentálne dost.A máme super zamestnanca ved ktoby volal o 04.30 ráno a pýtal sa na blbosti? 😠 😠 Odvtedy nespím magor jeden-ked sa niekto nudi 😝 😝

ejusaaa
18. dec 2009

Ahojte,tak volala som dr a on povedal ze antidepresiva znizuju ochranu antikoncepcie... 😔 mam stanovenu diagnozu panicka porucha a uzkost...styri mesiace uzivam lieky,niekdedy je lepsie,niekedy horsie...

alika54
18. dec 2009

ejusaaa vidis zalezi asi ake,,,,ja som v poho aj AD brala a aj antikoncepciu,,,teraz ju uz sice nemozem no uplne s inych zdravotnych problemov 😝

hroska
18. dec 2009

ejusaa, to sa mi zda divne 😨 😨 😨 😨 😨 , Mozno Andy by vedela..... 😉
Ale zavolaj aj gyndosovi, ten by to mal vediet ...... a zatial bez paniky, ja beriem Seroxat tiez a kazdy mesiac mi meskaju minim. 5 dni..... 😝 😝