Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

timea179
20. mar 2017

@matag tiez asi 5 rokov bez jedinej prestavky,u mna nikdy nebolo tak dobre aby som mohla vysadit,myslim ze na liekoch budem uz vzdy.Dnes ti bolo ako?

matag
20. mar 2017

@timea179 no dnes 2 benzaky v praci, este to nezvladam bez nich ☹. Zacne sa mi motat hlava a koniec 😒

timea179
20. mar 2017

@matag ja za den tiez tolko benzaky a aj tak mi pride po nich zle

karkulka16
20. mar 2017

@eliska13 ahoj 🙂 ja som na túto deskusiu narazila pred pár rokmi, vtedy sa ešte len začínala :D A bola som na tom dosť zle.......a práve títo ľudia mi pomohli pretože som kvoli nim mala pocit spoluparičnosti a podpori......je síce pravda, že som teraz bola dlho mimo, lebo som bola v zahraničí, ale myslela som, že to takto funguje stále, že sa tuna ľudia snažia pomôcť jeden druhému 🙂 Ale vážim si tvoj názor 👍 peace🌹

ivka1302
21. mar 2017

😋❤😘🌺🌺🌺Ahojte vsetky dievcata a chlapec 🌺😘🌺🌺🌺Dnes som si preberala moje knizky ktore mam precitane a ktore chcem este citat a zrazu mi z jedej vypadol listok kde som si pisala datum narodenia tych vas ktore ste to tu zverejnili🌺🌺🌺😘😘🌺Pozrela som na tretie meno a coooo. .???🎂🎂🎂21. 3. JUNOVA 🌺😘🌺🌺vsak je to dnes🤗🤗🤗🤗😘🌺🌸🌸Zelame ti Junova vela vela zdravia vela lasky a nech v kazdm tvojom novom dni je nadprirodzeny Bozi zazrak ktory ta povedie tou spravnou cestou 🌺😘🌺🌺🌸🌸❤😘🍸🍸🍸🍸🍸🎂🎂🎂🎂Krasnu oslavu zelame 🍀🍀🍀🍀💐💐💐💐🍾🍾🍾🎂🎂🎂

ivka1302
21. mar 2017

@junova 💐🌺😘😘😘🍸🍾🎂🎂🎂🎂💝💝💝🌸🌸🌸

junova
21. mar 2017

@ivka1302 Ďakujem, Ivka😘

slnecnica333
21. mar 2017

@junova aj ja som minule myslela na teba ze si urcite marcova ako aj ja len som nevedela ci 20 alebo 21.aj ja ti prajem krasne narodeniny hlavne vela zdravia a stastia 🎂🍹🎁🌹🌹🌹heart::

junova
21. mar 2017

@slnecnica333 Ďakujem Ti pekne 😀

savanas
21. mar 2017

@junova.
Dovolím sa tiež pripojiť k dievčatám.

V tento jarný čas, nech máš novú a lepšiu túžbu lásky zas.
Tak ako sa Matka príroda po zime sa prebúdza v nový život, nech tvoja nežná ženskosť pestrosťou všetkých krásnych chutí a krásnych vôň sa rozplýva.
Tak ako každá skúsenosť života nám občas vrásku na čelo pridá, tak nech krajší a hlbší je tvoj úsmev na tvári.

A nech Láska všetkých vôkol teba, je nekonečnou slasťou radostí a pokoja.
🌺🌺🌸🌸🌞🌞🐝🌹🌷🎂🎂

junova
21. mar 2017

@savanas Ďakujem

junova
21. mar 2017

@slnecnica333 Ty máš kedy narodeniny?

ivka1302
21. mar 2017

@junova 😘🌺🌺🌺Slnecnicine narodky sme presvihli mala 11.3.🌺💝💝😘🌺🌺🌸

slnecnica333
21. mar 2017

@junova ja uz som mala ako ivka pise 11.3 🙂

junova
21. mar 2017

@slnecnica333 dodatočne všetko najlepšie

slnecnica333
21. mar 2017

@junova dakujem

mm103
21. mar 2017

@junova dodatočné všetko najlepšie a najkrajšie prajem... Hlavne zdravíčko, ostatné príde samé 😉😉😘😘😘

junova
21. mar 2017

@mm103 Ďakujem veľmi pekne. Okrem zdravia si nič iné neprajem🙂

xycv
22. mar 2017

ahojte potrebovala by som radu beriem 8 den citalec jednu vecer ako vecer este v poho da sa to ale rano je strasne slabost pocit ze nic nevladzem popri tom si mam dat aj xanax ako dlho to potrva bola som uz za lekarom mam vyckat kym zaberu lieky ale mam aj nechutenstvo uz som aj 7 kil schudla robili my rozne vysetrenia vsetko ok ct mozgu tiez ok uz nevladzem lekar len vravi predychat

eliska13
22. mar 2017

@xycv asi 3 tyzdne pride to tak postupne, ze budes vladat viac.oddychuj a vela po tekutin tie lieky Ta mozu robit malatnou prip.caj silnejsi

layla1
22. mar 2017

Dievčatá ked beriete tie AD tak ste z nich také trošku viac ospalé ? či to iba na mňa tak zaberá ? 🙂

layla1
22. mar 2017

@mm103 inač beriem tie AD ale cítim takú únavu čo môže byť z nich ? a kedy to prejde?

mm103
22. mar 2017

@layla1 áno samozrejme môže byť...😉 Koľko ich berieš?Ja som bola tiež z nich unavená kým si telo nezvyklo a okrem iného ide Teraz ja a jarná únava s tým spojená... Plus to super počasie 😂 a únava ako vyšitá... Takže Neboj vyjde slniečko a bude viacej aktívnych dní...

layla1
22. mar 2017

@mm103 Ahojky moja 😘 Beriem ich tak 7 týždňov, ale čisto som taká oťapená. Čakám kedy to prejde 🙂 No rozmýšľala som, či to nebude aj tou jarnou únavou. Ty si tiež taká unavená ?🙂

eliska13
23. mar 2017

@layla1 nie som unavena iba rano po prebudeni som ako otapena ja mam nizky tlak a musim vela pit, kym sa preberiem.Praveze mne tie lieky davaju silu energiu, ale vecer pride utlm a kolko x zaspim pri TV🙂)
ja mam za den dost pohybu a teraz ako prisla jar som ako urvana z retaze.Ja tym nizkym tlakom mam pocit, ze stale zijem len na 50%, ale ja strasne malo pijem musim si davat na to pozor

ivkamia
23. mar 2017

Žienky ste tu niektorá, čo užívate AD niekoľko rokov? Ja užívam Seroxat už tretí rok 10mg ráno ale teraz mám pocit akoby sa mi pohoršilo. Čo robíte vy keď sa Vám pohorší?

mm103
23. mar 2017

@layla1 áno ja by som spala teraz stále.... Inak sedem týždňov je ešte málinko môže to byť ešte aj s ad neboj prejde ono to tak chodí že prejde jeden účinok príde ďalší a nakoniec zmiznú všetky 😉😉😉

janka_banka
23. mar 2017

@ivkamia Ivka ja užívam AD cca 13-15 rokov ... a čo robím keď sa mi pohorší? No väčšinou to je vtedy, keď mám za sebou stresové obdobie (vtedy to riešim psychoterapiami, hľadám príčinu, že čo sa vlastne stalo a snažím sa to poňať, pochopiť a pod.), prípadne sa mi stav zhoršuje pri zmene počasia, na jar-jeseň a vtedy to treba prijať a pretrpieť ... a ono to fakt prejde ...

janka_banka
23. mar 2017

@xycv ja som mala presne toto isté, sú to žiaľ oslabené nervy, ja som nevládala ani na záchod prejsť, únava taká, že som mala pocit, že to ani "neudýcham", ale postupne to prejde, lieky berieš veľmi veľmi krátko...ja beriem cca nové lieky 7 týždnom a teraz začínam cítiť úcinok ... a ak si dáš inak Xanax, tak ten ťa oťapí ešte viac, on je utlmujúci, tak aj to má účinok ...

ivkamia
23. mar 2017

@janka_banka A to užívaš Ad 15 rokov bez prestávky? Ja ich mám nasadené už tretí krát s dvojročnými prestávkami. Mne AD vždy po roku a pol Dr. vysadí a mne sa to opať vráti. Mám úzkostno-depresívnu poruchu.