Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

evak12
25. mar 2017

@timea179 ahoj,ty beries len vecer ad?lebo aj mne lekarka vsetko vysadila a dala mi mirzeten len na vecer ...

tslobik
25. mar 2017

@1andrea111 ano,mavam.....Uz som bola v meste na kave s naj.kamaratkami a aj s muzom a synom na veceri.....

janaff
25. mar 2017

skusali ste niekto nejake prirodne antidepresiva? pozeram nieco zo safranu.

layla1
25. mar 2017

@eliska13 No tak budem volať lekárke cez týždeň či ich nemôžem brať ráno lebo fakt v noci som taká unavená a ked si ľahnem tak nie a nie zaspať a ak zaspím tak sa budím každú hodinu.

layla1
25. mar 2017

@mm103 No ja budem volať cez týždeň lekárke lebo celý deň som unavená večer sa mi chce strašne spať ale ked si ľahnem tak nemôžem zaspať a ak aj zaspím tak sa budím v noci každú hodinu. Takže už dlho som normálne nespala.

slnecnica333
25. mar 2017

@mm103 tak mozno ti tato druha doktorka viac pomoze a vyrozpravas sa.

timea179
25. mar 2017

@evak12 od vcera len vecer,brala som aj mirzaten,mne zabral super na spanok ale to je par rokov do zadu

timea179
25. mar 2017

@evak12 mirzaten mas na co konkretne?

evak12
25. mar 2017

@timea179 mne vysadila paretin ktory som brala rano a nykob,valdoxan,peritol ktory som brala vecer a dala mi mirzaten na vecer,ale ja dobre spim,mam stredne tazku depresiu ....mam ho brat?

mm103
25. mar 2017

@evak12 Určite ber tak ako ti povedala lekárka ja si myslím že si mala predtým dosť liekov ak nezaberie bude postupne liečbu upravovať aby vedela čo ti zabera...

mm103
25. mar 2017

@layla1 áno určite zavolaj...Ja si myslím že lepšie bude keď ich zoberieš ráno....

mm103
25. mar 2017

@layla1 inak sama sa najlepšie poznáš povedz že nejde problém večer zaspať ale bez deň fungovať....A tým že nespís je človek potom viac rozhodeny..

evak12
25. mar 2017

@mm103 po tyzdni mam brat 2 tabletky na noc,vies ja len sa bojim,aby som vladala fungovat,kedze pisu,ze je to aj na spanok

mm103
25. mar 2017

@evak12 ja som vladala 😉 zo začiatku to bude ako pri všetkom trochu horšie...Ale Potom ok... Mne zabral fakt super...

evak12
25. mar 2017

@mm103 a ty si ho brala naco?

mm103
25. mar 2017

@evak12 na depresiu

timea179
25. mar 2017

@evak12 boze brala si toho dost.Mne perfektne upravil spanok hlavne rano a pribrala som po nom,lebo som to potrebovala.Ber ako mas aj ked 2 tabletky je uz podla mna viac

janefonda
25. mar 2017

@evak12 beriem ho večer. Tiez nemam problem zo zaspatim, aj ked naň večer zabudnem. Aaale neskutocne upokojuje, to citis aj pocas nasledujuceho dna. V zaciatkoch liecby mi veľmi pomohol. Teraz uz beriem len 7,5 mg to som klesla z 30 mg. Este taky mesiac a som bez. Cez deň mam rano jeden sertralin 100 mg.

janefonda
25. mar 2017

@evak12 aj ja mam stredne tazku depresiu. Vyskusaj ten liek. Tiez som po nom pribrala a momentálne sa tých kíl snažím zbaviť.

ivka1302
25. mar 2017

@evak12 🌺🌸🌺🌺Evka podla mna je super ze ti vysadil lekar vsetky tie lieky a mas len jeden a je dobre ze je na spanie. Ked budes dobre spat mozes cez den automaticky dobre fungovat a budes odpocinuta. Nehladaj problem tam kde este ziadny problem nie je. Kazde telo je ine a kazdy clovek reaguje inak na lieky. Ked uz teraz mas strach ako ti sadnu tak ti urcite nesadnu. 🌺🌸🌺😘😘❤❤🍀Ukludni sa a bud rada ze si sa zbavila vsetkych tych nadbytocnych liekov ktore tvoj organizmus len zatazovali. Pracuj na sebe a mysli pozitivne to je 90percent z ocakavaneho uspechu 🌺🌸🌺🌺Drzim palce ozvy sa 💝💝💝🌸😘😘😘🌸

katka2808
25. mar 2017

ahojte, podla mna najlepsi liek je šport - stačí aj 5 x týždenne rýchla chôdza cca 40 min, počas ktorej sa až spotíte. Pridá to aj na sebavedomí a dobrej nálade v podstate od začiatku 🙂

evak12
25. mar 2017

@janefonda ja mam brat rano a na obed podla potreby rivotril,a len vecer mirzaten 15mg,ze vraj ma ucinok 24hod.,a dakujem,som velmi rada,ze sa mam koho opytat ....

slnecnica333
25. mar 2017

Ako zabera na nervozitu a uzkost caj z lubovnika?nevlete niekto?

janefonda
25. mar 2017

@evak12 prajem ti aby ti zabral ako mne. Zameraj sa na to, ako ti moze pomoct a nie na to aky problem moze so sebou priniest.
Mne ho odporucili dvaja lekari a mali pravdu. Treba však na sebe naďalej pracovať, zmeniť svoj život.

evak12
25. mar 2017

@ivka1302 ahoj ivka,dakujem ti zo srdiecka,ze stale takto na mna myslis ❤,a budem sa snazit ukludnit a nebat sa .....

mm103
25. mar 2017

@slnecnica333 vraj je fajn a nesmie sa kombinovať s adckami 😉

slnecnica333
25. mar 2017

@mm103 toto viem ze sa nesmie kombinovat a dakujem.a nevies je to silnejsie ako ukludnujuci caj melaton?

mm103
25. mar 2017

@slnecnica333 myslím si že Určite je lepší...Je to prírodné AD 😉

flakulka
26. mar 2017

viete mi poradiť?? beriem ad coaxil môžem si dávať aj homeopatiká sedativ?? a majú lieky nejaký vplyv na chodenie do solária??

olivia77
26. mar 2017

@flakulka, jasne homeo mozes, len prave skor homeo vadia tie ad a homeo z lekarne su neni ziadna vyhra, ale tak lepsie ako nic... lebo su to zlozene homeopatika a spravna homeopatia je vtedy, ak sa liecime konstitucne, to znamena, ze uzijeme liek presne na nasu konstituciu, ktory nas lieci ako celok... mne osobne sedatif nic neurobil vobec...