Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

slavkasobanska
15. okt 2018

@matasaska aj ja na to to idem...aj keď je to ťažké..

matasaska
15. okt 2018

@slavkasobanska super! Teším sa s tebou 🙂

1andrea111
15. okt 2018

hľadám úprimnú kamarátku na zdieľanie a pokec, aby som sa necítila tak sama

slavkasobanska
15. okt 2018

@matasaska ďakujem pekne....

shaniatobi
15. okt 2018

@1andrea111 ahoj rada si stebou popíšem

rehabe
15. okt 2018

@1andrea111 ahoj, velmi rada s tebou prehodím kus reči, keď nám to dovolí čas🙂

ivka185
15. okt 2018

@1andrea111 Ahoj aj mne mozes napisat ak budes chciet.

sandra2308
15. okt 2018

Ahojte dievčatá, máte niektorá skúsenosti s esencialnymi olejmi? Myslím konkrétne na úzkosti, depresie. Neviete či to pomáha aspoň trochu?

slavkasobanska
15. okt 2018

@sandra2308 ahoj ja neviem,ani som nepočula o tom ešte...

slavkasobanska
15. okt 2018

@1andrea111 kľudne môžeš aj mne...

matasaska
15. okt 2018

@sandra2308 ja mam skúsenosť s touto masážou : http://www.masaze-relax-zdravie.sk/Breussova-ma...
Bola veľmi príjemná, naozaj relax... Pomáha všetko príjemné, Sandra, takže kľudne do toho choď

mm103
15. okt 2018

Kočky aj vy máte pocit ze sa vám pohoršilo!? Na mňa idú zase tie blbé myšlienky....

pandravachrusta
15. okt 2018

@mm103 jesen.....treba cvicit o to viac...aspon v mojom pripade...😉mne to pomaha najviac..

matasaska
15. okt 2018

@mm103 dnes aj mne bolo ťažšie... No uvidím, či na mňa niečo nelezie náhodou. Po teplom čaji a paralene je mi totiž trochu lepšie

mm103
16. okt 2018

@pandravachrusta ahoooj ty akčná žena asi máš pravdu treba sa odpáliť...ako sa cítiš a ako bábätko?

mm103
16. okt 2018

@matasaska ja som si tiež dala medovku a zaspala Som...ale teraz ráno cítim trošku napätie..

montemotherone
16. okt 2018

@mm103 ja už asi týždeň. Tak to na mňa doľahlo. Ochorela som, ležala, to ma ubilo ešte viac.... :-/

mm103
16. okt 2018

@montemotherone ja som prišla do práce ale teda necítim sa ok...zase sa mi hlava točí a mám pocit ako kebyže idem paniku chytiť..

montemotherone
16. okt 2018

@mm103 nič neboj. Ja rovnako. Tieto zmeny počasia, tlaku... Doplň tekutiny, dobre sa najedz. Prejde to. Ráno je najhoršie.

slavkasobanska
16. okt 2018

ahojte ,dnešne rano,hroza,vstala som spotena,nemohla som sa prebrat,citim tlaky v hlave ,ale najhoršie že som strašne unavena..

slavkasobanska
16. okt 2018

Chcela som sa s vami poradiť.vcera na terapii som dostala úlohu nájsť si 1 x do týždňa povinnú aktivitu,ktorá bude mimo môjho bytu a budú tam ľudia...lebo deti mám dospelé a dcera žije v zahraničí a syn v januári tiež odchádza...no a ja mám problém aj v spoločnosti ..sociálnu fóbiu,...zatiaľ na nič nenapadlo iba joga...čo by ste mi poradili,a som skor taká ,, lenivá,,.tak asi pohybovú ...

maki43
16. okt 2018

@slavkasobanska moja poradim ti, kup si psika chces, nechces musis ist von. viem to podla seba. Fakt ta to donuti. Aj stretneš na vychhadzke ludi, pokecate. Ja mam teraz dovolenku, dieta mi odislo na Cyprus mala som ist aj ja, ale este sa na to necitim, tak isla svagrrina s nou. Mam doma dvoch psov, tak nech mam stav akýkolvek, musim ist von. Ale je to lepsie ako to bolo nie su take tie uzkosti. a dokonca som dnes aj noc prespala. Tak snad bude len lepsie a lepsie. a ako sa citis moja dnes?

pandravachrusta
16. okt 2018

@slavkasobanska joj, presne som Ti to chcela napisat ze chod urcite na nejaky kruzok, joga, praca s hlinou -hrnciarstvo, velmi ukludnuje..hocico, len pomalicky, krocik za krockom sa dostavat z domu medzi ludi je to to najlepsie..ked si sama tak to je na blbe myslienky najhorsie aj pre zdraveho cloveka..

pandravachrusta
16. okt 2018

@mm103 aaale, ja uz to asi balim, uz som nejaka pohodlna a aj ten vek je uz velmi vysoky..ale Tebe drzim velmi palce,,neboj, tie zhorsenia su u Teba aj pre to, ze sa toho podvedome bojis ako to bude ale neboj, urcite to super zvladnes..zvladas chodit stale do prace a tak , takze toto si myslim ze das...urcite.😉❤

slavkasobanska
16. okt 2018

@maki43 ahoj dnes do obedu ešte. fungujem no po obede už je to také..čítam,vegetim .a psíka nemôžem lebo mi máme psa, veľkého,ale je s dcérou v Anglicku,no a kde príde domov .tak by bol problém .ale mala som cez zimu z útulku v dočasnej opatere ..no keď ja nevládzem .

slavkasobanska
16. okt 2018

@pandravachrusta ahoj ja to viem..ale mam nejaký blok,alebo čo...ale niečo pozriem .

maki43
16. okt 2018

@slavkasobanska tak aspon z toho utulku na docasku, ale vladzes moja, to si tu vsetky hovorime, ze nevladzeme, ale v skutocnosti je to len v nasej hlave😉

slavkasobanska
17. okt 2018

Ahojte ja to všetko viem,ale v praxi je to tak ťažké,..včera som sa bola prejsť aj večer,teraz varím,dcéra mi ide preč,od rána som rozklepana...ja už chcem byť ako pred tým .nechcem padnúť do depresií zase ..

matasaska
17. okt 2018

@slavkasobanska toto chceme všetky Slávka... Inak mne sa páči tá naša spoločná túžba... Byť ako predtým. Aké sme boli predtým a prečo už také nie sme? Lebo niečo dusíme, niečo nás drží v tých uzkostiach. Čo to je? Vieš to? Ja mám len taký tušák, čo mňa drží v tom kŕči.. U mňa to je nedôvera v samu seba a pocit, že si nezaslúžim, to všetko čo mám... Kvôli chybám z minulosti. Neviem si odpustiť... Viem, že toto ma brzdí, ale neviem ešte celkom presne ako mam byť so sebou spokojná. Neviem sa" hecnúť"a dokázať sama sebe, že som nezávislá(napríklad od manžela). On je ambiciózny, športovo založený, veľmi cieľavedomý a spokojný. Úplný opak mňa. Bojím sa totiž, že ak by som si to dokázala, už by som ho nepotrebovala... A vlastne, čo mám ešte vo svojom živote dokázať a prečo by som ešte niečo mala? Mám pred 39tkou... Blbosť, čo? 😀

shaniatobi
17. okt 2018

@slavkasobanska berieš Ad?