Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

mm103
21. jan 2018

@ivka185 fuuu to si ma upokojila ivi....

ivka185
21. jan 2018

@mm103 Neboj vsetko sa da ,len treba pevnu volu a vela sa hybat, vies keby ze lezim na gauci tak dole to nepojde skor hore. Ale poviem ti pravdu aj keby som ostala pribrata, hlavne aby bolo dobre.

evak12
21. jan 2018

@ivka185 ahoj,ja som brala anafranil,je mozne,ze som z neho pribrala behom neceleho roka 19kg?lekarka mi teraz predpisala Triccito,ze vraj je setrnejsie,co si o tom myslis?

ivka185
22. jan 2018

@evak12 Ahoj no neviem nemam skusenost s tymi tabletkami, ale 19kg je dost vela podla mna.

layla1
22. jan 2018

Do frasa ženy , beriem polku tabletky lebo som chcela vysádzať už, ale začína mi byť blbo, je tu niekto komu sa tieto blbé lieky podarilo vysadiť a je úplne v pohode,?

pandravachrusta
22. jan 2018

Ahojte, uz dlho Vas citam, len neprispievam, ale ani si neuvedomujete ako pomahate..Ja som stale zalepena na tejto teme..Liecim sa uz nieco vyse roka s jednou pauzou..layla1 -ja som vysadila po 9tich mes.uzivania ze hulaheeeej, aka som happy a bum, za 2 mesiace to tu bolo znovu,,takze o nicom..v mojom pripade...a kamajka, Tebe chcem napisat s tym spankom..mne strasne pomaha beh..kazdy vecer..zaberie to strasne malo casu a robi zazraky..alebo sauna vecer je na spanok ako stvorena ak mas moznost..Viem ze mas 3 deticky, ja mam 2 ale fakt mi to zaberie max.pol hodinky..tak len tot moje poznatky.😀

mm103
22. jan 2018

@pandravachrusta ahojky mozem sa opytat co beries a ci si brala aj pocas ?

pandravachrusta
22. jan 2018

Citalopram 20mg

pandravachrusta
22. jan 2018

pocas tehu som nebrala nic, depka ma zdrapla az ked som mala 2 deticky

mm103
22. jan 2018

@pandravachrusta brala si aj pocas tehu ja mam 20 seroxat ...rok aj styri mesiace..

pandravachrusta
22. jan 2018

..ale aj tak premyslam nad tretim,,ale bojim sa ako cert..

flakulka
22. jan 2018

Uzivate niekto dulseviu?

mm103
22. jan 2018

@pandravachrusta ja chcem druhe a bojim sa

pandravachrusta
22. jan 2018

ja sa strasne bojim takze sa ani neviem rozhodnut uz dlho ci ano ci nie...neviem ake stavy ma pochytia z tych tehoten.hormonov a vsetko..raz som rozhodnuta ze idem do toho a potom zase ze uz urcite nie a takto dookola..

mm103
22. jan 2018

@pandravachrusta mozem sa opýtat kolko mas rokov?

pandravachrusta
22. jan 2018

mm103- ja som zacinala s Tebou, to si pamatam, len ja som si supla pauzu po 9tich mes.😀

mm103
22. jan 2018

@pandravachrusta ?😀?vážne?

pandravachrusta
22. jan 2018

ano😀

pandravachrusta
22. jan 2018

joj, a stara som uz -38 rokov..

mm103
22. jan 2018

@pandravachrusta co siii ze stara😀

pandravachrusta
22. jan 2018

🙂no veru,uz nemam vela casu a aj to ma nervuje ze by som sa mala rychlo rozhodnut ..alebo to vzdat...neviem..

pandravachrusta
22. jan 2018

a ty mas kolko rokov? mm103///inac neviem ako sa to robi aby to zmodralo to oslovenie

mm103
22. jan 2018

@pandravachrusta daj ze odpovedz 😀 ja o 10 menej presne

eliska13
22. jan 2018

@pandravachrusta tak som bola ja ani z voza ani na voz.Ano chcem, nie bojím sa, ze zase sa zrutim potom vycitky a stále dokola:(
@layla1 asi to bolo príliš skoro, ale v zime sa moc neodporúča vysadiť lieky.

pandravachrusta
22. jan 2018

@mm103 jaaaj, tak ved ty mas este casuuuuu, tak to sa nestresuj s tym kedy druhe..😀

mm103
22. jan 2018

@pandravachrusta len co ked ho chcem😀😀😀

pandravachrusta
22. jan 2018

chapem,,len sa rozhodnut a risknut to ze bude dobre aj pocas..ach jaj..

pandravachrusta
22. jan 2018

@eliska13 presne tak, strasne sa bojim ze to nevykryjem v tom tehu..

panipp
22. jan 2018

ahojte mava tu niekto aj take stavy ze tlak v tvary brnenie v usiach alebo prstoch zasklby v nohách pocit na odpadnutie zblednutie a triaska pritom pulz normalny. Mal niekto aj taketo zacxhvaty? lebo okrem klasického kde srdce busi o zavod mavam aj tieto uplne z nicoho nic musim ale povedat ze ten paretin zabera lebo boli za mesiac len dva doteraz som mala kazdy druhy den a hlavne sa ich nebojim uplne v klude som a za 2 minutky to prejde samo beriem ho teraz plnu davku 20 dni mate skusenosti ze bude to este lepsie alebo toto je maximalny ucinok?