Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

kamajka
22. mar 2018

@rennn to by si nemala byť,aj keď na začiatku to býva všelijaké. A z ostatného si nerob ťažkú hlavu, ani ja to nikomu nevešiam na nos, len ľuďom ktorým bezvýhradne dôverujem.

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rennn
22. mar 2018

@eliska13 dakujem za povzbudenie 🙂 verim ze bude dobre a budem zase normalne existovat

rennn
22. mar 2018

@kamajka ja to tiez nikomu nehovorim a ani nechcem aby to vedeli

coco2018
22. mar 2018

@rennn ja presne riešim to iste co ty a neviem sa pohnúť vpred presne pre výčitky tiez to nik nevie len manžel a myslim ze predné preto sa mi aj tažšie žije, no osychologicka mi povedala ze nato si musím zvyknúť ze si ani neviem predstaviť aky ľudia k nej chodia ze som v ničom nepochybili nemám sa začo hanbiť a ze mam sa prijať tak ako to je čím viac budem s tym bojovať tym to bude horšie, a vysvetlila mi aj to ze kvanta ľudí chodí bud k psychiatrovi alebo k psychologovi dávnejšie to ľudia riešili alkoholom a teraz radšej vyhľadajú pomoc. V com mame výhodu nakoľko tieto všetky vymoženosti prisli až po revolúcii dovtedy mali lieky veľké nežiadúce účinky a minule som niekde zachytila ze uz je 4gen liekov ktorá ma mat omnoho rýchlejši pozitívny nástup úspešnosti liečby s menšími nežiadúcimi účinkami
A keď ti možem poradiť nečítaj príbalový leták pise sa tam strašne vela. Môj jediný problém bol v začiatku neostrý videnie a suché oko dávala sim si kvapky a gel a pomohlo no mohlo to byt aj suchým vzduchom. Takze nemozem to pripísať na 100% liekom.
Veľmi ti držím palce nech ti nastúpi účinok v co najkratšej dobe a prosim neurob chybu ako ja ze sa budeš veľmi sledovať.

rennn
22. mar 2018

@coco2018 ďakujem , dufam že to bude už len dobre....viem že ostava sa s tým len zmieriť, my to berieme ako niečo hrozne a pritom to tak nie je...mne aj lekárka povedala že tie lieky berie kopu ľudí- doktori, pravnici, učitelia a hoci kto že takéto problémy je nomalne mat, je proste taká doba....letak som si precitala ale nejak sa zatiaľ nezamyslam nad tým

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rennn
23. mar 2018

@eliska13 ahoj, ano dnes som brala druhu tabletku, stav sa mi nezhorsil, cez deň necitim skoro vôbec úzkosť, spánok ešte nie je úplne ok ale aspoň nie som hore celú noc a nebusi mi srdce, ten spánok som zvedava kedy sa úplne upravi....akurat dnes som trochu pocitovala takú otupenost hlavne keď som vzala tabletku, kruti sa mi trocha hlava a v očiach mam taký divný pocit

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rennn
23. mar 2018

@eliska13 myslis?tak citim sa pomerne dobre psychický akurát toto co som písala....dufam že to prejde

indigirl
23. mar 2018

@eliska13 mna este stale prehana...ale spim ako batola...skoda zevstavam k malemu....ale dam papat a do sek spim...

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mmama
24. mar 2018

Ahojte baby.Idem sa vas opytat, mozno budete mat skusenost.Netrapili vas bolesti hlavy zo psychiky?Ďakujem

ivcam2
24. mar 2018

@mmama mna bolieva castejsie hlava. Az nazvracanie. A krcna.....😶

mmama
24. mar 2018

@ivcam2 presne aj mna casto a tiez na zvracanie

kamajka
24. mar 2018

@mmama ahoj, no ja som nad tym nikdy nepremyslala, ale ked som si precitala Tvoju otazku veruze som sa zamyslela, a bolieva ma hlava ovela menej nez pred liecbou. O 80%.

doriancorvo
24. mar 2018

@pandravachrusta mám niekoľko liekov, bez nich to už ide ťažko...

doriancorvo
24. mar 2018

@mmama
@ivcam2
Dali ste sa vyšetriť aj neurologicky? Hlavne na tetániu?

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rennn
27. mar 2018

Ahojte. Beriem 5.deň cypralex a už 3 dni som nespala, totalna nespavost, už pred liecbou som tým trpela a teraz toto....myslite že to prejde?myslela som že konečne sa mi to upravi a prave naopak.

indigirl
27. mar 2018

@rennn neboj prejde.. ...daj si vecer lexaurin...tie zaciatky su kadejake.vydrz...ja beriem 6 tyz.a neverila som v zlepsenie a ono zrazu prislo...vydrz a uvidis neolutujes...skda ze to trittico ti nerobilo dobre....ja som z neho peef.spala odzac.

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rennn
27. mar 2018

@indigirl neviem dokedy to vydrzim, uz nevladzem, chodim ako matoha, bojim sa ze niekde odpadnem to sa neda takto existovat....uvazujem ci som dobre urobila ze som zacala brat tie lieky hrozne sa toho bojim ze uz to nikdy neprejde, a este aj ked citam o tych liekoch ako skodia a vsetko mozne okolo toho tak neviem

rennn
27. mar 2018

@eliska13 hrozne sa citim, nevyspata som, uz nevladzem, neviem vobec spat posledne 3 noci...co ak to neprejde?ja som z toho nestastna do coho som sa to dostala, toto je peklo

pandravachrusta
27. mar 2018

@rennn vydrz, vsetko zle,co si mala predtym sa na zaciatku este znasobi..potom to bude uz len lepsie a lepsie.

rennn
27. mar 2018

@pandravachrusta lenže dokedy takto ešte vydrzim, už ledva žijem....to je strašne nieco

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rennn
27. mar 2018

@eliska13 ja som doma na materskej....som úplne hotová ako mátoha....uz si aj vycitam že som s tými liekmi začala

eliska13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz